Forum

^JaWit
2011-04-06
Od pewnego czasu działa internetowa galeria Artpub .... Chcielibyśmy robić co jakiś czas tematyczne wystawy zbiorowe. Na razie są dwa tematy "Przestrzeń" i "Akt" ..... Co jakiś czas będziemy dodawać nowe. ....... Tematy będą cały czas otwarte, czyli będziemy robić wystawę, gdy uzbiera się odpowiednia ilość prac na dobrym poziomie ...... Jeżeli ktoś miałby ochotę się w ten sposób pobawić, to serdecznie zapraszamy ......

[img]http://3.bp.blogspot.com/-eJfF2JN0zww/TVea_-p6HLI/AAAAAAAAANQ/zWtltgEqk4c/s1600/artpub%2Bgaleria%2Bmini.jpg[/img]

http://artpubkultura.blogspot.com/search/label/Wystawy%20zbiorowe

mireart
2011-04-06
Dobra robota...!!! na "Przestrzeń" miło mi by było podesłać, jeżeli zechce Pan, panie Jacku, moja pracę...:!
Pozdrawiam, WalDemar

^JaWit
2011-04-06
Panie Waldku :) ...... Bardzo miło nam będzie jak podeślesz :) .......Jak dla mnie wyśmienity jest :)
mireart
2011-04-06
I wysłałem...
^JaWit
2011-04-22
Dodaliśmy nowy temat: "Pejzaż" http://artpubkultura.blogspot.com/2011/04/internetowa-wystawa-zbiorowa-pejzaz.html ....... to jeden z najpopularniejszych i najważniejszych malarskich tematów ....... Mam nadzieję, ze zachęci Was do podsyłania prac na adres [email protected] .......... I zapraszamy do zaglądania http://artpubgaleria.blogspot.com/

