Forum

2009-12-20
madzikowo mnie nie lubi więć usunęła mi dzisiaj konto. cenzura, przewałki obślizłe i komuna tutaj górą. wiem co mówię - obczytałem portalowe katy. wciąż ten sam wątek się przewija. ale poczytajcie proszę:
[odpowiedz] Treść
~nata00002009-08-11 CYRKI NA KOŁACH ciekawe z jakiego powodu znika coraz więcej ludzi z tego portalu???aaa i ciekawe czy za tego POSTA mi nie dadzą bana :DP.S a gdyby faktycznie mnie tu zabrakło to pozdrawiam :)

~michalkoziol2009-08-12 A kto zniknął? Wakacje są, ludzie się bawią zamiast na necie siedzieć.

~nata00002009-08-12 no fajnie byłoby gdyby to było takie zniknięcie, że wrócą....mam na myśli całkowite usunięcie konta

ªmagda.guzik2009-08-13 Konta są usuwane na wniosek użytkownika. Czy mamy zamieszczać maile na forum od osób które sobie tego życzą?

~michalkoziol2009-08-16 nic się nie dzieje bez przyczyny < siedzi w pozycji lotosu i medytuje z miną Wielkiego Mistrza >

~nata00002009-08-16 uhmm..

yss2009-08-17 nata, skad masz statystyki nowi/usunieci?ja tego nigdzie nie widze :P

~nata00002009-08-17 nie potrzebne mi statystyki aby zauważyć że znikają osoby, których cenię sobie twórczość

yss2009-08-17 kto na przyklad?serio pytam.

~michalkoziol2009-08-17 I co w związku z tym, że znikają? Albo zasłużyli swoim zachowaniem, albo sami chcieli, innych opcji nie ma, bo nie chce mi się wierzyć, że admini czy modzi usuwają ludziom konta tak dla zabawy:]

~nata00002009-08-18 uhm..to niesamowite muszę chyba uwierzyć :P

yss2009-08-18 winni są oczywiście żydzi i masoni....jak ja lubię teorie spiskowe :)

~nata00002009-08-18 bez komentarza

^rusnok2009-08-18 No i cykliści! - przede wszystkim.

rdza2009-08-18 ja tu bym zdecydowanie bronił cyklistów zawsze winę się na nich zwala:)

^rusnok2009-08-20 Ja bym tam się z nimi nie pieścił. Oni są strasznie przebiegli - wpadnie taki, nabroi, a potem myk na rower i chodu!

rdza2009-08-20 no tak to tyż prawda trudno takiego dopaść potem i obtłuc:(

~nata00002009-08-20 podoba mi się przebieg rozmowy :D

yss2009-08-21 lub w wersji sapkowskiej: wszystko przez elfów i balwierzy :)

kratke2009-08-22 czy to oznacza, że jeśli ktoś jeździ na rowerze to go usuwacie z variart?nielekko kurdebalans:)prawdziwe to... nomen omen, "cyrki na kołach", dokładnie dwóch;)))ale miło mi tu było, przepraszam za to że używam do poruszania się tego narzędzia szatana!......

kratke2009-08-22 ... (odjeżdża w siną dal na swoim rowerku) ...

eva2009-08-22 stawiam na krasnoludki.nie bez winy są też kosmici.a..i chińczycy.umieją się tak zorganizowac,że mimo iż jest ich w Polsce coraz więcej,są prawie niewidoczni

~MajaK2009-08-22 ...no jak to niewidoczni???....przecież to Oni na tych rowerach...:):)....

eva2009-08-22 ta..oni do nas z samych Chin na tych rowerach

rdza2009-08-22 tiaaaaaaaa Chińczyk potrafi.......ani się obejrzymy a wszyscy będziem mieli skośne oczy.......

