Forum

nibybiel
2009-10-02
Większość stron - galerii, prezentujących prace plastyczne jest ciemna - grafitowa, ciemno szara lub po prostu czarna. Faktycznie z takiego tła wszystkie inne kolory aż "świecą" tzn wybijają się wyjątkowo. Sama swoją stronę zrobiłam szarą .... ale mi osobiście źle się czyta tekst pisany jasną czcionką na ciemnym tle i zdecywowanie wolę jasną, prawie białą oprawę strony. Stąd dylemat ... może jadnak galeria prac na białym tle też wyglądałyby dobrze? Biel nie przytłumi przecież kolorów, nie zgasi ... może te czarne tła to taka maniera tylko - skoro strona atrystyczna to musi być mrocznie, musi być ciemna i tajemniczo-mistyczna oprawa ....

2009-10-02
Prace nad nową szatą graficzną trwają,wiele się zmieni, w tym -kolorystyka strony

2010-02-14
ja swoja zrobiłam w dwóch wersjach bo się nie mogłam zdecydować... kocham biel ale łapię się na tym że lepiej oglada mi się obrazy, zdjęcia na ciemnym, wolę grafit niż czerń

Dodaj post w tym temacie

Musisz być zalogowany, aby dodać post.

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org