Forum

~siwyart
2009-12-23
Witam Państwa przedświątecznie. Jestem tutaj od niedawna i rozgladam się ze zdumieniem, bo jadu na Variart co niemiara. Nie chcę rozwijac tematów czyjejś tam winy czy niewinności i innych okoliczności. Uważam, że moderatorzy powinni chamów powściągac i nie pozwalać na obrażanie, blokować czy co tam mogą.
Ale też co nieco poczytałem i jako niedoszły prawnik powiem tak:
Panie Bzdok Bogdanie. Widzę, że Pan porywczy jesteś i słów nie ważysz. A to się nie opłaci. Jeśli osoba którą lżysz złoży sprawę to zapracowałeś na dwa w jednym: paragraf Nr 1. za groźbę publiczną - to ściga prokurator z urzędu czyli KK. Paragraf 2 - znieważenie - tutaj grozi oskarżenie prywatne z KC.
Mitygujcie się zatem Państwo. Spokoju i Wesołych Świąt życze.

2009-12-23
Twórcy rejestrują się na VA gdyż chcą pokazywać swoje prace a także przyjmować szczere pochlebne/a czasem też niepochlebne komentarze. Proszę rozbudować swoją galerię, bo jeszcze ktoś mógłby pomyśleć że przyszedł Pan tu tylko jątrzyć.
^Silmariena
2009-12-23
dzięki za tych kilka słów siwyart.... niektórzy czasami się zapominają jak w necie buszują, czują się niejako bezkarni, za maską skryci, jakby stali z boku... a na żywca już tak bujnie nie dyskutują.

2009-12-23
"Święte słowa". I dziękuję, za wsparcie, Pani Katarzyno. I Panu, Panie Ryszardzie za życzenia (bo i dla mnie?), dziękuję. Może i porywczy jestem, ale doprawdy, jestem za pełną odpowiedzialnością za słowo. Ja za moje nie boję się odpowiadać. Co mogę jeszcze dodać?, że jestem "do dyspozycji", w każdym kontekście. Namiary zawsze podam administratorowi portalu. Wszystkiego dobrego.

2009-12-23
straszenie by przywołać do porządku :) sposób na rozwiązanie problemu - BRAWO!

Dodaj post w tym temacie

Musisz być zalogowany, aby dodać post.

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org