Forum

jok
2009-12-21
Wyczytałem gdzieś o nowym layoucie forum - super :)
W ramach usprawnień proponuję znaczek "przyjmuję tylko pozytywne pełne zachwytu komentarze" przy profilu i pracy - myślę że to wiele ułatwi. Boję się trochę wystawiać komentarze, -przeglądając galerie i czytając podpisy, ze względu na klimat który się udziela ostatnio (może tylko przed-świątecznie - jestem tu od niedawna).

A tak poważniej to zdarzają się double-posty, posty "anonimowe" tzn. wiem od kogo, ale nie ma nicka i avatara.

A najważniejsze to możliwość przygotowania własnych miniaturek - lub jakiś standard do którego się można dostosować (słaba jakość - kompresja daje się we znaki - szczególnie przy rysunkowych i graficznych pracach)

Śledzenie wątków też byłoby nie od rzeczy - czasem można się zgubić - zwłaszcza nowym ;)

Co nie zmienia faktu, że variart taki jak jest też jest w porządku :)
^Silmariena
2009-12-21
ze śledzeniem wątków to tez już myśleliśmy.. taki znaczek, hm... może niektórym by się przydał :P
przy czym nowe VA jak na razie się nieco opóźni, bo nie chcemy wypuścić niedopracowanego projektu, także jak macie jakieś sensowne uwagi to zapraszam na forum :)
analiza jest teoretycznie skończona, ale zawsze opinie użytkowników są przydatne :)

2009-12-21
ej, ja nie chcę sama szykowac miniaturek, tego jeszcze brakowało :)

a wątki niechby chociaż wyskakiwały przy odświeżaniu na czubek działu.

Dodaj post w tym temacie

Musisz być zalogowany, aby dodać post.

On-line
august

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org