Forum

marylausa
2009-12-27
Ostatnio w wyszukiwarce Google przy moim nazwisku znalazłam moją stronkę Various Art z komentarzami jakie dostaję od osób na tutejszym portalu .Nie jest to zbyt miłe kiedy czytam jakieś wyrywki -komentarzy , które mogą tylko prowadzić do błędnego osądzania innych .
Dobrze jest kiedy Portal promuje siebie ,swoich artystów i ich twórczość ale nie podoba mi się to ,że publikuje prywatne komentarze .
Jeżeli nie ma innej możliwości na Portalu aby pokazać tylko artystę i jego pracę bez komentarzy -proszę usunąć mnie z tego Portalu .
Dziękuję Maryla Wierzbowska Usa
L.A.K.
2009-12-27
To taki urok internetu i specyfika wyszukiwarek, że nie zawsze działają inteligentnie - twórcy opiekunowie, użytkownicy serwisów nie mają na to wielkiego wpływu i potem w wynikach wyszukiwania możemy znaleźć nie tylko to co najistotniejsze i to co chcielibyśmy znaleźć.
^waldemar
2009-12-28
Trochę rozumiem koleżankę. Nie jest to miłe. I dlatego wielu twórców rezygnuje z takiej promocji. Albo znajduje takie miejsca bez tzw. komentarzy. jest to problem. nie zawsze krytyka dla nas jest łaskawa. Czy można temu zaradzić . Chyba tak. Tylko to muszą zrobić właściciele strony. Może Marylo poczekaj na ruch administratora. Nie podejmuj pochopnych decyzji. wal

2009-12-28
wyszukiwarki indeksują głównie teksty, rozumiem Marylę, przekażę sprawę Mańkowi, gdyż to on zajmuje się stroną programistyczną .
ªmaniek
2009-12-30
L.A.K. ma rację, niestety nie mam na to praktycznie żadnego wpływu. Google indeksuje dosłownie wszystko, jak leci. Oczywiście są rozwiązania pozwalające na blokowanie robotów, ale z uwagi na specyfikę tego serwisu i fakt, że jest to strona z dynamiczną zawartością treści, z tego co wiem, musiałbym blokować cały portal, a tego zrobić nie możemy.
^waldemar
2009-12-30
Cóż w takim razie nie obrażajmy się na krytykę. Dając prace na portale internetowe poddajemy je też ocenie! Poddajemy się osądowi. Trzeba tylko liczyć na fachowość osób oceniających nasze prace.
marylausa
2009-12-30
Waldku rzecz w tym ,że to nie o krytykę pracy chodziło - każdy ma prawo widzieć to co chce ,pisać jeśli ma taka ochotę i każdy ma prawo się bronić , To nie o pracę chodziło tylko o bezczelność młodej damy która umiejętnie przekręciła wszystko tak ,że zrobiła ze mnie uszczypliwą , wolno myślącą staruszkę która jest bez wychowania i manier .
W konsekwencji - znalazłam akurat jej wypowiedź w wyszukiwarce przy moim nazwisku i to mnie tak zeźliło - w końcu każdy z nas pracuje na swój image i nie chcę być mieszany w jakieś niemiłe sytuacje .
W różny sposób Variart i ja jest pokazany na wyszukiwarce .Czasami jest tylko nazwisko ,czasami obrazy a czasami tylko nazwisko i komentarze bez obrazów .W sumie nie robi mi to różnicy jak się to ukazuje ale paskudnie wygląda i o niczym dobrym nie świadczy kiedy czyta się komentarze nadające się do pisma SKANDALE a nie do portalu sztuki . Zastanawiam się czy inni wiedzą o tym jak mogą być kojarzeni przez ich " chwilową niepoczytalność"
Mam wielką nadzieję , że użytkownicy tego portalu zadbają o jego dobry image w końcu to jak wielka rodzina a rodzinę powinno się kochać lub przynajmniej szanować -tego życzę nam wszystkim w Nowym Roku
rdza
2009-12-30
Rozwiązanie tego problemu jest bardzo proste, po prostu zastanawiajmy się, przez chwilę choć nad tym co piszemy i po co, a do rozwiązywania wielu problemów służą np. wiadomości prywatne.......których wyszukiwarka nie wyszuka:):)
ªmaniek
2009-12-31
rdza - święte słowa :)

Dodaj post w tym temacie

Musisz być zalogowany, aby dodać post.

On-line
ewedan

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org