ForumAvatar
^waldemar
2009-03-03
Spod jakiej gwiazdy jest najwięcej Twórców związanych z VA? Podaj swój znak zodiaku:

Idąć tym śladem proponuję : Skorpiony ujawnijmy swoja siłę! Skorpiony stwórzmy podgrupę -,,Skorpion"!. Skorpiony pokażmy się światu!
Czekam na was- waldemar
Avatar

2009-03-03
jako Koziorożec protestuję
Avatar
*schodowski
2009-03-03
a ja jestem panna :P
Avatar

2009-03-03
Element ja bym tego głośno nie mówiła :P
Avatar

2009-03-03
A ja jestem byk:)
Avatar
ªdominikad
2009-03-03
I tak wiadomo, ze Bliznięta są najzdolniejsze ;P
Avatar
^waldemar
2009-03-03
E tam ! Skorpiony coście usneli.
Avatar
MajaK
2009-03-03
...czy to ma jakieś znaczenie???.....:):)...ale przychylam się do Domoniki zdania....nie ma to jak bliźnięta...:):)...
Avatar
marylausa
2009-03-03
OJ Waldemarze widzę już ,że podpadłam na całej linii no cóż począć .
Dominiko i Maja K uścisk dla bardzo twórczych - bliźniaczek od bliźniaczki.
Popatrz byczku a ja myślałam , że Ty bliźniak .
No i koziorożec -mądry ,rozważny ,urodzony przywódca ,potrafi być dobrym przyjacielem .
Avatar
ªdominikad
2009-03-03
Ha! to jest nas juz 3! a to ponoc podgrupa skorpionow miala byc:P
Avatar
*alkor12
2009-03-03
jakie troje :) czworo :) ja tez bliźniak :)
Avatar

2009-03-03
ale i tak twórzmy ponad podziałami :)))
Avatar

2009-03-03
też skorpion:) i to z zaduszek:)
Avatar
elba
2009-03-03
melduje się..jestem Skorpion..
Avatar
*schodowski
2009-03-03
o kurcze widzę że jestem tu jedna jedyna hahahahaha :D
a czy skorpiony też mają takie szczypce i szczypią np. niegrzeczne bliźniaki? ;)
Avatar
mieto
2009-03-04
koziorożec (oj,bywa trudno z samym sobą..:)
Avatar

2009-03-04
koziorożce wysuwają się na czele peletonu :)
Avatar
broda502
2009-03-04
Mówcie co chcecie ale wagi i tylko wagi mają talentów bez liku sztuka ,dyplomacja umiłowanie piękna itd gdyby same wagi żyły na świecie nie było by żadnych wojen my nie lubimy przemocy .No i wagi są najpiękniejsze .....
Avatar

2009-03-04
Broda cudnie scharakteryzowałeś nas,Wagi..:)
Avatar
*schodowski
2009-03-04
zaczyna się robić ciekawie ;]
Avatar

2009-03-04
Skorpiony- twórcze istoty, spontaniczne i gwałtowne,ale pełne pomysłów, prawda ze jak barometr ulegają nastrojowi, ale za to oddają sie bez reszty swojej pasji:)
Avatar
^Silmariena
2009-03-04
a ja jestem z ostatniego dnia panny, i na wagę zachodzę :) czasami jestem jak jedna bądź druga, czy to pod względem charakteru, czy to pod względem wydruku w gazecie :)
Avatar
marylausa
2009-03-04
Hej Alkor , czy To nie bliźniak przyprawia rogi , skąd u Ciebie takie wielkie , że na fotce się nie mieszczą ha ha . Już wiem -kochliwy , romantyczny bliźniak i skąd ja to znam ..... Pozdrowionka dla następnego bliźniaka i oczywiście dla całej rodziny zodiakalnych gwiazd .
Avatar
*alkor12
2009-03-04
...doprawdy ?? nic o tym nie wiedziałem,ze bliźnieta przyprawiają :) nic o tym nie wiem :D :D
Avatar
ªdominikad
2009-03-04
Element, a podobno Panny są kiepskie w lozku :P
Avatar
*schodowski
2009-03-04
O_O
Avatar
*schodowski
2009-03-04
Dominikaad słonko;] ja mam inne doświadczenia widocznie :D
Avatar
ªdominikad
2009-03-04
:D Posmiejcie sie...autor Stanisław Tym (Waga):

