Forum

2007-12-26
ahoj:D
moze zrobilibyśmy jakiś konkursik tematyczny?hę?:)w sumie już kiedys mieliśmy taki pomysł:)
malarstwo-rysunek-grafika... powiedzmy ze na realizacje mielibyśmy tak.. 3 tygodnie.
nagrodą mogłoby być wyróznienie pracy w GT bądź DG. co o tym sądzicie, zapraszam do dyskusji:)

Magdalena
L.A.K.
2007-12-26
noo..dobry pomysł

2007-12-26
hehe to jest nas dwoje:D
jeszcze jacyś chetni?
no i oczywiście czekamy na poparcie adminow i modeatorów:)

2007-12-26
no to ja popieram :)
^JaWit
2007-12-26
ja jestem jak najbardziej za ............. :)

2007-12-27

tematem mogłoby być "Mechanizmy".
zapraszamy do zabawy wszystkich tradycjonalistów ,fotografików oraz digitalowców:)
prace zgłaszamy do 17 stycznia:) mozemy głosowac poprzez nominacje pracy do galerii tygodnia a zwycięzce wyłaniamy 21 stycznia:)

jak wam sie to widzi?

2007-12-28
Magduś poczekaj zapodamy temat naczelnemu może będzie można dodać kategorię konkurs i tam będziemy wgrywać prace na ten konkurs

2007-12-30
madzia: mechanizmy? :) to ja już wolałam krowy.
ale prac innych jestem ciekawa :)
dlaczego nie jesteś madzikowem i nie masz gwiazdki przy nicku? zdegradowali cię?

2007-12-31
madzikowo przerobiło się na rechlowicz a gwiazdki mają tylko redaktorzy, nikt nie degradował madzikowa :)

2007-12-31
jasne, dobry pomysł Madzia:)

Yss: coś industrialnego tym razem:D
^waldemar
2008-01-17
Proponuję zorganizować konkurs malowania ciała.

2008-01-18
to malowanie ciała to tak wzajemnie wewnątrz grupy czy jak?
^waldemar
2008-01-18
Potraktujmy to jako akcje plastyczną np. na wernisażu, czy jak chcecie jako konkurs jednego dnia/spotkanie i akcja/.

2008-01-30
to jak,działamy coś w tym temacie?
^waldemar
2008-12-29
Proponuję najechać Magdę i tam u niej zrobić akcję.
camile7
2009-08-21
Witam,
widząc daty postów chyba się nieco spóźniłem.
Nie wiem jak skończyła się tak próba tematycznego konkursiwa bo jestem tu od ok 5miesięcy.

Ale może byśmy do tego powrócili..?
Ktoś "z góry" admin :) dałby jakiś temat, czas na przygotowanie rysunku czy grafiki - tak by ktoś nad tym czuwał.
Wówczas gdzieś byśmy skany powrzucali i wybrana mini komisja by ogłosiła wynik-nagroda do wygrania ? Tylko SATYSFAKCJA :)
Co Wy na to?
camile7
2009-08-27
Chyba to forum upadło szkoda......................;/ byłoby ciekawie;))
rdza
2009-08-27
są zapowiadane zmiany ...może one coś znieniom.......
camile7
2009-09-05
Żeby trochę ożywić naszą twórczość:))
Zobaczymy co się zmieni.. I ..Czy w ogóle..
mirra
2009-12-28
Myślę, że moderator mógłby oglosić najpierw konkurs na "Temat konkursu"...uzytkownicy mogliby podac po jednym przykładzie - temacie....Następnie mogłoby sie odbyc głosowanie - ile chętnych na dany temat...A potem podanie terminu przez moderatora i pędzle, ołówki, rysiki, aparaty w dłoń i do pracy:)...Na innych profilach sie to sprawdziło.

2009-12-28
konkurs na temat konkursu?
mirra: a jaką metodą wybierzemy metodę głosowania? :D

;)

2009-12-28
Może moderator wybierze kilka propozycji tematu, a głosować na nie będziemy poprzez sonde.
Swoją drogą,ten temat ciągnie się już 3 lata.hmmm
mirra
2009-12-28
glosowac mozna na forum przeciez....jawnie....albo tak, jak pisze magdalena - i wtedy anonimowo...mozliwosci sa...a temat taki prosty do zrealizowania:)..Bo temat ulegnie przedawnieniu i tyle:)))))

2009-12-29
jak konkurs to powinny być nagrody
więc jakie konkursy chcecie i jakie nagrody - materialne w zasadzie nie wchodzą w grę, przynajmniej na razie
jok
2009-12-29
jeśli nie materialne to może duchowe ;) np. oświecenie - jestem za ;)
no dobra, bez żartów: pomysł z konkursem jest na pewno dobry - zawsze to motywacja rośnie i fajnie się później porównuje wyniki
Proponuję autoportret - to może wyjść ciekawie - chciałbym zobaczyć jak się widzą (a czasem jak wyglądają) inni. Ciekawe będzie pewnie też to, że temat ten sam a mnogość technik i stylów wykonania.
Poza tym łatwo to technicznie zrealizować.

