Forum

2009-12-23
Wham "Last Christmas"- kto ma dość?:P no i w tv poleci "Kevin sam w domu".. już wolałam jak puszczali "W krzywym zwierciadle" ;)
KMA
2009-12-23
właśnie przed chwilą karmiłam córę i leciała ta piosenka i pomyślałam, że wrzucę taki wątek - kto ma dość tych wszystkich świątecznych piosenek i pioseneczek bo ja po dziurki w nosie - widzę że mnie ubiegłaś :) cieszę się, że nie jestem sama :) kevina to już szerokim łukiem omijam brryy

2009-12-23
pfff
tv nie mam, to kevin mi nie zagraża [chyba]
a radio - nie uwierzycie - można wyłączyć, drogie dziewczęta :)
jok
2009-12-23
za yss
ja się z domu nie wynurzam teraz (wiec mnie zewnętrzne, wszechogarniające świąteczne szaleństwo nie atakuje) - tv co prawda mam, ale od paru lat nie podłączony do anteny ;)
a teraz właśnie leci ole lukkoye (polecam) które mogę wyłączyć jak mi się znudzi.
- kevina znam z opowieści i dziecięcych koszmarów ;)
KMA
2009-12-23
pewnie, radio można wyłączyć i tak też robię choć trójkę czy biskę(euro) lubię i gdyby nie święta to nawet spoko muzyka leci, płyty niestety mają to do siebie, że trzeba je zmieniać i zdecydować co ma lecieć, mam zaburzony ośrodek decyzyjny i bywa z tym problem a w radiu nigdy nie wiesz co puszczą (niespodzianka! :D )i czasem coś gadają - lubię jak ktoś się czasem do mnie odezwie ludzkim głosem jak siedzę sama z niegadającym (oprócz bababababa) dzieckiem. Tv mam w spadku po dziadku i włączam tylko jak chcę coś konkretnego obejrzeć - na pewno nie będzie to Kevin :D może ta bajka twórców shreka, tytułu nie pamiętam ani kiedy leci więc pewnie przegapię :)
pozdrawiam
ole lukkoye całkiem całkiem :D

2009-12-23
ja z tego samego powodu wydzwoniłam ostatnio dość głupawo wysoki rachunek :P [w sensie lubię posłuchać czegoś oprócz niemowlęcego ooooeeee gghh k!]
słuchanie radia mnie dobija z uwagi na potworny, straszny, wymiotny akcent ludzi którzy tam pracują.
są wyjątki oczywiście i wiele audycji lubię, ale np jak wyskakują jakieś reklamy czy wiadomości, i ktoś zaczyna skandować jakby co najmniej ogłaszał najazd Marsjan jadąc po bruku na hulajnodze, a tematem jest np podwyżka cen masła o 1 gr, mam ochotę chwycić gałąź i prać po łbach, jak świr [z "Dnia świra"]

2009-12-24
szklana pułapka musowo też będzie :-/, ale lubię trójkową..krok po kroku, krok po kroczku...
~Neniadt
2009-12-24
Yss, a Program Pierwszy/Drugi/Trzeci Polskiego Radia?

2009-12-24
nienia, jeśli już to trzeci, i eskarock, ale tam też są reklamy niestety :) i wiadomości :)

2009-12-24
U mnie też Trójka, reklamy dyskretne i w miarę rotacja utworów w ciągu dnia jest:)
ze szlagierów tv- "Nieoczekiwana zmiana miejsc" i "Ksiąze w Nowym Jorku";)

Dodaj post w tym temacie

Musisz być zalogowany, aby dodać post.

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org