Baran 21.III - 20.IV Mars Baran to złośliwa małpa i jest ogólnie głupi. Głupi i zarozumiały. Baran dużo czyta, przeważnie gazety, z których nic nie rozumie. Dlatego Baran dzwoni po znajomych, o których wie, że oni rozumieją, co czytają (to są głównie Wagi), żeby się od nich dowiedzieć, o czym czytał. Baran jest uparty jak osioł, a w dodatku sam się nie myje i innym też nie da się umyć.Jak Baran posprząta, to robi się jeszcze większy bałagan. Dlatego Baran ma bałagan coraz większy, bo Baran sprząta. Urodzeni pod znakiem: Hitler, Goebbels, Pinochet, Stalin, Lenin, bin Laden i Pol Pot.

Byk 21.IV - 20.V Wenus Kobieta urodzona pod znakiem Byka jest głupsza niż grubsza i ryczy na męża, którego zdradza. A zdradza go ta łajza stale i jeszcze kłamie, że była u krawcowej. Tylko, że jak gdzieś wychodzi (a ciągle gdzieś wychodzi, bo chwili w domu nie usiedzi), to zawsze się skarży, że nie ma co na siebie włożyć. Nie ma co włożyć, a nago nie wyjdzie, dlatego kobieta Byk nigdy nigdzie nie wychodzi, tylko siedzi w domu i zagęszcza atmosferę. Byk w rodzinie to rozkład każdego małżeństwa. Nawet u sąsiadów. Urodzeni pod znakiem: Hitler, Goebbels, Pinochet, Stalin, Lenin, bin Laden i Pol Pot.

Bliźnięta 21.V - 21.VI Merkury Bliźnięta to przede wszystkim zboczeńcy i drobna administracja. Narkotyki u Bliźniąt to rzecz pewna. Poza tym - kazirodztwo: córka z matką do kina, matka z ojcem do łóżka, słowem wszystkie orientacje! Ponad 95 proc. Bliźniąt przez całe życie siedzi w więzieniu. Urodzeni pod znakiem: Hitler, Goebbels, Pinochet, Stalin, Lenin, bin Laden Pol Pot.

Rak 22.VI - 22.VII Księżyc Rak to złodziej i narkoman. Zawsze spocony ze strachu, bo chodzi tyłem i boi się, że na coś wpadnie. Rak nie pachnie zbyt ładnie. Panuje opinia, że Rak to chodzący fetor! Nawet, jeśli się myje. Gdy Rak się nie myje, fetor jest trochę mniejszy. Dlatego Raki się nie myją. Urodzeni pod znakiem: Hitler, Goebbels, Pinochet, Stalin, Lenin, bin Laden i Pol Pot. Lew 23.VII - 23.VIII Słońce

Lew to moczymorda i kanalia. Najczęściej pseudointeligent i zarozumialec. Lubi się popisywać w towarzystwie znajomością np. twierdzenia Pitagorasa, że "ciało wrzucone do wody traci tyle na wartości, ile wypiera". Uwielbia być politykiem, więc często jest. Lew nie zmienia skarpetek, dlatego można go rozpoznać nawet w zupełnych ciemnościach. Urodzeni pod znakiem: Hitler, Goebbels, Pinochet, Stalin, Lenin, bin Laden i Pol Pot.

