Forum

L.A.K.
2011-10-12
Twórca zza oceanu, malarz polskiego pochodzenia chciałby pokazać swoje obrazy w kraju przodków, znacie może fajne, ciekawe, raczej niewielkie, klimatyczne miejsca gdzie można zaprezentować swój dorobek?
MajaK
2011-10-12
W każdym mieście jest wiele takich galerii.
L.A.K.
2011-10-12
Niestety, nie jest tak pięknie, u mnie np. nic z prawdziwego zdarzenia nie ma. Dobrze, gdyby to było miejsce z wydzieloną, dobrze przygotowaną do prezentacji obrazów galerią, mam na myśli oddzielne pomieszczenie, a nie np. kącik w kawiarni itp. chodzi o zapewnienie względnego bezpieczeństwa obrazom, które są rezultatem wielu lat pracy.
MajaK
2011-10-12
W Krakowie jest pełno galerii z prawdziwego zdarzenia, przeznaczonych TYLKO do prezentacji prac i dobrze chronionych.
rudiart
2011-10-12
Tak z marszu to raczej w renomowanej galerii trudno... zwykle ktoś kogoś poleca , ktoś kogoś promuje bo uważa ze warto ze te prace coś nowego wnoszą do tego co już jest... normalnie jak w art. światku. A wystawić zawsze można jezeli to ma być nie za bardzo wielkie halo ... wypadało by komuś pokazać bodaj na stronce prace autora i dopiero z konkretnym materiałem biegać w Krakowie , Warszawce czy na prowincji...
My staramy sie zaistnieć na zachodzie a inni na tych naszych "rodzimych śmieciach"... życie jest pełne niespodzianek ;)
Pozdrawiam :)
L.A.K.
2011-10-14
Dzięki serdeczne za informacje
Jarosław Rymarz
2014-08-04
Rudiart ma rację, (" tak z marszu to trudno") są jednak renomowane galerie, które zrobią taką wystawę, lecz wszystko zależy od dorobku artystycznego oraz osiągnięć artysty.
Plenery, wcześniejsze wystawy, bądź zaproszenia z których artysta skorzystał.
Jak to często mówią... trzeba mieć teczuszkę z osiągnięciami :)
Wtedy galeria decyduje się bądź nie.

Dodaj post w tym temacie

Musisz być zalogowany, aby dodać post.

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org