~michalkoziol2009-08-22 A nie jest to wina "tych, co rządzili wcześniej"?:D

^rusnok2009-08-22 Oczywiście, że tak - chińskich ufoków na rowerach, co rządzili wcześniej.

odpowiedz] Treść
crowley3802009-07-20 Małe "czary-mary" Nie byłem pewien w jaki dział to wpisać, ale ostatecznie zostawiam ten temat TUTAJ.Chodzi o pewne dość SPECYFICZNE właściwości głosowania na PRACE TYGODNIA.Uważam, że oddawanie głosu na PRACĘ TYGODNIA powinno być tak samo uzasadnione wpisem, jak oddanie oceny na pracę.A czemu?A temu, że w tym momencie mogę założyć sobie 40 pustych kont na VARIART i anonimowo obstrzelać raz na jakiś czas swoje prace ANONIMOWO, z każdego konta magicznym guzikiem: "oddaj głos na tę pracę graficzną w galerii tygodnia... wystarczy kliknąć". I nikt nie będzie wiedział kto, ile ma prac, itd.Więc jest to banalny sposób na uczynienie siebie mistrzem .Gdyby okazało się po wpisach,które proponuję, że głos oddają konta totalnie puste... sprawa byłaby wtedy jasna.Myślę, że już wiecie o co chodzi.Uważam, że to powinno być wzięte pod uwagę.

*madzikowo2009-07-20 Adamie , wiem co masz na myśli, napewno jest jakiś margines, szara strefa, ale choćby nie wiem, nie zapobiegniemy takim przypadkom.

crowley3802009-07-20 Czyli pozostawić to kwestii własnego sumienia i osobistych wartości artystycznych do momentu, aż ktoś wyraźnie przegnie ?Ale tak na wszelki wypadek, chciałem, żeby ludzie mieli świadomość tego, na co mogą się natknąć.

*silmariena2009-07-24 mistrzem w ten sposób sie nie zostanie na pewno :)a jesli chodzi o PT... może i takie praktyki są, ale czy to oznacza, ze prace tej osoby są przez to lepsze? nie sądze, łechtanie siebie w ten sposob musi być naprawde żałosne

[odpowiedz] Treść
*madzikowo2008-11-21 nominacje Jestem zachwycona frekfencją głosowania , jednak to co mnie martwi to to, iż nie sa zachowane do konca reguły demokracji. Jestem przeciwna temu ,aby poprzez komentarze sugerowana była ilość nominacji dla poszczególnych prac, stąd gorąca prośba- aby nie ujawniac swoich wyborów przed ogłoszeniem wyników

*kamyk2008-11-21 myślałem że w demokracji można wyrażać własne opinie ? I żadna sugestia nie wpływa na moje wybory.A jeśli nawet ...

*madzikowo2008-11-22 chodzi o surerowanie sie czyjąś nominacją.a jesli nawet... nie wiem czy wiesz, ale dawno temu na variarcie wiedza o ilosci nominacji była jawna i czesto dochodziło do manipulacji. stąd moja prosba, powstrzymanie sie od ujawniania wyboru,bo znowu zaczyna się "tagowanie" tyle ze poprzez komentarze.

rdza2008-11-22 swoje trzy grosze wtrącę............fakt nominowania traktuje jako podkreślenie walorów czyjejś pracy jako swego rodzaju ukłon w stronę autora lub jego dzieła.dlatego robię to jawnie.....nie uważam tego za dupowkręctwo ani manipulację..........pewnie są tu zbieracze nominacji i obiczacze:)..........jak wszędzie.........zawsze ktoś z kimś będzie się ścigał.........ale na to się nic nie poradzi.........nie nominuje zbyt często prac.........więc przepraszam będę to robił jawnie..........jeśli można chyba że nie można............pozdrawiam wszystkich:)

*madzikowo2008-11-22 eh, no ale czy to tak trudno wytrzymac do ogloszenia wynikow, i przy gratulacjach wyrazic "ukłony w strone autora"?

rdza2008-11-22 no dobrze dobrze to już nie będę ................:):):) bedę po cichutku.................z za winkla............i w masce..........................:):):)
kamyk2008-11-22 czyli schodzimy do podziemia i komentarze na priva wysyłamy ;)hihihinie ma wolności :D

*madzikowo2008-11-22 prosze, czytaj ze zrozumieniem. chodzi o komentarze typu " bez dwoch zdan- nominacja" albo "wspaniałe, pozwole sobie nominowac".to co specjalnie na priv bedziesz komus wysyłac wiadomosc, ze własnie oddałes na niego głos? niech to bedzie zabawa fair, niech PT bedzie miła niespodzianka zarówno dla autora jak i dla nas wszystkich .

