Forum

2009-02-03
Bardzo proszę by osoby, które przekazały pieniędze na utrzymanie serwera, nie prawiły uwag innym, że nie wpłacili. Wpłata jest dobrowolna i nikogo nie można zmusić do tego by uczynił to samo. A prawnie takich uwag jest niestosowne.
ªmaniek
2009-02-03
Podpisuję się pod prośbą. Redakcja zwróciła się tylko z prośbą o pomoc w utrzymaniu serwera, nikogo do tego nie zmuszamy. Tym samym różnicowanie Użytkowników na wspierających i niewspierających jest dalece niestosowne!
Beataroo
2009-02-03
ja bardzo przepraszam ....
nie zrobilam tej uwagi złosliwie
to byl tylko taki głupi zart... zboczenie zawodowe, gdy musze wydebic od uczniow na jakas skladke to im przypominam i troche sie zapedzilam...
naprawde ...:(

2009-02-03
Przeprosiny przyjęte.
marylausa
2009-02-03
Do Beataroa rozumiem Twoją reakcję i ja również mam ochotę w ten sam sposób reagować do każdego kto jeszcze nie zechciał wesprzeć naszej wspólnej sprawy -możliwości- i przyjemności jaką daje nam VARIART. Szkoda , że inni nie cenią tych możliwości i nawet drobnym datkiem nie potrafią zadbać o naszą wspólną przyszłość .Utrzymanie własnej Galerii w internecie jest znacznie kosztowniejsze niż maleńkie wsparcie tutaj w końcu jest nas tutaj sporko osób aby pomóc .Myślę że ludzie odwlekają ale się zmobilizują w czasie .Pozdrawiam Wszystkich którzy kochają VARIART
stanmir
2009-02-03
Boszee, Gorot poczuł się urażony i zabrał zabawki z piaskownicy. Jestem zdruzgotany. Ale teraz jak CIĘ Beataroo przeprosiła to ponownie wrzucisz?

2009-02-03
Gorot jest nowy, a nowemu trzeba pomóc. Wszystkie niesnaski wyjaśnić i jechać dalej.
marylausa
2009-02-04
Pytanie które pewnie jest często zadawane ale nie mogę na nie znaleźć odpowiedzi .
Od czego uzależniony jest okres bycia debiutantem . Jestem w tej galerii od 28 kwietnia 2007 roku wstawiłam 128 prac które obejrzało 8381 osób .Miałam wyróżnioną pracę a mimo wszystko siedzę w debiucie ???

2009-02-04
Witaj marylausa, odpowiedź można znaleźć w Regulaminie:

5. Debiutantem jest osoba, która dopiero co dokonała rejestracji. Debiutant nie może oceniać prac. Prace debiutantów prezentowane są w Galerii Debiutantów. Awans na użytkownika wynika z decyzji redakcji, która kieruje się ogólnym poziomem prezentowanych prac. Redakcja zastrzega sobie prawo do degradacji użytkownika w takim samym trybie jak w przypadku awansu.

Jak więc widzisz długi okres czasu przebywania w VA nie jest kryterium według którego debiutantowi nadaje się status użytkownika. Być może Twój wpis spowoduje, że otrzymasz kropkę :)

2009-02-04
Wszelkie awanse z galerii debiutantów są głosowane na forum redakcji, taka kandydatura musi uzyskać większość głosów. Nie ważne ile masz prac, ale jakie.
marylausa
2009-02-04
Witaj Gorot , dzięki za odpowiedź .Regulamin czytałam ale nie był dla mnie zbyt jasny . Być może to dopiero co zarejestrowany - będzie trwać wiecznie , bo akurat moje prace nie spodobają się lub już moją szczerością naraziłam się na tyle , że zostanę debiutantem do końca .......

2009-02-04
a od kiedy to można narazić się komuś szczerością?:) szczerość to dobra cecha:)

2009-02-04
Maryla w życiu nic nie jest przesądzone. A kto pyta nie błądzi. Niczym się nie naraziłaś.
marylausa
2009-02-04
Dziękuję to miłe a jednak odniosłam takie wrażenie .To dawna historia i nie warto do tego wracać .Jest mi miło być w tej galerii głównie dlatego że szanuję ją za naprawdę dobry poziom .
^waldemar
2009-02-14
Magdo. My tylko grzecznie prosimy. Wpłacajcie drodzy- ile możecie.

Dodaj post w tym temacie

Temat jest zamknięty, nie można dodawać nowych postów.

On-line
Rafshchax

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org