Forum

2010-01-18
Witam,
mam nadzieję że nikogo nie urazi mój temat. ..Ale z ciekawości chciałabym zapytać, dlaczego co tydzień wyróżniane są te same osoby? Czy wogóle ma sens ta zabawa jesli w rzeczwistości jest darmową promocją 5-6 osób zmieniających się co jakiś czas?
A druga sprawa odkąd jestem na tym portalu chyba raz czy dwa razy doceniona została praca fotograficzna. Może już bardziej demokratyczny byłby wybór po jednej pracy z każdego działu? Chociaż i tu mam poważne wąpliwości, w końcu i tak wiadomo kto wygra..

2010-01-18
chodzi o głosowanie użytkowników na "pracę tygodnia"?
no tak. na kogo głosują najwięcej, ten wygrywa.
jak zamierzasz wpłynąć na zróżnicowanie wygrywających? :) bić po łapach? bo ja nie mam pomysłu :)
są wyróżnienia DG, czyli prace wyróżnione przez moderację i wyróżnienia użytkowników, czyli Prace Tygodnia.
jest w tym jakaś symetria.

2010-01-18
Ja absolutnie mam pokojowe zamiary, nikogo bić nie chcę...nie musi mnie Pani od razu przywoływać do porządku.
Przepraszam, może to moje -odosobnione- zdanie...
Jestem po porostu znudzona tą monotematyczą rubryką, do której dostęp mają oblubieńcy tłumów.
Ja tu symetrii nie widzę. Prace wyróżniane DG jeszcze jakoś są różnorodne, ale patrzenie co tydzień na to samo... dajmy tym osobom dożywotnie PT.
^rusnok
2010-01-18
Najlepszy sposób - ignorować.
Dobrym też jest sposobem bywać w okolicach (są takie), gdzie nie ma kółek wzajemnej nominacji, bo nie ma tego typu wyróżnień.

2010-01-19
Ma Pan rację. Ale z drugiej strony, człowiek ma tak mało czasu, że nie chce mu się zakładać wciąż nowych kont w nowych serwisach.... Każda galeria w zasadzie opiera się na tych samych zasadach z niewielką modyfikacją... a kółka wzajemnej nominacji wszędzie są, tylko inaczej się nazywają:) adoracja-rewelacja:)
A czy któryś moderator mógłby się wypowiedzeć?
No i czy są osoby,które tak jak ja, mają już dość PT? Bo jeśli jest to mój odosobniony pogląd, to zamilknę i tyle mnie widzieli.

2010-01-19
Rusnok przyznaj, ile Tobie i Waldkowi płacą za lobbowanie, hę?:D bo co pojawia się nowy temat, odzywa się Drużyna Pierścienia i namawia do przejścia na ciemną stronę mocy:D
a tak poważnie, to byyyło..też mi nie pasuje PT ale żeby z tego powodu lecieć do konkurencji,wszędzie te same twarze tylko "góra" się zmienia.

Ignorować.

2010-01-19
Nie wiem, jaka jest Pani motywacja do bycia tutaj, ale mnie żadne więzy za nogę nie trzymają:) Podoba mi się kameralna atmosfera... to na tyle.
ªdominikad
2010-01-19
Rusnok ma racje. Owszem, osoby są mniej wiecej wszędzie te same,ale te portale roznią się jednak czymś miedzy sobą..
I jednemu bardziej pasuje to, a drugiemu tamto. Z kilku portali mozna wybrać ten , ktory z jakichś powodów odpowiada mu bardziej. Np. na artpubie nie ma ani ocen, jak na digarcie, ani PT jak tutaj, ani kropek i innych węzykow. To zalezy co komu przeszkadza:) Ja Variart lubie ze wzgledow sentymentalnych. Pozdrawiam zyczac milego dnia.
*egotyk
2010-01-19
a może wprowadzić głosowanie na PT za pomocą smsów(10PLN +vat)?
^waldemar
2010-01-19
Magdo M.- nie namawiam nikogo na przechodzenie do artpuba! Fakt - jest tam zdrowiej. Mniej chyba prowadzący ulegają naciskom. Ale nie oto chodzi. Może rzeczywiście trzeba by inaczej potraktować awanse, nominacje! Fotografia też stała się obecnie równouprawnionym działem sztuk plastycznych i lubov ma też po części rację.Czy ktoś jest wśród moderatorów specem od foto?

