Forum

kegriz
2009-09-07
zauważyłem że jak ktoś ma dużo dodanych prac i np widzę "przejdź na stronę 7" to się odechciewa przeglądać :) fajnie by było jakby na jednej stronie było więcej prac.. no ale to tylko moja skromna sugestia :) i tak serwis jest fajny, podoba mi się sposób oceniania i pewna kameralność

2009-09-07
mysle 10 prac na jednej stronie to optymalna ilość:)
^Silmariena
2009-09-09
w nowym VA będzie nieco więcej miniaturek :)
*alkor12
2009-09-09
...i co jeszcze bedzie ? może uchylicie rąbek tajemnicy ????
nagu
2009-09-10
Też jestem ciekaw .. :)
*alkor12
2009-09-11
Czyżby pełna ignorancja ??? Napiszcie Panie Moderatorki,że nic nie będzie i będzie OK :)
Widzę,że strasznie cenicie sobie swój pobyt tutaj :) pytają,niech pytają...sprawy wyższe ważniejsze !!!! Mimo wszystko,pozdrawiam :)

2009-09-11
najwięcej szczegółów zna Silmariena gdyż ona robi projekt, kobieta pracuje, uczy się i moderuje ten portal może dajmy czas jeszcze na odpowiedź :)

Coś z cierpliwością ostatnio krucho :)
*alkor12
2009-09-11
Nie pytamy Magdo o wszystkie szczegóły,ani nie czekamy na szerokie opisy....a napisanie tego zajeło mi 20 sek :)
Pozdrawiam cały zespół.....nic do roboty nie mający ...Olek :)

2009-09-12
bardzo pretensjonalny jesteś, Alkorze. cierpliwości
*alkor12
2009-09-12
...Jawit jednak się nie mylił ,droga madzikowo, co do ciebie.

2009-09-12
a co to ma do rzeczy?
o ile wiem, to nie jest wątek o mnie, czy o Jawicie ;)
Prawde mowiąc nie widze sensu popełniać falstart. Niech nowe VA bedzie niespodzianką:) I nie jest to kwestia chęci dominacji:/
nagu
2009-09-12
Pan Kononowicz się pojawił i nie ma niczego :) ..
^Silmariena
2009-09-14
Witajcie,
do roboty to ja mam sporo, bo w pracy roboty po pachy i siedzę nad projektami do 2 w nocy, więc wybaczcie, że nie mam chwili by zajrzeć na variata na forum.

Będzie kilka zmian na Variacie, przede wszystkim przebudujemy cały interfejs by był bardziej przyjazny dla użytkownika :) zmienią się też nieco zasady, no i nade wszystko dodamy kilka funkcji. Jednakże nie chciałabym zdradzać wszystkiego przedwcześnie, gdyż spodziewamy się wystartować z nowym VA dopiero na przełomie roku jak dobrze pójdzie, a realnie to pierwszy kwartał 2010.
Chciałabym zaznaczyć, że praca nad takim portalem pochlania dużo czasu i siły, a chcemy by był dopracowany do najmniejszego szczegółu :)
Także cierpliwości kochani, wszystko w swoim czasie.

*alkor12
2009-09-14
Dzięki Kasiu :) No to teraz czekamy na niespodzianki :)

Dodaj post w tym temacie

Musisz być zalogowany, aby dodać post.

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org