Forum

2008-10-23
Proszę o propozycje osób, które zasługują na wasze wyróżnienie - statut mistrza.
L.A.K.
2008-10-23
Chmiel
Wuwei
Fladrif
Andrzejo
Tonkapull
Piter
ªdominikad
2008-10-23
AndrzejO
JaWit
magda.guzik
Alkor
L.A.K.

Ich prace zawsze, nieustannie mnie zachwycają.
rdza
2008-10-23
jeśli chodzi o technikę......a o to chyba chodzi to bez przecznie Andrzej O.........no i 22zddr
ich wspaniały warsztat jest niepodważalny..........mam tez swoich ulubieńców ...........ale tych dwóch autorów w sposób obiektywny i niepodważalny zasługuje na ten tytuł........
(nawiasem mówiąc uważam to za zupełnie niepotrzebne ale to moje prywatne zdanie)

2008-10-23
a jesli chodzi o urodę
madzikowo
rdza
2008-10-23
to ja poproszę o ładny portrecik bo na podstawie aVatarka trudno mi zagłosować:):):):)

2008-10-23
:))

2008-10-23
magda.guzik się nie liczy, może w sondzie będziemy głosować? Jak byście chcieli?

2008-10-23
chyba byłby problem techniczny, bo w sondzie mozna zaznaczyc tylko jedną odpowiedz
broda502
2008-10-23
Po pierwsze ilu ma być mistrzów 10,50 a może 100 i więcej i jakimi kategoriami się kierować .Jest tak dużo kategori a by ocenić twórcę że to jest nie wykonalne.Co oceniać warsztat, kreatywność, kolorystykę , klimat prac czy jeszcze coś np fotografia.To co się podoba jednemu drugi nawet nie zwróci uwagi .

2008-10-23
czym się sugerować, no wszystkim.
Mistrz to osoba jaka jest dla ciebie wzorem taką ja mam definicję ...
A ilu? Ograniczenia są jedynie w ilczbie użytkowników
*schodowski
2008-10-23
trudno jest napisać komu mistrza, tak naprawdę siedząc na tym portalu, człowiek poprzez prace poznaje każdego bardziej lub mniej.
każdemu podoba się coś innego - jedni zwracają uwagę na warsztat, inni na nastój jaki ktoś przekazuje w pracach. Wiele czynników wpływa na to, kto dla kogo jest mistrzem.
Może najpierw należałoby zadać ważne pytanie: kim dla Ciebie jest mistrz? Czy jest to osoba, która oprócz warsztatu jest życzliwa dla wszystkich, podpowiada innym co zrobić lepiej itd.
kogokolwiek bym nie podał, zawsze będzie to moje subiektywne odczucie, bo wielu stąd znam osobiście, cenię i szanuję za skromność, serdeczność i przyjaźń.
Jeśli mój skromny głos się będzie liczył to na ten moment proponuję:
Chmiel
Wuwei
AndrzejO
JaWit
Tome
Rdza
Stanmir (ale widziałem że już ma) :)
L.A.K (też pomarańczowy) :)
Alkor12
22zddr
IwOst
LauraVerde

poszperam trochę po Variarcie, bo jest wielu wspaniałych twórców którzy dawno tu nie zaglądali jak chociażby Zygmunt Kozimor, z tego co pamietam ma nick Zetka ale musiałbym sprawdzić :)
stanmir
2008-10-23
Dlaczego administrator lub moderator nie może mieć statusu "mistrza"? Uważam, że to nie jest fair. *madzikowo i magda.guzik niejednokrotnie udowodniły swoje mistrzostwo!

P.S. dziękuję za wyróżnienie alem nie godny takiego zaszczytu.
*schodowski
2008-10-23
jestem tego samego zdania co stanmir
MajaK
2008-10-23
...nie wiem czy powinnam...bo widzę tylko pełni użytkownicy się wypowiadają....ale co mi tam...też mam oczyu i coś tam mi się podoba...
...Andrzejo...
...LAK..
....rdza....
...Ossian.....
...JaWit....
....IwOst....