*kamyk2008-11-22 wyluzuj - nie upilnujesz wszystkich - zapisze się jakiś nowy użytkownik VariArt i będzie robił jak chce bo nie przeczyta Twojego postu.Nic nie poradzisz :)

dominikad2008-11-22 Uwazam podobnie jak Rafał (rdza) .. mam dni, ze nie nomiuję nikogo, bo nic mi się az tak nie podoba, ale mam tez takie ,ze nominacji juz brak i wracam do kogoś specjalnie następnego dnia:)))A to, ze czasem wspominam o nominowaniu w komentarzu znaczy, ze czymś się wyjatkowo zachwyciłam. Mam do tego prawo i nadal bedę tak robic. Trudno ;))

elementduszy2008-11-22 ja nominuję rzadko ale konkretnie...nie piszę, że nominuję bo nie widzę sensu. zawsze to miła niespodzianka jak praca którą nominowałem wejdzie do prac tygodnia. cieszy mnie wtedy to, że przyczyniłem się do docenienia kogoś.w tym temacie mam podobne zdanie jak Madzikowo

dominikad2008-11-22 element, podlizujesz sie tym na górze ;PPP :D

*madzikowo2008-11-22 "element, podlizujesz sie tym na górze"jaka tam ze mnie góra, co najwyżej gorolka:)pozatym, to chyba nie jest rzeczowy argument w tym temacie.

dominikad2008-11-22 madzikowo, zartuję sobie z lekka :) zreszta my tak zawsze z elementem ,bo sie znamy jak łyse konie.... dobrze, to juz sobie idę skoro nie mam rzeczowych argumentow :)

kamyk2008-11-22 no i się wyjaśniło :)wszyscy szczęśliwi :D

*madzikowo2008-11-22 niezupełnie...

wuwei2008-11-23 Ja prawdę mówiąc mam w tej kwestii swoje zdanie... ale się z nim nie zgadzam.

rdza2008-11-23 wuwei, wygłosiłeś niesamowita myśl , umieszczę ją w swoim pamiętniku.............to jest kapitalne stwierdzenie .............bez jaj.....pozdrawiam:)

elementduszy2008-11-23 tak :D dawajmy wszystkim nominacje, piszmy transparenty, wydajmy foldery,. niech cały świat się dowie :Dniech wszyscy widzą ile w nas życzliwośći :DDDDDDDDDDDO_Oale cyniczny dziś jestem ohoho O_o;)

rdza2008-11-23 ja Cię popieram Krzysiu ...........pójdę dalej ogłośmy miedzynarodowy dzień Variarta......rozdawajmy kfiaty ludziom na ulicach jak za starych dobrych czasów ............idem myślec nad projektem transparenta......................pozdrawiam wszystkich..........:)

elementduszy2008-11-23 ja też chcę taki transparent O_O:)

krzepina2008-11-23 to ja poproszę koszulkę z takim :D

elementduszy2008-11-23 Krzepina czułem że wejdziesz w temat :) ach... :D co ja bym bez Ciebie zrobił :)

rdza2008-11-23 teraz to już czuję się zobligowany do zrobienia projektu ...........no wię zrobię niebawem i zaprezentuje:):):)

dominikad2008-11-23 wuwei.....odpadlam :DDD

*madzikowo2008-11-23 przejdzmy moze do meritum...:O

krzepina2008-11-23 element, no musiałbyś sam głosowac... za koszulką :D

*madzikowo2008-11-23 kochani, bardzo prosze nie rozmieniac na drobne tego tematu.Asiu, jesli masz jakies konstruktywne uwagi odnośnie topicu, to zachecam.

krzepina2008-11-23 hmmm...konstruktywne? no to może byc utrudnione ;)jednakże, napiszę wyraźniej, to, co schowane było w poprzednim poście. dla mnie komentarze jednowyrazowe o treści "nom" to trochę jest za mało żeby się czegoś konkretnego dowiedziec o swojej pracy. sobie myślę, że skoro to głosowanie nie jest zrobione tak, żeby było widac kto głos oddaje i na co - niechżesz pozostanie takim, to znaczy anonimowym. kurcze, na ja wychodzę z założenia, że mi więcej daje to, iż mi ktoś "pomarudzi", czyli napisze konkrety. zresztą, fajnie jak ta praca tygodnia niespodziewanką jest, nie? a ogółem, wystarczająco się czuję doceniona, gdy odbiorca pochyli się nad pracą i zechce mi przekazac co mu się widzi i nie widzi. myśle, że dzięki takiemu podejściu nauczyc mozna się sporo. noo, ale to już jest chyba temat do innej szufladki...

