Forum

Stopa
2012-01-20
Tak na wstępie chciałem powiedzieć, z racji że Variart, i Artpub zintegrowały się w swojej pracy piszę tutaj.
Otóż chodzi mi po głowie pomysł usprawnienia Artpubu, tzn. Dobrze by w internecie pojawiła się strona w
której my, użytkownicy moglibyśmy zamieszczać proponowanych artystów do wernisaży internetowych.
Nie chodzi tutaj o złe wybory administracji, bo jak na razie są jak najbardziej trafne. Ale administratorzy mimo
wysokiej kompetencji nie są omnibusami, przez co mogą nie znać artystów którzy na "wystawy" zasłużyli.
Jak przypuśćmy http://pl.wikipedia.org/wiki/Pawe%C5%82_Warcho%C5%82 czy świetny malarz młodego
pokolenia http://www.miloszwnukowski.com/ to pierwsze nazwiska jakie mi się przypomniały, mam nadzieję
że ich wymienienie nie będzie źle odebrane przez autorów. Oczywiście nie zmuszało by to administracji do
korzystania z owych podpowiedzi, ale mogłoby być walentnym ułamkiem ich pracy.
^JaWit
2012-01-21
Piotr .... Powiem tak. Jeżeli masz czas, ochotę i energię na dotarcie do świetnych twórców i organizowanie wystaw, to ja chętnie udostępnię czas i miejsce w Artpubie.
ªdominikad
2012-01-21
Nic nie stoi na przeszkodzie takze, zeby napisac do nas i zaproponować tą a tą osobę. My bardzo chętnie. Trzeba do tego osobnego wątku na forum? ;)
ªdominikad
2012-01-21
Jesli chodzi o Miłosza Wnukowskiego to Madzikowo powinna go znać, ja słabiej, bo z kilka lat ode mnie młodszy był. Ojca Miłosza- Mariusza- znam za to bardzo dobrze, rowniez swietny artysta, Magda równiez go zna. Niemniej jednak zmierzam do tego, że coż z tego, że się zna wiele osób- nie wszyscy chcą pokazywać się w necie, niestety. Takie opory nieraz bardzo trudno przełamać:(
Stopa
2012-01-21
Mnie Miłosza nigdy nie dane było poznać, za to właśnie pana Mariusza znam bardzo dobrze, często przesiadywałem u niego w pracowni. Mieszkam rzut beretem od niego.. Ale ten świat mały :) wracając do Miłosza słyszałem że gdzieś tutaj wystawę robi stąd i rzuciłem jego nazwisko. Wiadomo że nie każdy chce brać udział w tego typu ekspozycjach ale cóż stoi na przeszkodzie próbować gdy tylko same plusy się czają.
ªdominikad
2012-01-21
:-)
^rusnok
2012-01-21
Myślę tak - jeśli ktoś ma pomysł na kandydaturę/kandydatury do wystawki w Artpubie, to, jak mówi Dominika, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby komuś z nas ją/je przedstawić.

Co do Pawła Warchoła, akurat znam go. Już dobrych pare let temu słyszałem, że wygrywa wszyskie możliwe i niemożliwe konkursy na rysunek, tylko jakoś wtedy chyba nie bardzo można było zobaczyć coś w sieci, później troche zapomniałem. Teraz jest w sieci sporo "materiału do wglądu" i robi rzeczywiście piorunujące wrażenie. Spróbuję do niego dotrzeć. Czy uda mi się namówić go na wystawkę nie gwarantuję.
CaesarEdenpert
2012-01-21
Widziałem kiedyś kilka rysunków Pawła Warchoła w Berlinie (Przedstawiały różne przedmioty z obozu zagłady KL Auswitz i chyba zdjęcia też jego, albo połączyli z archiwalnymi nie pamiętam) Enyłej najlepszy rocznik!
nitro
2012-01-30
a może:
http://warulik.digart.pl/

?

^JaWit
2012-01-31
Aniu .... Warulik jest świetny .... weźmiemy go pod uwagę ... Dziekuję i pozdrawiam

Dodaj post w tym temacie

Musisz być zalogowany, aby dodać post.

On-line

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org