Forum

okoolarnik
2006-11-07
No właśnie, od zawsze mnie to troche draznilo tu, zawsze po dodaniu pracy opis jest zbijany w jedna cegle, pomijane sa wszelkie akapity... Drazni to zwlaszcza gdy w opisie wstawiamy kawalek jakiesj poezji[zdarza sie czasem]...
Dłuższy opis przez to staje sie mniej przejrzycty, meczy przy czytaniu i nieco nieestetycznie wyglada... moze lepiej bylo by to zrobic tak jak jest na EF: wszystkie odstepy miedzy wierszami zachowane, a calosc wysrodkowana albo wyrownana z lewa...
^rusnok
2007-03-26
Też mnie to drażni i nie trochę, a mocno, bo takich opisów nie da się czytać. Choć często, prawdę mówiąc pachną grafomaństwem. Pytałem o to szefostwa jeszcze jak byłem w redakcji, ale jakoś nie dowiedziałem się czy to jest techniczna konieczność, czy co.

2007-04-04
bo tu praca musi mówić sama za siebie! opisy to zło konieczne :P siłą rzeczy nalezy się streszczać, jako że jest to portal sztuk wizualnych, a nie literacki :) huhu

Dodaj post w tym temacie

Temat jest zamknięty, nie można dodawać nowych postów.

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org