ForumAvatar
~Szatrang
2008-09-02
Nie podoba mi się , że trzeba tam wchodzić podając jakieś hasło. Nie podoba mi się ,że jest to część forum dla wybranych, być może jest to towarzystwo wzajemnej adoracji, a jeśli tak to nigdy nie będę tam chciał wejść. Nigdy nie chcę poznać więc hasła do tego prawdopodobnie piekła, nigdy nie będę chciał poznać tych , którzy tam wchodzą, a jeśli przypadkiem znam kogoś, to niech sobie myśli teraz , że pluję na niego.
Ale z tego wniosek, że użytkownicy nie są traktowani równo. Proponuję to "stowarzyszenie" zlikwidować i niech sobie czatują w innym miejscu internetu. A właściwie to przecież ja sobie mogę stąd pójść. To lepsze rozwiązanie, niż bym miał być obgadywanym za plecami. No bo do czego takie zamknięte pomieszczenie może służyć? Do seksu?
Avatar

2008-09-02
wątek umarł więc nie warto bić piany
Avatar
~Szatrang
2008-09-02
ok, jak nie żyje to się cieszę
i pozdrawiam
Avatar

2008-09-03
ale niektórzy mają paranoje swoją drogą :D pewnie jak widzi kogoś z aparatem to go leje, bo myśli że to nasłany na niego paparazzi :P
[nie odkopuję, tak się tylko porannie ubawiłam :D]
Avatar
~Szatrang
2008-09-03
yss, ale mamy już wieczór, ...... to co robimy?

Dodaj post w tym temacie

Temat jest zamknięty, nie można dodawać nowych postów.On-line


Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org