Panna 24.VIII - 22.IX Merkury Panna to najgorsza swołocz. Sama nie zje i drugiemu nie da. Zakłamana szantrapa - jedną ręką pisze, a drugą ręką ściera. Więc nawet nie wiadomo, co ta łajza napisała. Panna, gdyby mogła, to by cały świat w łyżce wody utopiła - takie skąpiradło. Urodzeni pod znakiem: Hitler, Goebbels, Pinochet, Stalin, Lenin, bin Laden i Pol Pot.

Waga 23.IX - 23.X Merkury Waga to odwaga, wdzięk i inteligencja. Duża wrażliwość. Waga jest samodzielna i opiekuńcza. Urodzeni pod znakiem Wagi to ludzie odpowiedzialni i pracowici, zorganizowani i godni zaufania, wszystkie swe talenty poświęcają dla dobra ogółu. Wagi są mądre, szczere i uczciwe. Waga ma tak, że gdyby kogoś oszukała, to by się ze wstydu spaliła. Oszczędna dla siebie i szczodra dla innych, oto cała Waga. Spod znaku Wagi: Kościuszko, Szopen, Beethoven, Cervantes, Washington, Kopernik, Czajkowski, Einstein, Miłosz, Szymborska, Wolszczan, Małysz, Curie-Skłodowska, Szekspir, Wieniawski, Chrobry... i Stanisław Tym.

Skorpion 24 X - 22 XI Mars i Pluton Kleptoman i intrygant. Rozwali każde małżeństwo. Własne także. Skorpion ma często braki w uzębieniu. Leń i aspołecznik. Jeśli zrobi niechcący coś pożytecznego - ciężko to odchorowuje. Skorpion często bywa sadystą i wtedy jest dentystą. Wówczas jego pacjenci mają braki w uzębieniu. Urodzeni pod znakiem: Hitler, Goebbels, Pinochet, Stalin, Lenin, bin Laden i Pol Pot.

Strzelec 23.XI - 21.XII Jowisz Strzelec to moczymorda i ochlapus, zawsze się załapie na krzywego ryja, A tak się schla, że się uwali i leży. Gdy tylko wstanie i ma możliwość, to zawsze zdradzi ojczyznę. Poza tym Strzelec to polityczna huśtawka, anarchista i podziemie gospodarcze. A już przynajmniej mafia albo gangster. Czasami aż się inni zastanawiają skąd się bierze i jak się mieści tyle świństwa w jednym człowieku. U urodzonych pod znakiem Strzelca zawsze się zmieści. Dzieci Strzelca i Panny to najgorsza zaraza. Jak uczciwy policjant kogoś goni, to wiadomo, że to Waga goni Strzelca. Wśród Strzelców jest dużo zboczeńców, dlatego rodzi się u nich najwięcej Bliźniaków i w końcu nie wiadomo, które gorsze i to jest najgorsze. Urodzeni pod znakiem: Hitler, Goebbels, Pinochet, Stalin, Lenin, bin Laden i Pol Pot.

Koziorożec 22.XII - 20.I Saturn Koziorożec jest wyjątkowo abominacyjny. Zawsze się ślini. Udaje przed tobą przyjaciela, ale tylko po to, żeby cię okraść lub oszukać, a praktycznie i jedno, i drugie. I jeszcze ci żonę zbałamuci, szczególnie gdy masz żonę Pannę albo Byka. Koziorożec, gdy już nie ma kogo oszukać, to od samego siebie pożyczy sto złotych i nigdy nie odda. Kłamie nawet wtedy, gdy mówi "dobranoc". Urodzeni pod znakiem: Hitler, Goebbels, Pinochet, Stalin, Lenin, bin Laden i Pol Pot.

