Forum

2006-10-01
Skoro forum działa juz pełna parą to mozna mazac ;D
szukalem, czytalem, pytalem.. ale legendy chodzą różne.. więc zwracam się do adminow z pytaniem - JAKIM SYSTEMEM PRZYZNAWANE SĄ RANGI ? Jedni mowili ze 8 pozytywynych prac inni co innego i juz nie wiem :| w FAQ znalazlem jedynie wpis :

12. Co oznaczają znaczki przy nickach?

Są to rangi określające status użytkownika:
~ - debiutant
• - użytkownik
^ - zasłużony użytkownik
* - moderator
ª - administrator

ale ani słowa o tym jak to jest naliczane [;
Prosze o odp [;

2006-10-01
~ - dostaje sie przy zalogowaniu. Debiutant - osoba nie ma mozliwosci wystawiania ocen w galerii glownej. Musi wykazywac sie aktywnoscią.
• - uzytkownik ktory ma dobre prace i jest czesto widziany w galerii (pozytywnie!).
^ - sa ta najczesniej byli redaktorzy. Ale mozna tez dostac -daszek- za pomoc w tworzeniu serwisu (wyławianie bledow, tlumaczenia, techniczne sprawy, wystawy itp).
* - tajemnica hehe. :)
O podniesieniu poziomu na ten status decyduja inni moderatorzy.
ª - Bogowie ktorzy moga wszystko. Oni o wszystkim decyduja. :)

Za kazdym razem istnieje mozliwosc degradacji.

2006-10-01
dzięki pieknie [;
skoro decydują modzi a nie oceny to ja się nie będę już łudzić, że dostanę kropka ;D
ªmaniek
2006-10-01
CezAre, nigdy nic nie wiadomo, VA ma promować, pomagać poprawiać warsztat...
~abnegacek
2006-10-13
O!!!!! :)

A mnie interesuje ta pomoc w poprawianiu warsztatu :)

2006-10-14
ja sie pojawiam od jakiegos czasu dosc regularnie no i ostatnio wylacznie pozytywnie i jakos dalej jestem debiutantem. najbardziej irytuje fakt ze nie mozna oceniac. ale co zrobic...

2006-10-25
~darkshape a najbardziej zależy ci na komentowaniu czy ocenianiu? Uważam, ze komentarz jest bardziej cenny niż ocena.

2006-10-25
Darkshape, od tego kiedy staniesz sie pelnoprawnym uzytkownikiem - zadecydujemy "my" czyli redakcja :)

2006-11-04
komentarz bez oceny to wykastrowany kot, nie ma juz w nim zycia - checi do komentowania. :D do tego dochodzi fakt ze nawet nie wiedze ocen i prosze zaraz nie wysuwac tezy ze kieruje sie ocena innych uzytkownikow. nikomu sie przez to nie chce ogladac i komentowac. moje prace oceniaja w kolko jakies 2-4 osoby. :] byscie zrobili w tym zakresie cos a nie wprowadzali obowiazek 4 komentow, ktory jest bardzo niemadry. dobrze wiem ze to Wy decydujecie, na szczescie ja decyduje czy tu zamieszczac swoje prace i sie aktualnie nad tym zastanawiam, czy gra jest warta swieczki. pozdrawiam

2006-11-04
~darkshape to zrób coś by ludzie komentowali twoje prace a nie czekasz na gotowe, galerii jest wiele może ta faktycznie nie jest odpowiednia dla ciebie

Dodaj post w tym temacie

Temat jest zamknięty, nie można dodawać nowych postów.

On-line

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org