^waldemar2009-01-19 Straszne pie........nie .Moje głosy, moje opinie to moja prywatna sprawa.

*madzikowo2009-01-19 to dopiero wartościowy głos w dyskusji. gratuluje.

mbiermann2009-02-04 co do tych nominacji...mamy srode kochani a ja w nominacjach doliczylam sie +/- 100 prac!!!to chyba jakis absurd?!?

wrobel2009-12-12 ja chyba muszę wymyślić jak formę strajku, bo dzieje się tak: komentarz za komentarz, nominacja za nominację, że o grupach radosnego wsparcia nie wspomnę. więc to co wymyśliłam obwieszczam-proszę nie nominować moich prac, ja zamierzam głosować, natomiast nie komentować. dziękuję wszystkim, którzy do tego momentu oddawali na moje prace swój głos, lecz proszę już tego nie robić, liczę na zrozumienie tychże osób.osłabiona Agnieszka Retko-Ruszczak

mireart2009-12-12 ... "osłabiona Agnieszka Retko-Ruszczak" - czym osłabiana, bo to przykra sprawa...!?! :(

wrobel2009-12-12 waldku ty jesteś dobrym duszkiem variarta, osłabiona jestem klimatem że ktoś np. komentuje moje czy czyjeś prace tylko po to by uzyskać komentarz bądź nominację. zamierzam wygrzebywać i nominować tylko te prace, które są świetne , ale nie są na tapecie kółek wzajemnej adoracji. łatwo zauważyć, że prace tygodnia wygrywają nie wielką sumą głosów z czego połowa to są głosy właśnie takich kółek. myślę, że to nie fair wobec innych nie biorących w tym udziału. mam wrażenie, że sporo osób odwzajemnia nominacje czy komentarze z wdzięczności czy dobrego wychowania a tu nie o to chyba chodzi. sama się na czymś takim złapałam. ale moja świadomość-bystrzejsza ode mnie, w porę mnie zaalarmowała.

rdza2009-12-12 Jesteś Agnieszko już dużą dziewczynką i chyba wiesz że strajkami świata nie zmienisz.......a tu jest jak w życiu wszędzie są różne układy .....ja ci to a ty mi to....:)........................tyle że tu jest to nie groźne i w sumie śmieszne..........tworzysz piękne rzeczy...i są ludzie którzy lubią oglądać to co robisz.............dzięki temu portalowi mają taką możliwość , to jest chyba najważniejsze......a te wszystkie nominacje........echpozdrawiamRafał

mireart2009-12-12 ... chyba jednak można zmienić, chociażby przykład najnowszej historii naszego państwa polskiego... ale, myślę, że temat ten wykracza poza aktualny wątek dyskutowany na forum...

~MajaK2009-12-12 ..a ja traktuję to inaczej....Agnieszko - masz czas ,żeby śledzić wszystko co dzieje się na portalu???...ja nie mam....i wcale nie z wdzięczności ani z kumoterskich układów....ze zwyczajnej wygody komentuję tych co komentują mnie.......mam ich pod ręką......z zasady NIE KOMENTUJĘ prac które mi się nie podobają...tego się trzymam......a przestałam właśnie się odzywać ze względu na takie posądzenia o kółeczka wzajemności.....kocham Twoje prace...uwielbiam malarstwo Waldka.....mam Was nie komentować dlatego,że Wy komentujecie mnie???.....