Wodnik 21.I - 19.II Uran i Saturn Wodnika łatwo poznać po tym, że stale coś pierze, a wszystko ma brudne. Wbrew nazwie znaku Wodnik niczego nie pierze w wodzie, tylko wszystko chemicznie, dlatego śmierdzi siarkowodorem, chlorkiem rtęci, nitrodwuetylotoluenem, dwuchloro-dwufenylo-trójmetyloheksanem oraz przeterminowaną naftaliną. Karaluchy, mole i przędziorki czują się u Wodnika jak Ryby w wodzie. Urodzeni pod znakiem: Hitler, Goebbels, Pinochet, Stalin, Lenin, bin Laden i Pol Pot.

Ryby 20.II - 20.III Neptun i Jowisz Ryby to chodząca nieuczciwość i korupcja. Ryby czują się u Wodnika jak karaluchy, mole i przędziorki. Mówi się, że rybka lubi pływać. Owszem, ale tylko w przemycanym alkoholu, na którym społeczeństwo straci, a Ryby zarobią brudne pieniądze, które upiorą i wydadzą na wódę. Upiorą u Wodnika, bo to dobrana para, czyli trójkąt: Ryby - Wodnik. Ale Ryby gorsze. Urodzeni pod znakiem: Hitler, Goebbels, Pinochet, Stalin, Lenin, bin Laden i Pol Pot. i Jarosław Wójcik, 18-403 Wrota Małe, ul. Minerwy 4 m. 18 (pana żona wszystko nam o panu opowiedziała. Wstyd!)
Avatar
kratke
2009-03-04
Trudno się nie zgodzić - kratke-waga;)
Avatar
elba
2009-03-04
oooooo!!!!!-to pewnie i Tym jest Wagą!!!!!na szczęście to tylko jego(b.go lubię) żart!!!:)))
Avatar
marylausa
2009-03-04
masz rację Alkor to nie bliźnięta przyprawiają .Są zawsze wierni to kobiety są te złe i czasami im się zdarza oczywiście tak jak wszystkim - którzy zawsze byli wierni do pierwszego razu. Pozdrawiam Nie przejmuj się przecież sobie żartujemy .
Avatar
elba
2009-03-04
..bo Skorpion to- najsilniejszy ze wszystkich-znak zodiaku!(wprawdzie ma tr.trudny charakter i cierpi na nadmiar energii..ale to są przecież same zalety!)...swoją wyostrzoną intuicją jest w stanie "prześwietlić"innych!..
Avatar
marylausa
2009-03-04
Dominiko to całkiem fajny dowcip
Avatar
marylausa
2009-03-04
skorpion -masz racje to fajny znak ale spróbuj mu się narazić ,nie ma szans na przebaczenie .Poza tym często widzi świat w swój sposób i naprawdę ciężko dotrzeć do niego bez" obaw o własne życie" .Mam długoletnią znajomą z pod tego znaku , i niby wszystko fajnie a jednak nie odnoszę wrażenia że ona jest sobą .Może inni są inni z pod tego znaku
ale jakoś nie mam szczęścia w przyjaźniach z tym znakiem ......
Avatar

2009-03-04
w każdym ze znaków urodziły się wybitne postacie sztuki

jako że koza jestem to wymienię swoich :P


Jerzy Nowosielski, Sasnal, Kossak, Tetmajer, Matisse, Johann Baptist Zimmermann, Kotarbiński, Jan Lebenstein, Andrzej Mleczko, Jan Szancenbach, Wyspiański, Cézanne
Avatar
^waldemar
2009-03-04
A to nam przywaliłaś. Zaczynam szukać znanych spod znaku skorpiona.
Avatar
^waldemar
2009-03-04
Tym - też jest spod znaku skorpiona. Horoskop super. Plus dla dominikąd. nareszcie jesteśmy na luzie . I o to chodzi.
Avatar
elba
2009-03-04
Marylausa..!ja się nie narażę -ja jestem skorpionem..
Avatar
elba
2009-03-04
:)))
Avatar
nitro
2009-03-04
Strzelec ... to by się zgadzało ;-) w dodatku mam dzieci z Panną... i to w dodatku bliźnięta...

sławne strzelce jakie znalazłam (jest tam Engels i Britney Spearce, ciekawe gdzie Marks... ale z to Breżniew jest...) aha niektórych z nich nie znam więc nie wiem dlaczego są znani?

