Forum

2007-09-08

2007-09-08
:) tez o sobie załoze topic.

2007-09-08
madzia: :D :D :D rozłożyłaś mnie... ja też chcę temat o sobie. np - dlaczego przy jednej mojej pracy jest dużo komentarzy a przy innych mniej? to skandal! :)

szlag. zajrzałam na forum PO dodaniu komentarza julicie... i wygląda ów teraz jak zrobiony na zamówienie :P
julita: ja [i pewnie mnóstwo innych osób] maluję, a nie gadam :P nie jesteś na uczelni, żeby obowiązkowa korekta profesora była. jeśli praca jest bardzo dobra to autor sam to widzi, nie ma sensu zapalać kadzideł, a w przeciwnym wypadku.... czasem piszę, czasem litościwie pomijam....

no i nie zapominajmy, że "krytyk i eunuch z jednej są parafii, obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi."

2007-09-09
widzę, że się wygłupiłam.

2007-09-10
ehh, no tak serio to sie zastanawiam jak długo malujesz, ze doszłas do tego miejsca;
miejsca w którym odbiorcy patrząc na plame i kilka kresek maja dostrzec Twoją wizje.

2007-09-11
Gdyby wszystko w sztuce było tak oczywiste, to nie chciałoby jej się tworzyć tylu ludziom i nie pociągałoby innych aby ja oglądali. Myślę, że pewna doza tajemniczości w sztuce czyni ją interesującą.

Dodaj post w tym temacie

Temat jest zamknięty, nie można dodawać nowych postów.

On-line
red rema

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org