2008-10-23
stanmir ja tylko w swoim imieniu piszę, że nie chcę mistrza....
mi do mistrza daleko wystarczy mi literka a :D
stanmir
2008-10-24
wydaje mi sie, magdo.guzik, że Tobie bliżej niż mi :)

2008-10-24
nie mozna miec mistrza na(za) piekne oczy:P madzikowo odpada:)
nitro
2008-10-24
a może jakiś system punktowy? np za jakąśtam liczbę prac tygodnia? I za np pomoc i użyteczne komentarze też by się przydało... Tutaj nie ma np Bartka Lisowskiego, na doopie daje świetne, bardzo pomocne komentarze, gdyby tutaj była możliwośc "bonusowania" takich wypowiedzi, to może niektórzy też by sie wysilili ? :-)
L.A.K.
2008-10-24
Też uważam, że praca w redakcji nie powinna wykluczać z udziału w tej zabawie choć z drugiej strony rozumiem stanowisko administracji.

Wielkie dzięki za wyróżnienie, niezmiernie mi miło..lica mam teraz jak to pomarańczowe kółeczko :)

2008-10-25
.......bezsprzecznie... :) latający pies zasługuje na miano mistrza! takie jest moje skromne zdanie :)

2008-10-25
.......bezsprzecznie... :) latający pies zasługuje na miano mistrza! takie jest moje skromne zdanie :)
*schodowski
2008-10-26
ja wczoraj naliczyłem 17tu pomarańczowych ;]
L.A.K.
2008-10-26
Gifter

http://www.variart.org/index.php?d=galeria&id=378
broda502
2008-10-26
Przydało by się jeszcze więcej procentowo do ilości wszystkich członków variartu !!!...
L.A.K.
2008-10-26
Obecnie jest - według moich obliczeń ;] - jakieś 1500 użytkowników VA, pojęcia nie mam ilu w miarę aktywnych, ale chyba jeszcze jakieś rozsądne proporcje między tą liczbą, a liczbą mistrzów są zachowane.
amp
2008-10-26
ja proponuję, by mistrzowie oprócz innego koloru kropki (moim skromnym zdaniem nienajleszego, już szary był lepszy chyba..) mieli:
1. swoją galerie, tzn, żeby na górze był link (obok DG, prac tyg.), do galerii, do której trafiają tylko prace mistrzów.
2. jakąś adnotacje w profilu, np. napisane 'mistrz malarstwa/rysunku/handmade/etc.).
3. coś jeszcze?
ªdominikad
2008-10-26
element, ze tez Ci się chciało ich liczyc :p ;D ...

popieram amp, ze powinien byc odnosnik/link do galerii Mistrzow!

P.S. i moim skromnym zdaniem Martwy równiez zasluguje na Mistrza jak mało kto...

2008-10-26
L.A.K. ,pomyliłes sie w swoich obliczeniach ;}

Staralismy sie wybrac twórców kompletnych, ktorych prace naznaczone są indywidualnym stylem oraz wysokim poziomem artystycznym.
*schodowski
2008-10-26
wszyscy jesteśmy indywiduum :P

2008-10-26
od tego indywiduum aż czasem włosy dęba stają...
a co do galerii mistrzów to powoli coś tam zrobimy, główny programer jest zarobiony po pachy

2008-10-26
a może jeszcze status kompletne beztalencie :P
*schodowski
2008-10-26
to ja taki poproszę z różowym kolorkiem ;)

2008-10-27
Element dla ciebie nawet i różowy....
trudno wybierać mistrzów, tylu ludzi się zna na tym portalu, jednemu dasz drugi się poczuje niedoceniony itp. Dla każdego z nas kto inny jest mistrzem....
same dylematy......
L.A.K.
2008-10-27
Lauraverde - niezwykłe, magiczne obrazy