[img]http://1.bp.blogspot.com/-TttnGrBOJjs/Ta_WUXyuhqI/AAAAAAAAAME/whOgzfiZ3No/s1600/pejzazmini.jpg[/img]
mireart
2011-04-22
Myślę, że tez bym miał pracę na tą wystawę....!?!... WalDemar
^rusnok
2011-04-23
Bardzo jestem ciekaw jak WalDemar potraktował pejzaż.
Oczywiście też wysłałem.
~Beatabianko
2015-06-01
Świetna inicjatywa. Świat idzie do przodu i jestem zdania, że również sztuka powinna czerpać ile tylko się da z nowych mediów. Internet to znakomite miejsce do promowania sztuki - co prawda nic nie zastąpi kontaktu z "żywym obrazem", ale czemu taka inicjatywa nie może być dopełnieniem? Galeria internetowa - lubię to. Ja osobiście spotkałam się z Gallery Store - tam są z kolei obrazy sprzedaż, ale też połączone w grupy i fajnie zaprezentowane. Więcej takich inicjatyw. Polscy malarze do dzieła! :)
*Azja
2015-06-01
To juz stare czasy :-)...Wyciagasz Beatabianko watki sprzed lat i troche to juz nie na temat... Przynajmniej nie do dzisiejszych realiow. Pozdrawiam
CaesarEdenpert
2015-06-01
Ależ przecież;
https://www.facebook.com/artpub.galeria?fref=ts
bardo
2015-06-01
Wg mnie to Beatabianko w swych wpisach reklamuje stronę.
PiotrDryll
2015-08-22
witajcie,
dawno juz chciałem przekazać moje spostrzeżenia względem wernisazy w Artpubie ale powstrzymywała mnie niechęć do uczestniczenia w dyskusji bo nie mam na to czasu a ten wolę przeznaczyc na malowanie oraz obawa przed tym ze któraś z osób która za free poświęca nam swój prywatny czas poczuje się dotknięta... jestem jednak częscią tej mikro społeczności i to co się tu dzieje jest dla mnie w jakims tam sensie ważne... kiedyś na wernisaże rozsyłałem wśród znajomych zaproszenia i wiem ze były przez niektórych z nich śledzone jednak od pewnego czasu już tego nie robię bo mi zwyczajnie wstyd... ostatni wernisaż Beaty Wąsowskiej przelał kielich goryczy - autorka z powodu zakłóceń w połączeniu internetowym nieobecna (albo urlop który zresztą w internecie zapowiadała i wtedy termin trzeba było przesunąć albo... ) i dosłownie kilkunastu uczestników przemykających pospiesznie wyartykułowawszy góra dwa zdania, żadnej dyskusji, rozmowy, chocby wymiany pozdrowień... napisałem, że wybór obrazów mnie zaskoczył bo nie chciałem stawać w opozycji do Janka którego bardzo szanuję za to co tu dla nas robi ale wystarczy wygooglować nazwisko jakiegokolwiek artysty by dowiedzieć sie o nim duzo więcej niż uzyskamy na wernisażu w Artpubie, porozmawiać też można jak nie na blogu to na Fejsie czy Twitterze... po co zatem Artpub? myśle że koniecznie trzeba znaleźć jakąś nową formułe dla tego bardzo ciekawego z założenia przedsięwzięcia... kiedyś zapoczątkowano pomysł polączenia wernisażu z prezentacją poezji (przecież jesteśmy powiązani z Szafą) spójrzcie do tyłu jak to się działo: Jacek zasiadał przy szklaneczce i otwierał wystawę, każden był witany, zagajany, to były rozmowy a nie monologi i w takiej rozluźnionej atmosferze toczyła się dyskusja z której można było się wiele dowiedzieć zarówno o artyście jak i uczestnikach... może wrócic do tego, może muzyka, może konkursy tematyczne i redakcja wybiera osobę która przedstawi ze swoich zasobów archiwalnych najciekawszy zestaw prac, może... nie wiem ale uważam że zmienić cos trzeba póki jeszcze ktoś do Artpubu zagląda !
PiotrDryll
2015-08-22
witajcie,
dawno juz chciałem przekazać moje spostrzeżenia względem wernisazy w Artpubie ale powstrzymywała mnie niechęć do uczestniczenia w dyskusji bo nie mam na to czasu a ten wolę przeznaczyc na malowanie oraz obawa przed tym ze któraś z osób która za free poświęca nam swój prywatny czas poczuje się dotknięta... jestem jednak częscią tej mikro społeczności i to co się tu dzieje jest dla mnie w jakims tam sensie ważne... kiedyś na wernisaże rozsyłałem wśród znajomych zaproszenia i wiem ze były przez niektórych z nich śledzone jednak od pewnego czasu już tego nie robię bo mi zwyczajnie wstyd... ostatni wernisaż Beaty Wąsowskiej przelał kielich goryczy - autorka z powodu zakłóceń w połączeniu internetowym nieobecna (albo urlop który zresztą w internecie zapowiadała i wtedy termin trzeba było przesunąć albo... ) i dosłownie kilkunastu uczestników przemykających pospiesznie wyartykułowawszy góra dwa zdania, żadnej dyskusji, rozmowy, chocby wymiany pozdrowień... napisałem, że wybór obrazów mnie zaskoczył bo nie chciałem stawać w opozycji do Janka którego bardzo szanuję za to co tu dla nas robi ale wystarczy wygooglować nazwisko jakiegokolwiek artysty by dowiedzieć sie o nim duzo więcej niż uzyskamy na wernisażu w Artpubie, porozmawiać też można jak nie na blogu to na Fejsie czy Twitterze... po co zatem Artpub? myśle że koniecznie trzeba znaleźć jakąś nową formułe dla tego bardzo ciekawego z założenia przedsięwzięcia... kiedyś zapoczątkowano pomysł polączenia wernisażu z prezentacją poezji (przecież jesteśmy powiązani z Szafą) spójrzcie do tyłu jak to się działo: Jacek zasiadał przy szklaneczce i otwierał wystawę, każden był witany, zagajany, to były rozmowy a nie monologi i w takiej rozluźnionej atmosferze toczyła się dyskusja z której można było się wiele dowiedzieć zarówno o artyście jak i uczestnikach... może wrócic do tego, może muzyka, może konkursy tematyczne i redakcja wybiera osobę która przedstawi ze swoich zasobów archiwalnych najciekawszy zestaw prac, może... nie wiem ale uważam że zmienić cos trzeba póki jeszcze ktoś do Artpubu zagląda !
magda.h-m
2015-08-22
o! widzę że skopiowałeś i wstawiłeś ponownie a ja na stronie głównej faktycznie nie widzę.... Może to co teraz wpiszę uaktywni wątek na głównej? zobaczymy :)))))))))))))))))))))))))))))
magda.h-m
2015-08-22
no nie uaktywniło wątku na głównej :/ Może Maniek będzie wiedział dlaczego tak się dzieje? A może cały wątek był wcześniej zablokowany i nie wiemy, albo zdążył się przeterminować i nowy system go nie widzi? :D
PiotrDryll
2015-08-24
Twoją odpowiedź Madziu jednak uaktywniło... dziwne bardzo a może celowe by uporządkować trochę wernisaż np. niektórzy odwiedzający doczekali się przywitania następnego dnia po godź. 14.00
ªmaniek
2015-08-24
Piotr - na stronie głównej nie ma żadnych akceptacji. Pojawiają sie wszystkie nowe posty na forum nieważne kto i co pisze. Dzieje sie to automatycznie z opóźnieniem. Tak jak napisałem bede sprawdzam dlaczego niektóre posty nie są klikalne na stronie głównej.
PiotrDryll
2015-08-24
Kuba - ja Ci wierzę ale chyba rozumiesz że czuję się niekomfortowo i taka sytuacja podnosi mi ciśnienie co w moim wieku jest dość ryzykowne... więcej tym tematem się nie zajmuję bo rozprasza mnie w pracy... pozdrawiam serdecznie :)
ªmaniek
2015-08-24
:)
ªmaniek
2015-08-24
Powinno być już ok w przyszłości.
PiotrDryll
2015-08-24
no to wróciłem jeszcze by podziękować :)

Dodaj post w tym temacie

Musisz być zalogowany, aby dodać post.

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org