Forum

2010-01-01
Ogłaszam konkurs! Temat "Nadąsana Kobieta". Technika dowolna, do przyjęcia na tym portalu. Nagroda główna to darmowy przejazd dowolnym środkiem komunikacji miejskiej w Warszawie, w godzinach szczytu, w dniu 1 marca 2010r (fundatorem nagrody jest Bogdan Bzdok). Szczegóły, po przyjęciu przez (mam nadzieję), Wysoką Administrację Portalu, zostaną ogłoszone do 10 stycznia 2010 roku. Termin, (prowizoryczny), do 10 lutego 2010r. Liczy się czas wklejenia pracy, z hasłem "Nadąsana". Zapraszam, Bogdan Bzdok.

2010-01-01
Maniek pracuje nad dodaniem nowej zakładki na nasze konkursy. Jeszcze moment a uruchomimy ten pomysł.

2010-01-01
Zgłaszam moją pracę .
^waldemar
2010-01-15
Wreszcie mamy sponsora!

2010-01-15
Szkoda że Pan Bogdan odszedł z VA:( wielu fajnych ludzi ucieka z tego miejsca.
mirra
2010-01-15
Ano szkoda.....

2010-01-15
Bogdan wracaj !!! ja zgłaszam siebie :D

2010-01-16
i Prodi24 tez zniknął..

2010-01-16
jakiś czas temu też to planowałam ;) ale ogólnie z portali, a nie konkretnie z VA. znudziło mi się po prostu :)
ale się jakoś otrząsnęłam.

nikt tu nikogo siłą nie trzyma, nikt tez nie wygania - ludzie przychodzą i odchodzą. ich sprawa w sumie :) biadolenie nad tym jest bezcelowe.
^Silmariena
2010-01-17
tak to jest, że ludzie przychodzą i odchodzą, ale czasami tez wracają :)

niektórzy lubią co jakiś czas sobie odejść, odpocząć, a gdy maja nowe siły, pomysły i prace to wracają :)

Dodaj post w tym temacie

Musisz być zalogowany, aby dodać post.

On-line
Rafshchax

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org