Forum

2012-08-14
Czy ktoś może mi polecić jakąś powieść na sierpniowe wieczory, która rzuci mnie na kolana :) Właściwie, to nie musi być powieść. Po prostu dobrą książkę :)
^JaWit
2012-08-14
Ostatnio czytałem "Człowieka z wysokiego zamku" Philipa K. Dicka ....... Polecam tego autora choć nie przeczytałem wszystkiego co napisał, ale to co przeczytałem jest godne polecenia ;)

2012-08-14
Lubię literaturę sf i słyszałem o tym tytule. Z pewnością sięgnę po ową książeczkę :)
ved
2012-08-15
polecam książkę "Pod skórą" Michela Fabera. to niesamowita powieść. przerażająca i piękna.

ªdominikad
2012-08-17
Fabera doskonałe było Szkarłatny płatek i biały, kontynuacja- Jabłko... Pod skórą jeszcze nie czytałam, poszukam:)
ªdominikad
2012-08-17
Wojtek, zechciej przybliżyć jaki gatunek literacki Ci odpowiada?

2012-08-18
Odpowiada mi absolutnie każdy gatunek literacki, byle tylko książka była wciągająca :) Np. ostatnio żona sprezentowała mi "Listy miłosne Franciszka Starowiejskiego" :) Są to listy artysty do żony i syna. Oczywiście można się zastanawiać czy publikowanie miejscami dość intymnych wyznań, to nie lekka przesada, ale lektura jest bardzo ciekawa, zwłaszcza że listy są ilustrowane rysunkami autora.
jukaja
2012-08-18
polecam Harukiego Murakami. Przeczytałem chyba wszystko co ukazało się na naszym rynku i ciągle mi mało!

Dodaj post w tym temacie

Musisz być zalogowany, aby dodać post.

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org