Rorkas - litewski artysta - znakomity rysownik
*schodowski
2008-10-27
rozumiem takie dylematy Madziu :) ale spoko :) jak na razie dajecie radę ;)
~Bunio82
2008-12-17
broda 502- ten człowiek zasługuje na wyróżnienie -jest artystą który dowodzi każdą pracą że jest graczem pierwszoligowym
mieto
2008-12-17
o,tak-broda502 na Mistrza!jestem za,dla mnie to TOP! (jak ZZTop).półtora tysiąca ludzi tu jest?niesamowite.pozdrawiam Dyskutantów.
rdza
2008-12-18
ależ Broda jest twórcą nowego kierunku w malarstwie "Brodaizmu" nie ma to tamto musi być mistrzem!!!!!!
a na poważnie jestem całym sercem za tym:)
MajaK
2008-12-18
...ja też uważam,że pan Broda powinien mieć Mistrza.....i pan Ossian zreszta też....obaj mają swój styl i wysoki bardzo poziom artyzmu...:)....
Martin B.
2008-12-18
Demokratyczne wybory na mistrza - to ciekawa koncepcja.
Jak sie sprawdzi, mozna by przejac w innych dziedzinach zycia :)
^rusnok
2008-12-18
Co do Brody się zgadzam, ale co do Ossiana uważam, że jest wielu bardziej zasługujących. Wygląda mi na to, że może nam grozić masowa produkcja mistrzów. Tego się od początku bałem. Mam nadzieję, że redacja do tego nie dopuści, choć dużej wiary nie mam. Jako ten, co robi za tego majstra nie powinienem się w zasadzie na ten temat wypowiadać, ale usprawiedliwiam się tym, że od początku byłem tej zabawie przeciwny.
*schodowski
2008-12-19
ciekawe spostrzeżenia prawisz panie Rusnok :)
^waldemar
2009-01-19
Jeśli jest Mistrz, musi mieć czeladnika. Może być ciekawie. Przy nazwisku mistrza nazwisko czeladnika.

2009-01-19
wszyscy jestesmy czeladnikami:P
^waldemar
2009-01-19
Magdo- jesteś za skromna.

2009-05-26
mam taką nieśmiałą propozycję aby obdarować tym tytułem Pastelistę. Warsztat i klimat jak dla mnie na 6.
L.A.K.
2009-05-26
Ja jestem jak najbardziej za, ale myślę, że byłoby dobrze aby dany użytkownik nabrał wcześniej trochę variartowej patyny :)

2009-05-26
tak myślałam, że musi odczekać swoje :D

2009-06-17
nawiązując do dzisiejszego DG...bomber52 chyba też powinien mieć mistrza....:)
Żywica
2010-07-01
jin13, czy jakoś tak. Skoro Bohomaz ma Mistrza to Jinowi też się należy, a co.

2010-07-01
To ja też chce!
*alkor12
2010-07-02
Weź moją Serij,powaznie mówię
*egotyk
2010-07-02
hehe
ªdominikad
2010-07-02
Serij, zamień sie z Alkorem.. ;) ty mu gwiazdke z nieba, a on Ci rumianą kropkę...

2010-07-02
tak, jin13 zasługuje na mistrza:) prace mówią same za siebie:)
*alkor12
2010-07-02
Oj miło by było, Dominiko,tuz obok Twojej :)
Żywica
2010-07-08
i beatka1311 również zasługuje na mistrza :)

2010-07-10
lauraverde ma już va patynę a prac się nie da pomylić z innymi
aga adamska znaczy żywica, jak powyżej choć większość jej prac każdy musi sobie przeglądnąć we wspomnieniach bo sępi nam ich widoku ;)
anikout z tych samych powodów
jin13
nitro
generalnie ujmując, łączy ich doskonałość warsztatowa, własny styl i przekaz czyli 3złote punkty
mireart
2010-07-10
lala - Janina W. - za pełen profesjonalizm; indywidualizm, niezwykłą pracowitość i cierpliwość i niepowtarzalność, co tak dobrze zilustrowane jest Jej pracami chociażby na tym portalu...
mireart
2010-07-10
lala - Janina W. - za pełen profesjonalizm; indywidualizm, niezwykłą pracowitość i cierpliwość i niepowtarzalność, co tak dobrze zilustrowane jest Jej pracami chociażby na tym portalu...
http://www.variart.org/index.php?d=galeria&id=2473
Marchewa
2010-07-10
moim skromnym zdaniem:
Andrzej O.
L.A.K
Chmiel
wuwei
walwilk
nitro
Lauraverde
alkor12
22zddr
blackburn
Marchewa
2010-07-11
...napewno o kimś zapomniałam :(
ªdominikad
2010-07-12
Dziękujemy, Wasze propozycje beda brane przez redakcję Variart pod uwagę.
ªdominikad
2010-07-12
Moniko, większosc osob, ktore wymienilas MA juz mistrza.
mirra
2010-07-12
Sugerowałabym artystę: mirearta, tj. Waldemara.
Marchewa
2010-07-12
No tak - rzeczywiście - Dominiko zapomniałam przez chwile o kropkach i ich kolorach a skupiłam się na moich osobistych odczuciach kto może załugiwac wedle moich osobistych odczuc na miano mistrza. Sorki :)
lala
2010-07-12
Dziękuje serdecznie ale uważam,ze od Lali są lepsi,któzy powinni mieć miano Mistrza i to nie od dziś,ale od zawsze.Zapominacie o trzech znakomitych artystach.....moim zdaniem słuszne miano Mistrza należy się Mireartowi za całokształt pięknej pracy twórczej i niepowtarzalność każdej z serii,IwOst i jak że by nie zapomnieć o znakomitym ołówku Beatki 1313 i Jin13.........
lala
2010-07-12
Przepraszam za pomyłkę Beatka 1311.to dla tego ,że kot uwielbia 13

