Forum

madzikowicz
2011-10-21
Dzień dobry,
przeglądając wspaniałą galerię malarstwa Datsouka, uświadomiłam sobie, że brakuje mi jednej opcji, która bardzo ułatwiłaby poruszanie się między pracami, a mianowicie jakaś strzałka, dzięki której można by przejść do następnej pracy nie wychodząc z pełnego podglądu. Czy taka zmiana jest możliwa?
pozdrawiam:)
^JaWit
2011-10-21
:) Dzień dobry ........ Na pewno jest to możliwe do zrobienia ...... Pogadam o tym z Kubą.
L.A.K.
2011-11-19
Żeby nie zaczynać nowego tematu tutaj może nabazgrzę pytanie: czy możliwe jest dodanie do galerii kategorii RYSUNEK, wydaje mi się, że bardzo jej brakuje, wtedy nawet prace rysowane przy pomocy tabletu miałyby swoje miejsce nie wspominając już o rysunkowych tradycyjnych technikach, teraz lądują one w GRAFICE TRADYCYJNEJ co jest zupełnym nieporozumieniem.

2012-09-15
To i ja coś zasugeruję.
Na stronie głównej wyświetla się okienko z nowościami , i było by fajnie gdyby była taka możliwość że obejrzana praca znika z tego okienka a na jej miejsce wchodzi starsza, taka swoista oś czasu.
Druga sprawa to kanał rss, używam czytnika i chciałbym nowości śledzić też i w taki sposób. pozdrawam

Dodaj post w tym temacie

Musisz być zalogowany, aby dodać post.

On-line
Rafshchax

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org