Forum

Beataroo
2008-09-22
A moze kiedys zorganizujemy wspolny plener wariatowy? kto z Was byłby chętny?
Beataroo
2008-09-22
sorry sprostowanie :)............... miało byc variartowy!!!! ale wyszło ;D
^waldemar
2009-01-19
Jestem za. Proponuję wynająć chatę w Wenecji. Tak robia fotograficy z Krakowa. Ponoć wychodzi tanio. Zawsze marzylem o plenerze w Wenecji. Inne propozycje też wchodzą w rachubę. Pozdrawiam.
Beataroo
2009-01-26
Wenecja... mmm byłoby co i gdzie malowac, pan Waldemar moze wiecej cos wie na temat kosztów ??? Moze jakies namiary? Im wiecej osób tym taniej, tak mysle , byłoby super, oczywiscie u nas tez wiele malowniczych miejsc np Kazimierz dolny... nad Wisla.... kto bylby jeszcze chetny???
^Silmariena
2009-01-28
ja jestem za, chociaż obawiam się, że wszystko rozbije sie o kase, gdyż nie każdego będzie stać na podróż do Wenecji np..... a znowu inna osoba stwierdzi, że Kaźmierz jest dla niej mało atrakcyjny....

ja osobiście, latem czy wiosną, jak już będzie przyjemniej na zewnątrz mam zamiar zorganizować mały wypad plenerowy we Wrocławiu, zapuścić się gdzieś na Odrę i malować w ciszy i spokoju :)

2009-01-28
mnie plenery jakoś nie bardzo, wole moją zaciszna pracownię, samą idee jednak popieram, może na początek coś w Polsce zróbcie
ªdominikad
2009-01-29
Ja plenery tez nie bardzo .Za duzo rzeczy wokół mnie rozprasza ;)

Ale jak bedziecie jechać do Wenecji :D to chętnie...
^waldemar
2009-02-14
Pozadrościłem koleżance dominikąd i postanowilem zrobić plener. Znalazłem sponsora - zaprosilem 10 osób i szalejemy nad morzem.Organizuję plener dla znajomych malarzy w terminie 28.04-11.05
2009 w
Unieściu w ośrodku Floryn/kolo Mielna -ten sam właściciel co Ma Floryn w
Mielnie/. Warunki- pokoje dwuosobowe-natrysk itp. w pokoju. Pare osób z variata zaprosilem. Kto będzie w okolicy niechaj wpadnie do nas na piwo. Wal
^waldemar
2009-02-14
Jeszcze raz na temat pleneru- nie jest on za darmo . Za pobyt , imprezy ośrodkowe/stadnina, ogniska, wyjazdy, disco/ płacimy pracami -oddajemy dwa płótna. Organizator pleneru podał nawet temat/krajobraz morski/. Nie wszystkim to odpowiada i nie wszyscy się na to godzą/wszak artysta wolnym jest/. Ale to jest też sposób na wspólne spotkania ze znajomymi. A te drobne niedogodności jakoś sobie zrekompesujemy .wal

Dodaj post w tym temacie

Musisz być zalogowany, aby dodać post.

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org