Forum

~remski
2008-12-02
Można to tu zrobic?i ja czegoś nie zauważyłem czy się nie da?w sumie jakby było coś takiego możnaby się łatwiej połapac,odnaleść itd...to moja koncepcja;)pzdr!
~remski
2008-12-02
właśnie zobaczyłem ,że ten temat już był ,ale padł w 2006:).jakby można było złaczyć te dwa tematy...czy cos yyy...
krzepina
2008-12-03
a to mozna coś takiego?
z ciekawości pytam, chyba bym nie miała czego katalogowac za bardzo hmm...
^rusnok
2008-12-03
Temat był wałkowany, ale nic z tego nie wyszło i chyba nie było powiedziane, że się nie da zrobić, więc apel do naczelnego: Może by się w końcu tym zająć?
Drugi apel, też powtórka: zmiana formularza wgrywania prac - obowiązkowe wymiary i data!
krzepina
2008-12-03
data? a czemu data? znaczy data powstania, czy dodania? :)
^rusnok
2008-12-03
Oczywiście, że powstania (rok).
^Silmariena
2008-12-05
hm, wydaje mis ie,z e to moze byc nieco zmuszanie uzytkownika do ujawniania takich informacji, po to jest opis, by ktos kto chciala napisac keidy cos zrobil, to napisał...
mbiermann
2008-12-05
nie , nie, nie , to nie zmuszanie. wystawiajac obraz w galerii tez ujawniamy jego wymiary a i data owstania przy sygnaturze jest, raczaj - i tu zgadzam sie z Rusnokiem - data powstania jest wazna , dzieki niej wiemy , jak sie taki ktos rozwija , przemienia , udoskonala , albo i nie;)
^rusnok
2008-12-05
No właśnie, jeżeli chcecie mówić o poziomie użytkowników, poziomie serwisu, rozwoju poszczególnych artystów lub ludzi do tego miana aspirujących, to nie ma, że boli - trzeba wprowadzić jakiś porządek.
Jeżeli np. ktoś uważa, że już jest wielki i nie musi się rozwijać i w związku z tym uważa, że nic nikomu do tego co on kiedy lub czy na karteluszku z kajetu, czy na hektarowym płótnie - i będzie wpisywał jakieś głupoty, to ktoś trochę otrzaskany ze sztuką myślę, że takie oszustwa wykryje i po to jest redakcja, żeby nieuczciwych "klientów" odpowiednio potraktować.

Na koniec - są tu też ludzie naprawdę wielcy, ale ich zazwyczaj nie boli, że trzeba wpisać parę cyferek.
*schodowski
2008-12-05
zgadzam się z Rusnokiem :)

2008-12-05
a ja z silmarieną:)
ªdominikad
2008-12-05
Ja rowniez z silmarieną ...

2008-12-05
nikogo nie można do niczego zmuszać, nie sądzę by autor odmówił podania rozmiaru pracy, jeżeli się go o to zapyta
^rusnok
2008-12-06
Pewnie by nie odmówił. Wierzę, że większość "tajniaków" nie podaje tych danych przez zapomnienie lub roztargnienie - ogólnie wierzę w dobre intencje ludzi - taki jestem naiwniak. Jednakowóż, jak mam gościa pytać, potem czekać na odpowiedź podczas, gdy wpada masa nowych rzeczy, o których też by się chciało coś napisać, też nie ma pełnych danych i proces trzeba powtarzać 333 razy w kółko, to mi się przestaje chcieć pisać cokolwiek. A może o to chodzi, żeby odstraszyć starych marudów i pozostać w towarzystwie wzajemnej admiracji? Nie chciałbym w to wierzyć.
W każdym razie, skoro prawie cała redakcja się zdeklarowała w tej sprawie, to z czystej ciekawości chciałbym jeszcze poznać zdanie szefa.

Tu chciałbym zaznaczyć, że cała ta dyskusja była na temat dodatkowy, a temat główny: katalogowanie swoich prac - jak leżał, tak leży odłogiem.

2008-12-06
nie jestem przekonana do tego pomysłu, jednak wiekszosc autorów przezentuje spojną tworczosc w ramach jednego nurtu, czy jest sens rozdrabniac sie na pomniejsze katalogi........okres rózowy.......okres niebieski.....ect ect
^rusnok
2008-12-06
Większość tak. Mnie akurat wystarczyłaby możliwość zmiany kolejności, choć podział na prawiek, średniowiecze i współczesność - gdybym mógł, to bym pewnie zrobił. Niektórzy mają malarstwo i grafikę, niektórzy np. olej i akwarelę, jeszcze ktoś by może inaczej się porozdzielał...
Może by jaką sondę zrobić?

Dodaj post w tym temacie

Temat jest zamknięty, nie można dodawać nowych postów.

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org