Forum

jovi
2010-01-08
Organizuję tak jak w temacie wernisaże w Łodzi. Terminy na ten rok 2010 mam już zajęte, chętne osoby, które chciałyby mieć indywidualną wystawę w roku 2011 serdecznie zapraszam:)
Prace: malarstwo- obrazy muszą być oprawione, natomiast rysunki, grafika, fotografia, fotomontaż itp..jest możliwość wyeksponowania prac w ramach o formacie 100/70 na papierze podkładowym.

Nie ma transportu. Od nas są foldery, plakaty, zaproszenia, ogłoszenia... resztę informacji: proszę pisać do mnie na maila [email protected]

Serdecznie pozdrawiam
Jowita Szmigiero

2010-01-08
o ciekawa sprawa,szkoda że terminy odległe.
jovi
2010-01-08
czasami bywa tak, że ktoś rezygnuje z wystawy, bo coś wypadło, albo przekłada na następny możliwy wolny termin..
Osoby chętne w pierwszej kolejności zostają powiadomieni o możliwości zmiany terminu, bądź też będę powiadamiała o wolnym miejscu, na forum:)

Jak na razie kompletuję listę chętnych na rok 2011. ( Wstępnie mam już 2 zgłoszenia na 10 miejsc)

^Silmariena
2010-01-08
ja bym była chętna, tylko jak an razie nie mam co pokazać :P
czarekart
2010-01-08
chętnie się dołączę i coś pokażę... będzie motywacja do zrobienia nowych prac...
KMA
2010-01-08
ja również jestem zainteresowana i to bardzo :)
jovi
2010-01-08
Kwiecień, Maj, Październik ( 2011rok )- te terminy już są zajęte.
Lipiec/sierpień- przerwa wakacyjna.

Druga wiadomość - to zwolniło się miejsce we wrześniu tego roku (2010)
^rusnok
2010-01-09
Na 2011 nie mam jeszcze nic zaklepane, że są foldery, to plus, ale co to za galeria? Mogłabyś podać przygarść szczegółów? - adres, wielkość (ile się czego zmieści), jakie były poprzednie wystawy?
^rusnok
2010-01-09
Na 2011 nie mam jeszcze nic zaklepane, że są foldery, to plus, ale co to za galeria? Mogłabyś podać przygarść szczegółów? - adres, wielkość (ile się czego zmieści), jakie były poprzednie wystawy?
^waldemar
2010-01-11
Proszę też mnie brać pod uwagę w 2011. Oprócz czerwca i lipca, sierpnia i miesięcy zimowych jestem otwarty na sugestie!
^waldemar
2010-01-11
Silmareno- może z kimś do spółki zrób wystawę!

2010-01-11
kasia: trochę czasu masz, żeby coś domalować :)

[ja się też zgłosiłam :) ]
jovi
2010-01-11
Zostały jeszcze- wolne terminy na rok 2011 : luty, grudzień
Zapraszam:)
Więcej informacji udzielam: [email protected]
^waldemar
2010-01-12
No to ja wypadam! Te terminy mi nie pasują.
jovi
2010-01-12
LISTĘ ZAMYKAM!

Terminy zarezerwowane na rok2010/2011

Dziękuję wszystkim za zainteresowanie:):):)
serdecznie pozdrawiam
Jowita
chmiel
2010-01-17
o szkoda w Łodzi jeszcze nie byłem, mam zawsze ok. 40 obrazów, które zostawiłem dla mojej córki, gdyby się coś zwolniło to chętnie bym zawiózł na wystawę...pozdrawiam
jovi
2011-02-20
Witam:)

Dysponuję wolnym terminem na zorganizowanie wernisażu w Łodzi (miesiąc- kwiecień 2011)

jeżeli ktoś miałby ochotę dnia 22.04.2011 (tj piątek godzina 18.00) pokazać swoje prace, zapraszam do mnie na maila:
[email protected]

Pozdrawiam serdecznie
Jowita Szmigiero
jovi
2011-02-21
Dziękuję za liczne zgłoszenia! Do każdego odpiszę. Wstępnie mam już osobę na ten termin.

Tak myślę, że w okolicach letnich miesięcy będzie nowa lista dla chętnych, którzy chcieliby mieć wernisaż w Łodzi na rok 2012. Wówczas się odezwę:)

Być może zdarzy się taka sytuacja, że ktoś do końca tego roku zrezygnuje z wystawy, wówczas znowu dam znać.

Pozdrawiam serdecznie
Jowita Szmigiero

Dodaj post w tym temacie

Musisz być zalogowany, aby dodać post.

On-line
Araxela

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org