Forum

2006-10-10
Szykuje się następna wystawa VA. Szukam osób chętnych do organizacji wystawy. zdecydowanych na wszystko proszę o kontak mailowy: [email protected]
ormo
2006-10-10
W jakim mieście się odbędzie wystawa?

2006-10-10
Jeszcze nie wiadomo, na razie głosujemy - patrz sonda. Osobiście preferuję wa-wę bo tu mieszkam. Organizowałam wystawę w Krakowie wiec liczę, że ludzie się zlitują :)
^wincent
2006-10-10
bedzie we wro to się zjawię :)

2006-10-15
Najłatwiej mi w Szczecinie lub okolicach ;). Ale pomogę wszędzie i chętnie.

2006-10-16
mi najłatwiej w Warszawie :P, sonda pokaże
~abnegacek
2006-10-20
napisz co jest do roboty, to może się jakoś podzielimy możliwościami.

"Gotowi na wszystko"? ;)...

Nie dam się wszystkim "ugotować" ;) - jestem wybiórczy :)

2006-10-20
na początek miejsce:
* Opcje są dwie Wrocław i Warszawa. Możemy zrobić też dwie wystawy.
Proponuję znależć galerię, gdzie pomieści się conajmniej 100 prac. Będzie tania i w centum miasta.
* trzeba zorganizować zespół organizacyjny jeden dla Wrocławia jeden dla Warszawy
to tyle na razie

~abnegacek
2006-10-20
1. ile to jest tanio? :) (koszt pomieszczeń, ubespieczenie, przygotowanie do ekspozycji)
2. jak długo i kiedy to ma być?
3. malarstwo, fotografia itp?
4. potrzebne są materiały reklamowe. ("wizytówka" VariArt, opis dziłalności itp.)
5. ? - Prace dostarczone firmą kurierską, oprawione, do oprawienia...
6. lista kategorii, orientacyna ilość i format prac w kategoriach... ?

2006-10-20
1. ile to jest tanio? :) (koszt pomieszczeń, ubespieczenie, przygotowanie do ekspozycji)

nie ubezpieczliśmy sie nigdy, koszt ostatniej wystawy to 300 zł, (bez zaproszeń, plakat drukowany pewnie na drukace i kserowany więc szkoda gadać, baner na zewnątrz) nie wiem ile ludzie są w stanie wydać na wystawę mogę zapytać w sondzie

2. jak długo i kiedy to ma być?

najlepiej miesiąc kiedy na wiosnę lub jesien byle nie w sezonie letnim

3. malarstwo, fotografia itp?

i jedno i drugie

4. potrzebne są materiały reklamowe. ("wizytówka" VariArt, opis dziłalności itp.)

można coś napisać tylko czy jest sens? ale wizytówkę można zrobić

5. ? - Prace dostarczone firmą kurierską, oprawione, do oprawienia...

prace dostarczają autorzy na swój koszt i na swój koszt odbierają, w Krakowie dali na antyramy, oleje nie były oprawione, ale można dać listwy maskujące jednak to autorzy we własnym zakresie

6. lista kategorii, orientacyna ilość i format prac w kategoriach... ?

zalezy od ilości osób myślę że można dać 150 prac, obrazy średnio mają format 60x90, a rysunki albo 70x100 lub pół tego, fotografie nie pamiętam ale dwie mieściły się w antyramie 70x100

2006-10-20
czy robimy selekcję prac przed wystawą? czy dajemy te jakie zostaną zgłoszone?
~abnegacek
2006-10-20
A propos Fotografii:

Rabotam w zakładzie fotograficzym. Mam dostęp do FUJI FRONTIER 570
i ceny nizsze niż w firmowym cenniku. (http://www.frontierolech.pl/)

Gdyby wystawę oganizować we Wrocławiu to można fotki wypuscić na miejscu.

Chciałem pospacerować po tutejszych galeriach, ale póki co jestem nikim i chyba nie mogę reprezentować "variart" - dlatego przydałoby mi sie jakieś pismo przewodnie ułatwiajace negocjacje z galernikami. :)

2006-10-20
oj tam zaraz
napisze ci coś chba mam jesczze z zeszłej wystawy. Powiedz że jesteś w zespole organizacyjnym
~abnegacek
2006-10-21
OK!. Poniucham trochę... może znajdę coś w sam raz :)

2006-10-21
jak zaczynałam organizowac wystawę to też nie byłam kimś, liczą się chęci i efekty działania a nie znaczki :)
Answer
2006-10-23
Ja się pisze niezależnie od miejsca, chociaż wolalbym Wrocław.
Postaram się też popytać i rozejrzeć za jakąś ciekawa galerią
pierdun
2008-04-24
jak coś to ja w krakowie jestem na świerzo z tematem bo sam rezerwowałem miejsca dla siebie i dla mojej grupy więc jesli frekfencja frekfencja dopisze
mogłbym się podjąć
who
2008-04-26
My z Damianem na wystawe się piszemy:)
Z Poznana do Wrocławia nie jest daleko, a i do warszawy również, tylko ze w Wawie mamy przynajmniej noclega:) A Szczecin??To juz wogole rewelacja !!!
Teraz organizujemy wspólną wystawę w Szamotułach Wiec materiały będa świerze, nie takie "badziewie gołe" jak pokazujemy ostatnio.
Osobiście proponują rozszerzyć wystawe o bardziej multimedialne sprawy, my sie chetnie piszemy z instalacjami i filmami :D Projektor da sie załatwić :)

Zdecydownaie jestem za selekcja prac, zeby nie wyszła jedna wielka zbieranina bez ładu i składu. Przydał by sie "jakis temat" oczywiście dość szerooooooki, aby wystawa była pod jednym hasłem, nie tylko jako variart, tak mi sie wydaje:) Jakby by wystawa była na jesien mozna porzadnie zoorganizowac i temat przewodni, i dobre prace i miejsce i wsyzstko, a jesien ?to doskonały sezon :)

My pomorzemy w ekspozycji bo to najwazniejsze i najbardziej świadczy o całej wysatwie:)
who
2008-04-26
yyy pisze z konta Damiana:))znaczy z tej strony guina:) ;)
^JaWit
2008-04-26
:)) .....Guina! ....zerknij na datę ..... ten temat jest z 2006 roku!! ....... :)
guina
2008-04-27
hahaha bo mnie piedrun zmylił:P myślałam ze cos swierzego hahaha;)

Dodaj post w tym temacie

Temat jest zamknięty, nie można dodawać nowych postów.

On-line

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org