2010-07-12
O nikim nie zapominamy. Każdą propozycję bierzemy pod uwagę, mając jednocześnie własne typy :)
IwOst - niestety, już jej z Nami nie ma... Na szczęście wiele osób, które przebywa na takich portalach jak VA i z nich rezygnuje - bardzo szybko wraca :)
lala
2010-07-14
No tak nie sprawdziłam,choć ostatnio była jeszcze.To wielka szkoda,oj wielka dla tego portalu.Być może się namyśli i wróci::)
jin13
2010-07-14
Widzę, że rozgorzała rozmowa na temat mistrza z moją osobą w tle. To strasznie miłe, jednak nie traciłbym tutaj czasu na moje bazgroły. Takich jak ja, jest na tym portalu kilkudziesięciu, jeżeli nie więcej, a mistrz musi być wyjątkowy. Taką osobą jej bez wątpienia Janina W. (lala). Nie znalazłem na Variart drugiego takiego, idącego w tym kierunku, użytkownika. Talent bezsprzeczny i wart w tym momencie ukłonu. Bo przed mistrzem trzeba się ukłonić. Pozdrawiam.
Żywica
2010-07-15
wybaczcie, nie chciałam by moje propozycje rozpoczęły lawinę innych,
w ostatnim czasie dig dołożył sobie nowych stąd być może moje propozycje,
jin czego by nie mówić jest wyjątkowy warsztatowo, sam o sobie mówi w sposób szczerze skromny, wręcz powiedziałabym sam siebie nie docenia,
Beatę zaproponowałam z uwagi na hiperrealizm, pośród wielu osób rysujących ołówkiem ze zdjęć na VA, Ona jest Najlepsza.
Jest to moja ocena, jednakże mam nadzieję, że redakcja zachowa zimną krew i nie ulegnie namowom zamiany połowy VA w czerwone kropki :)
Beataroo
2010-07-15
a może najpierw kropka dla Kaliope? to tylko taka sugestia. Prosze Szanownych moderatorów o rozpatrzenie sugestii, dziekuje i ciepło pozdrawiam!:)
Żywica
2010-07-16
to ja daję głos za Beatroo! dajcie kropę Kaliope!
Żywica
2010-07-16
a czemu ~zetcom jest w poczekalni?
chłopak ma (o ile pamiętam) tylko 10 miejsc na swoje prace przez to :((

2010-07-16
kropę dla ~saren proszę

2010-07-16
a mistrza dla mbiermann

2010-07-16
i dla mnie kropkę białą,co by przypominała kulkę śniegową.tak dla ochłody

2010-07-16
Żywica i Beataroo...

TEMAT WĄTKU - "komu mistrza"
a nie "komu kropkę, a komu nie"
Beataroo
2010-07-16
to taka dygresja była, przepraszamy :)
Żywica
2010-07-16
tak, przepraszamy :)
^rusnok
2010-09-01
A ja wiem, czemu Ania Gozdecka, występująca w przyrodzie również jako "nitro" nie robi za mistrza - gdyż albowiem Ona Arcymistrzem jest.
nitro
2010-09-05
no nieee...

Dodaj post w tym temacie

Musisz być zalogowany, aby dodać post.

On-line
august

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org