Forum

~Bunio82
2008-12-17
Ostatnio gdzieś wyczytałem że w uznaniu wielu krytyków na świecie W.Sasnal jest uznawany za numer jeden na świecie.Pomijając to czy można mówić czy ktoś jest lepszy czy gorszy -mam pytanie czy podzielacie tezę krytyków -ewentualnie czy ktoś zna jakiś link gdzie ewentualnie mógłbym zobaczyć prace tej osoby bo za wiele ich nie widziałem-może wtedy będę mógł wyrobić sobie zdanie na ten temat

2008-12-17
też bym chciała być numerem jeden ale jestem milion trzysta sto czterysta, a Sasnal niech maluje i sławi Polskę

a prace możesz znaleźć wpisując w Google jego nazwisko
^rusnok
2008-12-18
Numer jeden w czym? W malarstwie - jest dobry, ale są tysiące tak samo dobrych. W koszeniu kasy - na polskie warunki może i nr 1, ale nie znam szczegółów - na świecie na pewno są lepsi.
Jeżeli ktoś mówi o malarzu, że jest nr 1, to to nie jest krytyk, tylko klakier.
nitro
2008-12-21
Niech sławi Polskę, niech kosi kasę, niech żyje!

Ale mi nie odpowiada. W jego pracach nie znajduję nic dla siebie. Na szczęście - nie muszę ;-)
Wiem, kto jest - DLA MNIE nr1 - i czyja praca wzbudza mój podziw...
uninvited
2009-02-16
mialam okazje posluchac o nim troche od strony kolegi z roku i tez wykladowcy. dwa zupelnie inne obrazy. mimo wszystko jak na ten numer jeden prace(reprodukcje) są dość niedostępne. jeśli ktoś będzie chciał mogę zeskanować o nim artykl z arteonu jest kilka prac
uninvited
2009-02-16
ps. zeby byc najbardziej pozadanym nie trzeba byc najlepszym :) pokazuje to dobitnie chociazby przemysl muzyczny ;)
Kaliope
2009-07-02
Podchodziłam sceptycznie do twórczości Sasnala, więc poszłam na wystawę do Zachęty w Warszawie w zeszłym roku aby na żywo wyrobić sobie zdanie. Wychodząc nie czułam się oszukana ani nabita w butelkę. Cieszę sie, że osiągnął sukces. A on może marzy o tym aby ukradli choć jeden jego obraz... :) Ponoć to wielkie wyróżnienie dla artysty. Mi się już to zdarzyło. :) Ale była to niestety wina zaniedbania poczty polskiej. Obraz przepadł bez wieści więc pozostaję w nadziei, że może jednak ....

A sukces? no cóż czasami się przychodzi...
crowley380
2009-07-02
ma dość charakterystyczne obrazy, ale za medium bym go raczej nie uważał.Pooglądałem sobie jego obrazki na google, a pierwszy raz o nim słyszę.To tak jak w reklamach wędlin.Każda jest NAJLEPSZA i NR 1 W POLSCE.Ktoś go tak ogłosił, i tak zostało ;)

2009-07-20
po raz kolejny pada haslo " nr 1 ".
... Rusnok ma racje pytajac " w czym ?"
... moze byc tak , ze o czyms nowym jeszcze nie uslyszalem , wiec powiedzcie prosze czy zostaly ogloszone jakies zawody malarskie ? Jesli tak to w jakich kategoriach ( malowanie konia na czas , sprint ekspresyjny , a moze inne :)))
... moze warto sie poscigac ?
:)))
agre44
2013-05-11
uwazam ze ta popularnosc jest na wyrost...przykre jest ze wielu artystow umiera w nedzy gdyz nie byli medialni itp...jego malarstwo jest wielce przecietne...no ale o gustach nie rozmawiamy gdyz jak pokazuje przykald koreanskiego muzyka psy albo polskiego wekendu tandeta jest na topie dzis i plastik rzadzi...i za jego obrazy placi sie dziesiatki i setki tysiecy euro...za co?

Dodaj post w tym temacie

Musisz być zalogowany, aby dodać post.

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org