Forum

2006-11-25
Witam wszystkich amatorow grafiki,
Rusza konkurs STUDIA W ANGLII. Jedna z uczelni poszukuje grafika ktory podjalby sie wykonania profesjonalnej strony, plakatu reklamowego i vlepek(naklejek reklamowych) dla potrzeb reklamowych.
Ma to byc w miare proste, czytelne ale przykuwajace oko i wykonane profesjonlanie.
Prosimy wysylac przyklady prac (spakowane) na [email protected]
^Silmariena
2007-02-13
hm... jak dla mnie ten post to wygląda jak jakaś podpucha... brak jakiegokolwiek źródła, do tego mail polski... jakby kolega czekał na naiwnego co zrobi prace za niego :P

jeśli to poważny konkurs, to prosze założyć newsa :) spełniającego wszelkie warunki :)
~abnegacek
2007-02-13
;) Tak, propozycja wyglada jak nieprofesjonalny blef... ;)

Może podać Ci numer konta bankowego byś wiedział gdzie mają się znaleźć Twoje pieniążki? ;)

"jedna zuczelni"... hi hi hi! - a druga nie? ;)
"poszukuje" - i bidule nie znają polskiego, więc im charytatywnie pomagasz... ha ha ha!! ;)

"który podjąłby się wykonania profesjonalnej strony"....

- mogę się podjąć, jeśli spiszemy profesjonalną umowę i wpłacisz mi na konto profesjonalną zaliczkę ;)))

2007-02-13
Witam, użytkownika ~deskarz proszę najpóźniej do czwartku o uzupełnienie informacji dotyczących konkursu.
-adres
-regulamin
-nagrody
-termin zgłaszania prac
i tym podobne

Jeśli do czwartku informacje te nie zostaną uzupełnione temat w piątek zostanie usunięty a użytkownik zgłoszony do usunięcia.

Pozdrawiam

Dodaj post w tym temacie

Temat jest zamknięty, nie można dodawać nowych postów.

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org