2010-01-19
Dzieki Waldku za odpowiedź. Ja też uważam że foto jest niedocenione,ale chyba zawsze tak było. Na zasadzie antagonizmu do Digart'u malarze i rysownicy mieli tu swoją enklawę, gdzie nie byli anonimowi,a ich pace nie ginęły w morzu "kfiateckóóf" i "piesskóff".
Prowadzący serwis artpub nie ulegają naciskom, bo i system rejestracji jest inny- moderatorzy na wstępie przeprowadzają selekcję użytkowników...Z doświadczenia wiem,że to debiutanci robią największy dym ,dlatego ciesze się,że póki co zmienione zostały zasady zakładania kont na VA.Coraz bardziej świadomi ludzie będą tu przychodzić.

2010-01-19
na Prace Tygodnia głosują sami użytkownicy, moderacja nie ma tu nic do powiedzenia...
co do innych rzeczy kiedyś dawno dawno temu nie było podziału na debiutantów i użytkowników, nie było wężyków, kropeczek czy innych. Redakcja w starym składzie z 2005 roku - chyba, zmieniła zdanie na ten temat i jest jak jest. Czy jest dobrze czy nie trudno stwierdzić, nie ma idealnego portalu. To co pojawi się na PT to sprawa nas wszystkich, choć jak głosuje w sumie 20 osób to zastanawiam się czy to ma jakikolwiek sens.
rdza
2010-01-19
Każdy portal ma jakiś swój profil czy preferencje, osbiście nie mam pretensji że fotografia jest trochę marginalnie traktowana, ale przecież są portale typowo fotograficzne , Obiektywni.
Onephoto można przecież tam zakotwiczyć,
wyniki głosowań na prace tygodnia no cóż, :) jest demokracja i na pewno trochę fikcyjnych kont wszystko ma swoje blaski i cienie:)
jestem ciekaw jaka jest nowa metoda selekcji przychodzących użytkowników ?
bo jestem niezorientowany
pozdrawiam wszystkich

2010-01-19
kliknij w zakładkę Rejestracja, w pasku menu
rdza
2010-01-19
dzięki Madziu:)

2010-01-19
:) pozdrawiam

hmm temat się rozwinął, a autorki niet...?
^Silmariena
2010-01-20
względem wyboru PT, jak już wcześniej inni napisali, to kwestia samych użytkowników

jeśli chodzi o foto, to proporcjonalnie do innych technik, na VA jest mało dobrego foto, po prostu

2010-01-20
problem z głowy.
zniknęły PT i przy okazji najnowsze prace ;)

2010-01-20
"i nie będzie niczego" ;]
^rusnok
2010-01-20
"...naprawdę nie dzieje się nic i nie stanie się nic aż do końca."

2010-01-21
"Czy zdanie okrągłe wypowiesz,

Czy księgę mądrą napiszesz,

Będziesz zawsze mieć w głowie tę samą

Pustkę i ciszę..."
mirra
2010-01-21
I muszę przyznać, że po odczytaniu wszystkich wypowiedzi w tym wątku została mi w głowie całkowita cisza i pustka , zaraz po chaosie , któremu pozwoliłam ulecieć na -9 wietrząc pokój.....
wuwei
2010-01-21
nie ma to jednak jak wódka w parku wypita albo zachód słońca...

prawie wszyscy to lubią... a to taki kicz ;)

ciekawe kto za tym stoi?
mirra
2010-01-22
Wódki w parku nie wypada wuwei...nawet w celu rozgrzania sie przy takim mrozie.....Zachód słonka ładny, acz banalny.....Ci spod czwórki pewnie za tym stoją....;)

Dodaj post w tym temacie

Musisz być zalogowany, aby dodać post.

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org