wrobel2009-12-12 majeczko gdybym nie kochała twoich prac nie komentowałabym ich na innych portalach a czasami zaglądam też na twój blog, bo lubię twoje prace, twoją wrażliwość. "masz czas ,żeby śledzić wszystko co dzieje się na portalu???"nie, nie mam na to czasu ale znajdę, nie chcę czuć się w to wciągnięta.nie będę komentować tych którzy mnie komentują, będę z partyzantki nominować, mam nadzieję,że WY to zrozumiecie.rafał ja mam zaledwie 30lat i przeszłam przez szerokie spektrum patologii społecznych i mimo to nie zmieniłam się, nadal jestem naiwna i chcę to chronić. naiwność nie jest synonimem głupoty.tak jestem tupiącym nóżką dzieckiem, i nie boję się śmieszności. nic to nie zmieni na variarcie ale ja nie chcę w tym brać udziału.

~MajaK2009-12-12 ..ja rozumiem i szanuję Twoje racje Agnieszko....a Twoja wrażliwość mnie zwala z nóg.....bardzo przeżywam wszystkie Twoje obrazy.....a stolarstwo i murarstwo mnie zachwyca....kocham Twoją wszechstronność...........:).......więc tup nóżką......zaprawiona murarsko może spowoduje choć malutkie trzęsienie ziemi portalowej i zmine na lepsze....:)...pozdrawiam Wróbelku.....

wrobel2009-12-13 dziękuję majeczko :*

mireart2009-12-13 ... i już się wyjasniło, skąd to dochodzące - częściej to rzadziej, głośniejsze to cichsze - do mnie tupanie... to tupiący nóżką wrobel... !:) Pozdrawiam wrobelka, WalDemar

^rusnok2009-12-13 Jako główny tutejszy mieszacz dorzucę, co już kiedyś komunikowałem, że osobiście, jak dotąd, nie splamiłem się wystawieniem ani jednej oceny. Nie jestem belfrem, a sztuka, to nie wyścigi.Nominacje - nie wiem do czego one nominują - pewnie ktoś kiedyś to ogłaszał, ale zapomniałem. Ciekawe, czy wszyscy, którzy tak radośnie w ten klikacz klikają to wiedzą.

wrobel2009-12-13 rusnok wiele w tym racji co piszesz, tyle że najczęściej komentowane, odwiedzane prace są w nominacjach. dlaczego tak wiele świetnych prac ma odejśc w zapomnienie bo są na entej stronie.Waldek ty mnie kompletnie nie rozumiesz, nigdy nie robię nic za plecami (chyba że prezenty na gwiazdkę), nie mam pleców za to sztywny kręgosłup moralny.TEMU UŻYTKOWNIKOWI który nie czyta słów pisanych wielką literą- gratuluję wrażliwości, chcesz mnie wykopac z variarta proszę bardzo-za kozła ofiarnego już też robiłam, więc nie jest to dla mnie nowe doświadczenie.

yss2009-12-14 strasznie się ostatnio dymi na portalu, ludzie jacyś pooburzani... jakieś problemy sobie wymyślają....święta idą, może zamiast się kłócić i oburzać, ubierzecie choinkę albo upieczecie pierniczki....? to chyba lepszy pomysł na spędzenie czasu :)

~marylausa2009-12-14 No i znalazła się "niewinna" YSS . To Ty doprowadziłaś do tej sytuacji .Nie należy oceniać innych własnymi kategoriami . Jesteś po prostu wredna młoda istota i szkoda , że jest w Tobie tylko takie uczucie .Nie potrafisz przeprosić za swoje błędy które niepotrzebnie powodują te wszystkie zamieszania .Bycie w Redakcji nie upoważnia do podważanie czyjegoś autorytetu i zbytecznych ocen .Zdjęcie było zatytułowane do Ciebie abyś zrozumiała ,że nie należy pochopnie podejrzewać innych -był to dowód Tego że się mylisz i Ty dobrze o tym wiesz .Twoja ocena zdjęcia na negatywne była zbyteczna i na poziomie dziecka lub osoby niezrównoważonej psychicznie . Zdjęcie miałam usunąć zaraz po tym jak przeprosisz ale jak widzę trudno Ci jest się przyznać i wykręcasz się jak tylko możesz , no cóż niektórym tak łatwiej żyć . Ja Ci tylko mogę współczuć i życzyć aby czas pomógł uporać się z sobą .

