Forum

^waldemar
2008-07-12
Myślę , że czas już pomyśleć o nowej , IV wystawie portalowiczów Variata.Kto teraz podsunie miejsce i czas wystawy? Ku rozwadze. wal
*schodowski
2008-07-12
uważam, że pomysł świetny :))))

2008-07-12
wafka klub garnizonowy
^rusnok
2008-07-13
A czy w tym klubu to ktoś obejrzy?

2008-07-15
jest w centrum na niepodległości, można ewentualnie w galerii aktyn - biurowiec
^rusnok
2008-07-19
Gdzie jest ten "Aktyn"? Jakie to są sale jedna i druga, i co tam było dotychczas wystawiane?
Ja będę dalej męczył Szczecin i spróbuję coś pomęczyć w Cieszynie.
^Silmariena
2008-07-24
może za rok czy dwa jak dobrze pójdzie zaproszę was do Wrocławia, ale teraz to ciężko mi organizować, bom jeszcze nie tamtejsza...
a teraz za Wawą bym była, gdyż Madzia jest już obeznana, więc organizacja będzie na poziomie :)
^waldemar
2008-07-30
A czy ktoś wie gdzie jest Magda G.?

2008-07-30
jestem :)

2008-07-30
Janku poszukaj sobie info na temat galerii Aktyn w google, obie galerie są używane przez związek malarzy więc na pewno nie umniejszy nam takie miejsce, trudno będzie dorównać Waldemarowi, ale się postaram

Inne galerie jak np. Kordegarda w Łazienkach są dostępne za 3 - 4 lata i to wówczas gdy się zgodzą po obejrzeniu prac
^rusnok
2008-08-01
Widziałem na artinfo - wygląda wporzo, tylko jak duże to, ile się zmieści?
A co słychać we Gdańsku?
Jacku, AHOOOJ! odezwij się.

2008-08-01
Dzięki Alkorowi kręcimy coś w BWA we Wrocku
*alkor12
2008-08-02
Magda,nie zapeszaj !!!!!!!!!!!! :)
^JaWit
2008-08-02
Janek!! ....Właśnie wróciłem z urlopu i mam zamiar umówić się na spotkanie w sprawie wystawy w Gdańsku ..... zobaczymy co da się załatwić i która z opcji będzie bardziej atrakcyjna..... ale tak jak mówi Magda, dorównać Koszalińskiej tegorocznej będzie trudno
^waldemar
2008-08-03
Postarajcie się.

2008-08-05
A czy ja, jako ktoś bez kropki, mogę spróbować coś zorganizować w Łodzi? Czy raczej nie bylibyście zainteresowani?

2008-08-05
nie ma znaczenia kropka w takich sytuacjach, ważne by poziom prac był wysoki
stanmir
2008-08-06
Tak. Niech ~julita organizuje :)
L.A.K.
2008-08-07
Łódź..dobry kierunek..tzn..coraz bliżej :) szkoda, że nadal zupełny brak czasu doskwiera..Powodzenia
pierdun
2008-08-09
jak coś to mam w krakowie
pare miejsc
i temat na świerzo po organizowaniu własnej wystawy
^waldemar
2008-08-09
Pewnie Łódź może być.

2008-09-02
Prawdopodobnie Wrocław nie wypali, czy ktoś z was już załatwiał w innych miastach miejsce? Mam wzór pisma jakie przesyłamy do galerii i mogę podesłać jeżeli ktoś potrzebuje.
^waldemar
2008-09-14
No tak- dużo słów mało działania. Konkrety proszę. Czyzby nowa odsłona Variata nie dojdzie do skutku?

2008-09-14
ja mam galerię (tzn możliwość organizacji), ale jest ona na piętrze w Klubie garnizonowym dobrze urządzona i wyposażona, pytanie czy ktoś tam będzie zaglądał, z drugiej strony urządzanie wystawy w kawiarni ma zalety i minusy - chociażby światło, ale jest z kolei publika, sama już nie wiem ale uważam, że dobrze jest pokazać się w galerii, może się mylę, więc zostawiam temat otwarty do dyskusji...
^waldemar
2008-10-05
Nastała cisza. IV wystawa variat zagrożoną? Jest nas tylu i nie możemy się spiąć. Może element duszy coś wymyśli. Ciao.

2008-10-05
Waldek tylko spokój a nie niepokój nas uratuje
^waldemar
2008-12-30
Tak spokój i cisza.
ªmaniek
2008-12-31
faktycznie spokojnie...
więc postarajmy sie coś zrealizować, czy macie miejsce, które na pewno będzie dostępne - myslę o okresie od mniej więcej kwietnia do końca wakacji?

Magda, myślisz że dałoby się w tym miejscu, o którym pisałaś?

Jacek - jak tam Gdańsk?

Julita a Łódź?

Dodaj post w tym temacie

Musisz być zalogowany, aby dodać post.

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org