Forum

~Szatrang
2008-09-02
Nie podoba mi się , że trzeba tam wchodzić podając jakieś hasło. Nie podoba mi się ,że jest to część forum dla wybranych, być może jest to towarzystwo wzajemnej adoracji, a jeśli tak to nigdy nie będę tam chciał wejść. Nigdy nie chcę poznać więc hasła do tego prawdopodobnie piekła, nigdy nie będę chciał poznać tych , którzy tam wchodzą, a jeśli przypadkiem znam kogoś, to niech sobie myśli teraz , że pluję na niego.
Ale z tego wniosek, że użytkownicy nie są traktowani równo. Proponuję to "stowarzyszenie" zlikwidować i niech sobie czatują w innym miejscu internetu. A właściwie to przecież ja sobie mogę stąd pójść. To lepsze rozwiązanie, niż bym miał być obgadywanym za plecami. No bo do czego takie zamknięte pomieszczenie może służyć? Do seksu?

2008-09-02
wątek umarł więc nie warto bić piany
~Szatrang
2008-09-02
ok, jak nie żyje to się cieszę
i pozdrawiam

2008-09-03
ale niektórzy mają paranoje swoją drogą :D pewnie jak widzi kogoś z aparatem to go leje, bo myśli że to nasłany na niego paparazzi :P
[nie odkopuję, tak się tylko porannie ubawiłam :D]
~Szatrang
2008-09-03
yss, ale mamy już wieczór, ...... to co robimy?

Dodaj post w tym temacie

Temat jest zamknięty, nie można dodawać nowych postów.

On-line

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org