wrobel2009-12-14 ja mam propozycję, wali mnie ta wojna, więc róbcie co robicie (bez nominowania moich ) i mi pozwólcie prezentowac swoje prace. ostatni raz proszę o zrozumienie i szacunek, ja nie gram w waszą grę, sami nakręcacie problem. nie wywyższam się, raczej mam świadomośc, że jestem dla was tanią rozrywką.pozdrawiam

egotyk2009-12-14 mam nieśmiałą propozycję,może się podrapię po głowie...

wrobel2009-12-14 nie będę już brała udziału w słownych przepychankach, bo nie chcę zaostrza tej sytuacji,bez odbioru

^rusnok2009-12-14 Ale fajnie!"Coś się dzieje wreszcie,gwałcą w naszym mieście!"

yss2009-12-15 to chyba nici z pierniczków :)no cóż, może i jest w tym jakaś racja, odkąd pamiętam, święta był czasem kłótni, ale uparcie będę przepychać wizję świąt pokojowych i przyjaznych, a przecież to już niedługo :) takie drobiazgi jak nominacje nie powinny w tym przeszkodzić..... :)rusnok: ou nou! to w pobliżu! :)

*madzikowo2009-12-15 Też robię pierniczki ostatnio:)to mnie uspakaja :)"mamo, mój komputer jest zepsuty!" :O

&#170;magda.guzik2009-12-15 ja nie robię nic i też mnie uspokaja :P

*madzikowo2009-12-15 spokój mnie uspakaja.ale trudno o niego, więc z wypiekami na twarzy robię wypieki:D

Treść
~GOT2007-01-28 a ja spadam Uf , no to żegnam. Nie odpowiada mi tutejsze wymuszanie komentów, segregacja na nowych i starych (fala?) i sposób oceniania. Są portale gdzie bez łaski umieszcza się prace.

~kiarasoft2007-01-28 W sumie to masz rację... za 4 komenty można dodać prace... ohyzda... aż mi to pachnie włazipupstwem... Ale Gotku,nosek do góry... Jest taki portal,gdzie bez łaski i z miłą chęcią dadzą każdemu galerię z fotkami 600x800 pcx,jako podstawowe... portfolio do 200Mb plus miejsce w e-markecie do dyspozycji.I nie usuwają prac....Tylko żyć,wstawiać pracki i nie umierać...adres galerii-www.friendsartgallery.za.plA wiem to,bo... jestem właścicielem tego portalu...

~Lady_Raven2007-03-20 Ja rowniez zegnam. Podpisuje sie pod pierwszym postem obiema recyma i nogyma. Pa

~abnegacek2007-03-21 Też kiedyś narzekałem na ten przymus ale już od dawna przestał obowiązywać więc poco to ujadanie? Podobno do pisanie trzeba też używać mózgu a nie tylko kończyn swego odwłoka. "Ryncami" trza pisać z sensem... Ale by to było możliwe, należy wznieść ośrodek procesów intelektualnych do poziomu głowy. Fajnie jest mieć coś za nic ale to demoralizujące i dlatego niektórym się wydaje że jeżeli już coś jest, to powinno być dostępne za darmo. To takie żenująco szczenięce... i odstręczająco niskie.Ta obrzydliwa mentalność pasożytniczej populacji niewielerobów, oczekujących piedestału ze względu na sam fakt swego istnienia, zniechęca mnie do prób naprawiania tej nienaprawialnej, roszczeniowej postawy moich bliźnich i pewnie też dlatego tu nieco bluźnię. Bleee.... ;)Takie żerujące pluskwy głodne taniego żeru i jak pryszcz na d....owolnej części ciała - szukające swego wyróżnienia, stają się powodem i przyczyną społecznego niepokoju i demoralizacji. (Czuję się zdemoralizowany ich postawą! ;)Ile warta jest aprobata głupca?... Więc cóż z tego iż raczył on okazać swą dezaprobatę?I urażony koniecznością czynienia drobnych wysiłków - "napluł" innym do zupy, twierdząc iż głowę ma miast d....y? ;))

