Forum

^rusnok
2009-01-31
Do wcześniejszych zmian jakoś się przyzwyczaiłem, ale teraz mi się mocno nie podoba. Po staremu było lepiej. 15 obrazków na jednej stronie to stanowczo za mało. Jak chcę znaleźć coś np. z przedwczoraj, to zanim znajdę, to zapominam czego szukam. Dla niektórych to może i wygodne, bo głównie marudzę, ale czasem chcę pochwalić coś, co mi się kiedyś tam spodobało, a nie miałem czasu pisać - a tu się trzeba przekopać przez dziesięć stron albo i więcej - jak nawet nie zapomnę czego szukam, to mi się przestaje chcieć.
marylausa
2009-01-31
I ja także nie jestem zachwycona nowym widokiem .Poprzednio było znacznie łatwiej zobaczyć dużo więcej .Ten system jest dla osób które mają dużo wolnego czasu no cóż ja strasznie cierpię z powodu braku czasu .Wybaczcie bo nie chcę się tu nikomu narażać ale tak właśnie czuję .
bohomaz13
2009-02-01
Popieram przedmówców - zakładam, że to pewnie względy oszczędnościowe wymusiły zmiany w układzie galerii, ale rzeczywiście teraz poruszanie się po nich jest kłopotliwe i mocno zniechęcające.
Beataroo
2009-02-01
ja też myslle podobnie, w ogóle trochę mnie zdziwił ten układ , prac trzeba szukac, a czasu kazdy ma malo ... Poza tym wówczas ekspozycja prac nominowanych troche sie róznila od dopiero wystawionych, fajne to było, a teraz nie bardzo

2009-02-01
można wejść pod menu i po problemie, przyzwyczajenia nie są dobre, nie bądźcie leniwi, prace użytkowników też znikają i jakoś nikt nie narzeka,
układ jest taki a nie inny gdyż wymusza to wszytko rozmiar, lepiej zmienić kilka słów, niż cześć kodu, miejcie litość dla programisty
ªmaniek
2009-02-01
nad tym układem nowych prac trwają prace. mam nadzieję, że uda mi się zmienić tak jak było...
^rusnok
2009-02-01
Magdo, ty na nas nie pokrzykuj, bo mam wrażenie, że nas obrażasz zarzucając nam lenistwo (nie jest to pierwszy raz). Nie prawda, że nikt nie narzeka, bo właśnie narzekamy.

2009-02-01
Rusnok nikt na Ciebie nie pokrzykuje. Konfliktu między nami nie mieszaj do spraw Va. Poza tym jak chcesz porozmawiać o obrażaniu to przypomnij sobie jak mi zwymyślałeś po wycofaniu się z wystawy w Cieszynie i jak potraktowałeś Waldka.
A wyrażenie "nikt nie narzeka" dotyczy galerii użytkowników. Ciekawe jak nazwiesz niechęć do dalszych poszukiwań tego co Ci umknęło? I na ile masz silną motywacje by przejrzeć prace innych. Czyżby baletnicy przeszkadzał rąbek spódnicy?

Dodaj post w tym temacie

Temat jest zamknięty, nie można dodawać nowych postów.

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org