2009-12-29
jok: nie każdy byłby zadowolony z takiej nagrody :)

autoportret jako temat może być. namaziam gębę :D

2009-12-29
oświecić mogę w dwojaki sposób:
żarówką lub w wersji plenerowej latarką

2009-12-29
Nagroda..hm..może funt kłaków(pies mojej babci się leni więc o to nie będzie trudno:) ) albo złamany grosz- (to już gorzej):) a tak powaznie,chyba nie o to chodzi żeby grać o fiata, jeno zeby zabawa przednia była:)

2009-12-29
o fiata?
jok: szkoda, że się pozbyłeś tego ostrzelanego samochodu, byłaby nagroda w konkursie :P samochód-do-zrzucenia-ze-skarpy
^waldemar
2009-12-29
ja proponuję coś bardziej prostego. Zróbmy wystawę internetową na variacie. Ogłaszamy temat od razu np. portret, dajemy czas na realizację , przesyłamy na variata prace,i moderatorzy wrzucają /proponuje góra po dwie prace- nie publikowane na variacie/. Admin robi ładną winietę /np. I wystawa inernetowa Variat 2010- Portret./.wal

2009-12-29
Fajny pomysł:)

2009-12-29
Dobra to zróbmy tak

2009-12-30
czyli co, czas start? :)
^waldemar
2009-12-30
Teraz piłka po stronie moderatorów. Ogłoście pomysł, temat .termin realizacji i do roboty. Na pewno ktoś się zgłosi. Nie pytajcie się ogółu tylko zaproponujcie konkrety. Tak jest najlepiej.

2009-12-30
autoportret to fajny pomysł, zwłaszcza na początek, bo każdy ma żywego modela łatwo dostepnego, a jak się rozkręcimy to można dawać bardziej skomplikowane tematy :)

2009-12-30
napisałam do Mańka czekam na odpowiedź
mirra
2009-12-30
Po co od razu jakies materialne nagrody? Sama wyrózniona praca juz jest nagrodą przecież:)I fakt, chodzi o zabawę......Dobrze, ze nikt nie zaproponował tematu "Zima"....ulepiony przed chwilą bałwan powalił mnie juz na kolana i dochodze do wniosku, ze koloru białego mam po kokardę:))))A powaznie - temat portretu jest fajny, choc szkoda,że inne propozycje nie padły.A żeby było jeszcze zabawniej może się ktos skusi na temat bardzo bliski tematowi yss, tj.: autoportret - karykatura:))))....No i fakt - w teym temacie to każda technika ciekawa....Jak siebie widzicie?Za modela płacić nie trzeba:)Jak mieto wykona swoją twarz w drewnie?:)Pędzle , ołówki, aparaty dłoń!:)Niech tylko szefostwo poda konkretne terminy i jakiś regulamin, żeby było wiadomo co i jak:)No to czekamy na wytyczne:)

2009-12-30
możemy sobie robić takie inicjatywy co miesiąc, wiec nic straconego by zaproponować inne tematy. Ułóżmy tematy na cały rok, można wówczas się przygotować na daną kategorię :)
mirra
2009-12-30
ooo, też fajnie;;;;mozna zacząc zatem od stycznia 2010:)
Styczeń: autoportet!
Luty: .......
Marzec: ......
itd.
Trzeba mi spojrzec do kalendarza, co w danym miesiącu ciekawego przypada:))))
mirra
2009-12-30
W lutym mamy Międzynarodowy Dzień Walki z Rakiem, albo Dzień Bezpiecznego Internetu, albo Walentynki, albo Światowy Dzień Kota, (kota to mozna dostac z tymi swiętami:))), albo Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją....to sami zobaczcie ile tematów na luty jest:))))))))
mirra
2009-12-30
W marcu może byc zabawniej: Dzień Puszytych, Dzień Teściowej:))))I Światowy dZień Morza, albo Dzień Słońca, no i wiosna!Ale i temat taetru ciekawy z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru, Jest i Dzień Windy - ale to juz najbardziej idiotyczny dzień w mym kalendarzu:)))))
^waldemar
2009-12-30
Brawo mirra- rozkręciłaś się.
*egotyk
2009-12-30
o! to tak samo jak na artpubie;)
*egotyk
2009-12-30
niedawno był "portret"
ªdominikad
2009-12-30
Tak, tego rodzaju przedsięwzięcia są tam juz jakies pol roku.
mirra
2009-12-30
....no i święty czas by i tu, dla tej społeczności, dla tych użytkowników, tego portalu - też miało to miejsce...Nieobowiązkowy udział przecież:)
MajaK
2009-12-30
..:)..idea nie jest nowa...całkiem jak na Artpubie...nawet temat był taki sam....trochę mało ludzi się zgłosiło,ale wystawa była ciekawa...pewnie i ty się to uda...:):)...
^waldemar
2009-12-30
Fakt - artpub był pierwszy! Może Jacek się zgodzi na udostępnienie praw autorskich.

2009-12-31
pierwsza była Wyspa Sztuki
^waldemar
2009-12-31
Chyba jedno drugiemu nie przeszkadza.
madzikowicz
2012-01-12
konkurs autoportret cieszył się sporym zainteresowaniem, może pora na kolejną edycję?:)
^JaWit
2012-01-13
Magda .... od pewnego czasu myslę o nastepnej zbiorowej wystawie w Artpubie i taki konkurs byłby fajnym pretekstem do takiej wystawy ........ Masz jakiś pomysł na temat?
madzikowicz
2012-01-13
Właśnie sobie przeczytałam że w 2007 miałam pomysł na konkurs pod tytułem "Mechanizmy". ;]
^JaWit
2012-01-13
Magda .... Temat jest wysmienity!!! ...... za niedługo postaram się to zorganizować :)
^JaWit
2012-01-18
Magda ...... konkurs uważam za otwarty :) ...... Wydaje mi się, że 4 miesiące to dość czasu ........ Jeżeli pomysł fajnie chwyci, to bedziemy robić to regularnie :)

Pomyślałem też, ze można by zrobić też z poprzedniego konkursu, taką wystawę.

Dodaj post w tym temacie

Musisz być zalogowany, aby dodać post.

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org