26-XI-1938 r. - Little Richard
26-XI-1939 r. - Tina Turner
27-XI-1940 r. - Bruce Lee
27-XI-1942 r. - Jimi Hendrix
27-XI-1951 r. - Tomasz Wojdylak
28-XI-1820 r. - Fryderyk Engels
1-XII-1950 r. - Robert Sabat
1-XII-1957 r. - Bartłomiej Bicz
2-XII-1981 r. - Britney Spears
4-XII-1949 r. - Jeff Bridges
4-XII-1949 r. - Grażyna Kędzierska
5-XII-1836 r. - Walery Wróblewski
5-XII-1867 r. - Józef Piłsudski
5-XII-1956 r. - Krystian Zimmermann
8-XII-1943 r. - Jim Morrison
8-XII-1953 r. - Kim Basinger
8-XII-1966 r. - Sinead O'Connor
10-XII-1956 r. - Sławomir Jedynak
12-XII-1821 r. - Gustaw Flaubert
12-XII-1860 r. - Jan Kasprowicz
12-XII-1863 r. - Edward Munch
12-XII-1915 r. - Jeremi Przybora
12-XII-1915 r. - Frank Sinatra
13-XII-1983 r. - Otylia Jędrzejczak
16-XII-1770 r. - Ludwig van Beethoven
18-XII-1947 r. - Steven Spielberg
18-XII-1963 r. - Brad Pitt
19-XII-1906 r. - Leonid Breżniew
21-XII-1940 r. - Frank Zappa
Avatar
nitro
2009-03-04
jeszcze jeden znalazłam, niepoważny:


Baran
BARAN (21.03 - 20.04) - Urodzeni pod tym znakiem są z natury ociężali umysłowo i z trudem uczą się najprostszych czynności. Tylko długotrwałym biciem można skłonić Barana do przyswojenia minimum wiedzy. W pracy osoby spod tego znaku, dzięki swojej tępocie dezorganizują wszystko, dzieki czemu awansują na wysokie stanowiska. W kontaktach towarzyskich Barany są z reguły niezmiernie uciążliwe i przy najmniejszym pretekście wywołują karczemne burdy i pijatyki. Na szczęscie żyja krótko. Plują.

Ludzie spod tego znaku są zwykle bardzo oczytani. Przykładem może być pan Ireneusz z Sandomierza, który zawsze przed wypiciem piwa dokładnie czyta wszystko, co jest napisane na butelce.

Byk
BYK (21.04 - 21.05) - Wdzięk powiatowego Casanowy i skłonnosci homoseksualne. Niczymnie zmącone przekonanie, że jest pępkiem świata. Lubi się mizdrzyć. Najblizszą rodzinę terroryzuje od urodzenia do poźnej starości. Nigdy niczego nie czyta, choc o wszystkim ma z góry wyrobione zdanie. Poci się.

Kobiety spod znaku Byka zazwyczaj dbają o linię i często się odchudzają. Wystarczy wspomnieć tu o pani Julii z Zabrza, która ostatnio zmyła z twarzy makijaż, pozbywając się w ten sposób kilku zbędnych kilogramów.

Bliźniak
BLIŹNIETA (22.05 - 21.06) - Ludzie spod tego znaku nie osiagają w ogóle dojrzałości, zarówno intelektualnej jak i uczuciowej. Jedyne co naprawde potrafią to raz w tygodniu wypełnić kupon totolotka. Niezdarnie ukrywają, że najwiekszą przyjemność sprawia im dłubanie w nosie. Zapraszając takiego do domu należy pamiętać, że kradnie. Koniecznie przed wyjsciem rewidować.

