Forum

^waldemar
2009-04-04
Wątek zamknięty. Oberwałem. a jakże guru wiadomo nic nie musi. Kazdy z nas milczy. Alkor mówi nieładnie. Cózzzzzzzzzzzzzż to znaczy. Była już grupa ładnie.wal

2009-04-04
Waldku, rozumiem że jesteś zły,rozgoryczony bo nie ty liderujesz nowemu przedsięwzieciu, jednak odnosze wrazenie, ze w tej całej sytuacji najmniej obchodzi Cie VA. Variart stał sie bowiem dla ciebie przyczynkiem do promowania swojej najjaśniejszej osoby. Przecież nikt ci nie powiedział ,ze nie jestes mile widziany, wystawa bedzie otwarta, i mysle ze wszystkim bedzie miło, jesli przyjedziesz ją obejrzec. Jestes tak samo ważny dla nas, jak każdy inny użytkownik Variart:)

^waldemar
2009-07-22
No tak- Jarosz chce sie wypromować poprzez Variart. Mylisz się Magdo- ja jestem nawet skłonny zamilknąć na tym portalu. Tu nie chodzi o mnie. Atmosfera zrobiła się nie ciekawa na Variacie. Ciekawi ludzie powoli dają dyla . Moderatorzy, którzy mieli coś do powiedzenia zamilkli. Dlaczego? Może Magdo odpowiesz sobie na to pytanie. Portal też i Ty tworzysz. Może z waszej strony trzeba większego zaangażowania, szerszego spojrzenia na sztukę. Tylko proszę nie pisz mi , że wasza praca jest społeczna i dobrowolna. To nic nie zmienia. Wiecej otwartości , zazngażowania, poszukiwań.

2009-07-22
hihi owszem wszyscy redaktorzy przycichli, ale to znaczy ze prace nad nowym obliczem VA trwają pełną parą:)
^rusnok
2009-07-22
Oj, coś czuję ciszę przed burzą w...?

2009-07-27
o co kaman?
ja ostatnio nie na czasie....

Dodaj post w tym temacie

Musisz być zalogowany, aby dodać post.

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org