&#170;magda.guzik2007-03-21 konto na mailową prośbę użytkownika zostało usunięte
Treść
sommeil2006-10-01 Czy moderator ma prawo prowdzic emocjonalną wojnę z uzytkownikaiem? Czy moderator ma prawo w dowolny sposób z powodów emocjonalnych utarczek usuwać pracę, która uzyskała ocenę dobrą. Podobnie czy ma prawo usuwać pracę właśnie wstawioną, jeszcze bez ocen 5 minut po jej wstawieniu motywujac to słabym wg niego poziomem, choć wcześniej w innym serwisie, nie wiedzac czyja to praca ocenił ją bardzo dobrze?

~CezAre2006-10-01 ehh co zrobisz.. na kazdym portalu są takie akcje i nic tego nie zmieni :)jak nie kółka adoratorskie to co innego..moderator powinien byc osobą bezstronną która dba o porządek.usuwając Twoją pracę z przyczyn ' nie bodoba mi się bo Cię nie lubie ' jeszcze bardziej bałagani..

Ofelia2006-10-01 Moderatorzy nie sugerują się utarczkami tylko dbają o wysoki poziom serwisu.Nie ma znaczenia wysokość oceny. Praca słaba - zdaniem moda - może polecieć nawet z nominacji. Kotki ze ślicznymi oczętami mają wysokie oceny, a jednak wylatują.Nie jest istotny czas wystawienia pracy. Może być wywalona po 2 minutach jak i po tygodniu.

&#170;magda.guzik2006-10-01 to bardzo ciekawe na którym portalu pozytywnie odeniłam usunietą pracę, jest regulamin jaki nalezy przestrzegać, jest też wiele portali jakie moga ci odpowiadać lub nie, nikt cie nie zmusza byś pokazywała tu prace a co mi się podoba i co bedzie promowane na VA to już inna historia nie koniecznie musi ona dotyczyć ciebie

&#170;magda.guzik2006-10-01 http://sommeil.digart.pl/tu widać też cię doceniają

silesti2006-10-02 czyżby pierwszy, historyczny post z cylku "Wy hamy siem nei zancie na sztóce, jak mogliscie ósónąć moje fotki?!?!!1111"^_^

Przemekbrzoskowski2006-10-03 Mam wrazenie, ze czytam forum digarta.

^kaszpir2006-10-04 moderator to moderator może i to jak najbardziej w końcu po to jest. To że może popełnić błąd jest sprawą oczywistą, trzeba jednak sie z decyzjami liczyć.

~abnegacek2006-10-13 iy, tam liczyć....Bo nie ma wyboru... ? ;)Moderator też się może czegoś nauczyć, choćby troszeczkę ;)

~sommeil2006-10-14 W razie watpliwości mogę bez problemu wysłac kopię owej strony zawierającą pozytywny komentarz usuniętej pracy, napisany przez Magdę Guzik =)Ale czy to ważne... każdy jest tylko człowiekiem =)

^waldemar2006-10-22 Nie ma.Jest to niezdrowe, nieetyczne. Moderator powinien starać się o bezstronność. Z czołgiem.

gal0112006-10-22 a gdzie jest sommeil - lubie jej prace jeśli sama usuneła prace to niech wróci jeśli nie dla va to dla mnie :)najbardziej sztuce może zaszkodzić artysta i im przez mniejsze a pisany tym większą

~jessica.alvaro2006-12-04 Mialam podobny problem ok. dwa miesiace temu. Usunieto dwie z moich prac, ktore mialy pozytywne oceny i komentarze. Argumentacja moderatora byla taka, ze prace nie niosa z soba zadnych walorow estetycznych :/.

zetka2006-12-05 moderator moze wszystko ...! inna sprawa ze czasem jak dziecko zrobi kupke na dywanie ... a to widac i czuć :) (dotyczy to rownież komentujących wypisujacych CIEKAWE ! (a potem wstydliwe ) rzeczy pod pracami ..

2009-12-20
Konto usunęłam ja i ja je zablokowałam. Polecam odwiedzenie specjalisty, bo coś fakty się Panu mylą.

Dodaj post w tym temacie

Musisz być zalogowany, aby dodać post.

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org