Forum

2006-10-05
poszukuję zdjęcia kobiety trzymającej miskę, chodzi dokładnie o dłonie trzymające miskę, będę wdzięczna za pomoc w poszukiwaniach

2006-10-05
http://www.digart.pl/praca/27695/Trzymajac.html
http://www.digart.pl/praca/30315/W_krwi_My.html

cos takiego tylko mi sie przypomnialo.

2006-10-05
dzięki Ofelia :)
~abnegacek
2006-10-13
? i już znalazłaś?

może coś pstryknąć? :)

Z jakiej perstektywy to ma być widoczne?

2006-10-13
niestety nie znalazłam, opiszę dziś konkrety i zapraszam do pstrykania
~abnegacek
2006-10-13
no to "czkam" i "szczekam" niecierpliwie :)

2006-10-15
sprecyzowanie poszukiwań :):
kobieta stoi na wprost, trzyma w obu dłoniach miskę tak by było widoczne jej wnętrze ale i zewnętrzną stronę na pierwszym planie, ujęcie najlepiej tak do granicy dna miski, może być miska z wodą lub jabłkiem, starałam się jasno to opisać nie wiem czy mi się udało, jakby co to będę odpowiadać na pytania, a tło najlepiej ciemne a kobieta goła :D
~abnegacek
2006-10-15
? Co ma mieć na twarzy...? - usmiech, smutek, włosy ;) itp.

gołość uszczegułowiona?
kadr pełny, amerykański, itp.?
rozdzielczość: 300 dpi? - 72?
format: 10x15 < ?
rodzaj oświetlenia: rysujące, pełne?
natęzenie i kolor światła?
kolor czy B&W ?
wiek...?
"kobietywność"... ?
rozmiar tego i owego...?

2006-10-15
twarz poważna - i tak przemaluję na swoje :), reszta naprawdę jest nie istotna, moze być starsza, moze być blondynka lub o innym kolorze włosów, dla mnie istotna jest anatomia, by jak najlepiej uchwycić proporcje i układ ciała :), nie ważny jest dla mnie kolor, światło itp, to tylko ma być taka inspiracja podobnie było z kuszeniem Ewy szukałam zdjecia z układem dłoni na stole reszta z głowy :) no i natury, zostawiam pełną dowolność najważniejsze by miska była tak uchwycona jak napisałam, mam to w głowie nie umiem tego napisać, szkoda że nie możesz do niej zajrzeć :) a może i lepiej :D

Dodaj post w tym temacie

Temat jest zamknięty, nie można dodawać nowych postów.

On-line

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org