Zapobiegliwość i przezorność to częste cechy Bliźniąt. Posiada je między innymi pan Bartłomiej z Koszalina, który zazwyczaj przed pójściem na libację alkoholową dzwoni do izby wytrzeźwień, żeby zarezerwować sobie miejsce.

Rak
RAK (22.06 - 22.07) - Szkoda słów. Nie pomoże nawet oddział zamknięty. Urodzeni pod tym znakiem oszukują, zdradzają, uwielbiają podłożyc świnie. Rakom nie można wierzyć nigdy i w niczym. Jeżeli Rak twierdzi, ze ceni twoja przyjaźń, to możesz mieć pewność, że przed godziną napisał na ciebie donos. Raki stale komuś czegoś zazdroszczą. Po 25 roku życia łysieja, garbią się i tracą zęby.

Typowy Rak to po prostu bardzo porządny człowiek. Przykładem może posłużyć pan Seweryn z Wrocławia, który nie pije, nie pali i nie je.

Lew
LEW (23.07 - 22.08) - Urodzeni pod znakiem Lwa mają od dzieciństwa skłonności do narkomanii, pijaństwa, najbardziej brutalnej rozpusty. Nie lubią się uczyć, z trudem kończa szkoły, nawet specjalne. Uwielbiają krzywoprzysięstwo i uwielbiają stawać przed sądem. Zdemaskowani wywołują awantury i dantejskie sceny. W życiu rodzinnym Lwy w szczęściu nie uczestniczą.

Urodzeni pod znakiem Lwa są zwykle prawdziwymi telemaniakami. Potwierdza to przypadek pana Józefa z Tarnowa, który nawet kochając się ze swoją żoną, często zastanawia się, czy przypadkiem w telewizji nie leci akurat coś ciekawego.

Panna
PANNA (23.08 - 22.09) - Przez całe życie towarzyszy im stres wynikający z seksualnego niewyżycia. Sprawa jest beznadziejna, bo Panna zarówno rodzaju męskiego jak i żeńskiego jako partner erotyczny wykazuje wdzięk słonia i pomysłowość królika. Dzieci ze zwiazku Panny z jakimkolwiek innym znakiem kończa na ogół w klinikach nerwic. Umysłowo Panna zostaje 100% dziewicą.

Panna jest znakiem urodzonych marzycieli. Oczywiście należy do nich pan Czesław z Kalisza, który marzy o tym, żeby kiedyś pracować na stanowisku magazyniera w hurtowni alkoholu.

Waga
WAGA (23.09-23.10) - Trzeba mieć prawdziwego pecha, żeby sie urodzić pod tym znakiem. To przesądza właściwie o wszystkim. Wagi maja krótką pamięć, wzrok, dwie lewe ręce, tępy słuch i dowcip a ambicje zawodowe i poczucie humoru w zaniku. Nie mają szczęścia do pieniędzy, powodzenia w miłosci, rozumu i zdrowia. Ze względu na to co Wagi mają i to czego nie mają - są idealnymi małżonkami.

Pod znakiem Wagi przyszło na świat wielu doskonałych policjantów. Wystarczy wspomnieć tu o panu Władysławie z Gdyni, który w swojej karierze aresztował już kilku groźnych przestępców, między innymi emeryta karmiącego gołębie w miejscu niedozwolonym oraz kioskarkę sprzedającą prezerwatywy nieletnim.

Skorpion
SKORPION (24.10 - 22.11) - Ma manię przesladowczą. Nic nie jest w stanie zmienić jego przekonania, że w licznych stałych niepowodzeniach życiowych Skorpiona winien jest zawsze ktoś inny a nie on sam. Ze strachu atakuje pierwszy i od tyłu. Z przyjemnością opluwa wszystkich dookoła. Po cichu dręczy zwierzęta i marzy o posadzie dozorcy w ZOO.

