Forum

2010-06-04
domena JAROSŁAWKACZYŃSKI.PL na sprzedaż...

http://www.allegro.pl/item1051200858_jaroslawkaczynski_pl_domena_czarnego_konia_pis.html

moją uwagę szczególnie przykuł fragment opisu aukcji:
"dużo wejść po tragedii w smoleńsku" + wykres z datą od 10.05....

co myślicie ...?

*alkor12
2010-06-04
...domena pewnie więcej warta jak jk.

2010-06-04
taaa, zaglądnełam do innych przedmiotów sprzedającego, koleś handluje domenami i zwęszył zarobek, ciekawostką jest kto daje 100 tysi za nią i czy wie że zła sława na pstrym koniu jeździ i za rok domena padnie bo nikomu się nie będzie chciało pamiętać, ot panta rei.
no ale trochę mnie zatkało, a że grzebałam zapałką w zębie twardo ignorując nieopodal leżącą nitkę dentystyczną to się przez kolesia siarki najadłam.
wychodzi że wszystko jest na sprzedaż ;(
tiramisu.88
2010-06-04
wrobelku wszystko jest na sprzedaż, jeśli jest kupiec zawsze będzie towar i odwrotnie, kwestia tylko jak luksusowo-wartościowe będzie to dobro mniej lub bardziej dostępne... przytłaczająca prawda

2010-06-04
Zawsze doceniam przedsiębiorczość, inicjatywę, świeże pomysły i w ogóle... Tak, wszystko fajnie... ale opis ze wzmianką o smoleńsku... w tym przypadku... po prostu mnie zatkał.
Pomysłowość pomysłowością ale... no yyy... ..............................
brak słów po prostu

2010-06-04
to ja już wolę swoją biedę na wiosce klepać, bo tak se myślę, że jak się człowiek przyzwyczai że by mieć, trzeba uczciwie na to w pocie czoła zapracować, to jakoś i słońce cieplejsze, i stare buty wygodne.

2010-06-04
a nie tak po trupach, (że się wyrażę) do celu
tiramisu.88
2010-06-04
to już tylko zależy od człowieka, jego moralności mniejszej bądź większej, a niektórzy wykazują się już totalnym brakiem kręgosłupa moralnego

bo patrząc od strony marketingowej, reklama tej domeny jest jak najbardziej prawidłowo skonstruowana ;) dotyczy znanej osobistości, obrazuje okresową tendencję odwiedzalności i jej nagły skok, przedstawia potencjalne możliwości dalszego jej wykorzystania, sprzedawca nawet wykazuje się troską w stosunku do klientów o ostrożne i niepochopne licytowanie, a ponadto nawiązuje do ostatnich wydarzeń w Polsce. Jest to konstrukcja na plus...

tylko właśnie od strony ludzkiej to nie jest na plus... wykorzystywanie i posługiwanie się tragicznymi zdarzeniami

2010-06-04
reklama czyni cuda :D

2010-06-05
sprzedane za 100 tys... Ciekawa jestem czy kupujący rzeczywiście sfinalizuje transakcje czy to był bojkot głupiej aukcji ;/
Ciekawe jak to prawnie wygląda w takim przypadku.

2010-06-05
jeśli licytujący robił sobie jaja to ze strony allegro usuną mu konto a facet co aukcję wystawił, może dociekać swoich praw przed sądem co pewnie nie chybnie zrobi będąc starym wyjadaczem nie pomnym na wartości.
~Neniadt
2010-06-11
Z tego, co wiem, to w świetle prawa akcje allegro są od niedawna równoważne normalnej umowie kupna-sprzedaży.
~Neniadt
2010-06-12
*aukcje, oczywista.

Dodaj post w tym temacie

Musisz być zalogowany, aby dodać post.

On-line

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org