Skorpiony mają zazwyczaj bardzo praktyczne podejście do życia. Przykładem może być pan Leon z Garwolina, który z okazji Dnia Kobiet zamiast kwiatka kupił swojej żonie kilogram ziemniaków, chleb, mleko oraz dwie kostki masła.

Strzelec
STRZELEC (23.11 - 21.12) - Osobnik spod tego znaku ma dużo energii i pomysłowości - urodzony działacz społeczny. Oczywiście, do czego sie nie weźmie - spieprzy. W dzieciństwie zabiera najmłodszym cukierki. Ma skłonności do samogwałtu i podglądania w toaletach. Na starość spisuje wspomnienia, od początku do końca zmyślone.

Urodzeni pod znakiem Strzelca to prawdziwi hazardziści. Niewątpliwie należy do nich pan Zygfryd z Warszawy, który nawet program w telewizorze wybiera wyłącznie na chybił trafił.

Koziorożec
KOZIOROZEC (22.12 - 20.01) - Każde zdrowe i dbające o swój rozwój społeczeństwo powinno natychmiast izolować wszystkie Koziorożce. Koziorożec, sam alkoholik i analfabeta, chetnie deprawuje młodzież i gwałci staruszki, póki nie popadnie w impotencję. Nadaje się do kopania rowów, i to pod nadzorem. W życiu rodzinnym przeważnie bije.

Kobieta spod znaku Koziorożca to świetny materiał na żonę. Trudno nie wspomnieć tu o pani Magdalenie z Chorzowa, która od kilku dni nawet raz nie nakrzyczała na swojego męża, gdyż ma chwilowe problemy ze strunami głosowymi.

Wodnik
WODNIK (21.01 - 20.02) - Ma pociąg do gastronomii kategorii IV. Nigdy nie oddaje pożyczonych pieniedzy. Mężczyźni spod tego znaku wczesniej czy poźniej okazują się ekshibicjonistami a kobiety nimfomankami. W zakładach penitencjarnych czują sie nieźle.

Wodnik jest znakiem romantyków. Potwierdza to przypadek pana Fryderyka z Puław, który ostatnio z okazji czterdziestej rocznicy ślubu zabrał swoją żonę do kina, oczywiście na jakiś horror.

Ryba
RYBY (21.02 - 20.03) - Bez przerwy udają. Ciągle niepowodzenia i nieporozumienia w pracy i w domu. Prochu na pewno nie wymyslą. Ryba sprawdza się wyłącznie jako kontroler biletów. Lubi pornografie. Broń Boże nie dopuszczać do urządzeń bardziej skomplikowanych niż tłuczek do kartofli, bo zepsuje. Znak sprzyjający - żaden.

Osoby spod znaku Ryb bywają ludźmi bardzo ciekawskimi. Cechę tę posiada pan Zenon z Bydgoszczy, który z ciekawości dość często zagląda do kieliszka.
Avatar

2009-03-04
Waldemar Picasso był spod znaku skorpiona :)

Katarzyna Wielka Caryca spod koziorożca :D
Avatar
^Silmariena
2009-03-05
a ja takie Panny malarskie i fotograficzne znalazłam :P

Caspar David Friedrich, Waldemar Świerzy, Eugeniusz Geppert, Jerzy Kossak, Jacques-Louis David, Jean Ingres, Hans Arp, Man Ray, Edward Hartwig, Tomasz Gudzowaty, Roman Opałka, Wiktor Zin, Jan Tarasin, Marian Wnuk

także trochę ich było i nie są gorsze :P
Avatar
Alutka0304
2009-03-06
barany górą :P moze czasmi trochę uparte ale pamiętajcie że bez nas byście nie zasneli w bessenne noce, myślicie że łatwo tak skackać przez pół nocy??? :P
Avatar
Anna
2009-03-29
Fajnie się pośmiać super horoskopy - ja jestem z pod znaku bliźniąt - pośmiałam się do łez

Dodaj post w tym temacie

Musisz być zalogowany, aby dodać post.


Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org