Forum

^JaWit
2012-10-12
Brak DG .......Wygląda na to, że dziś nie będzie Dania głównego :( ..... autor usunął pracę, która miała być DG .... przepraszamy
ªmaniek
2012-10-12
już jest :)
^JaWit
2012-10-12
Dzieki Kuba :)

2012-10-12
ja nie za bardzo rozumiem to znikanie ,przeciez wiekszosc byla za ocena ...glosowanie bylo.
MajaK
2012-10-13
Basiu Danie Główne wybiera Redakcja.Myślę, że robią to z jakimś wyprzedzeniem i później automat wstawia o północy wybrane prace w kolejności jaką ustaliła Redakcja.Gdy ktoś w międzyczasie usunie pracę wybraną to znika danie główne.
^JaWit
2012-10-13
Jest dokładnie tak jak napisała Maja..... zazwyczaj widzimy takie przypadki i korygujemy kolejność .... tym razem jednak umknęło naszej uwadze.

2012-10-13
Ano właśnie.. nie umknęło też i mojej uwadze owo puste nakrycie tak wspaniale zobrazowane kilka dni temu przez znakomitą artystkę. { wyrażnie zaniepokojona efektem Houdiniego) a przyznaję, że ( zapewne nie ja jeden) zaraz po obudzeniu pędzę żeby zobaczyć co" kuchnia daje" a tu ..klops.. i informacja że Artysta skonsumował swoje danie i nie dzieli sie z nikim .. A to św....a pomyslałem. Teraz się na niego rzucą !
Na szczęscie na straży dobrych obyczajów środowiska Plastycznego stoi naczelny , który jednym ruchem pstryk ,.. swoją kanapkę nam wszystkim oddał ! Co za oddanie !!
A winien wszystkiemu ponoć Automat..co bezmyslnie wstawia co popadnie. Co za ulga Element ludzki znów zwyciężył.
MajaK
2012-10-13
Ten pusty talerz podpisany był "Vivalarte" :)

2012-10-13
Byłem pewien, że chodzi o pochwałę Sztuki a nie względy pozamerytoryczne.
^JaWit
2012-10-13
:) .... dokładnie tak jak pisze Maja ..... ..To miał być Twój obraz Mirek, ale musiałeś go usunąć dzień przed i nikt z nas tego nie zauważył ...... Automat wstawia co mu podamy ..... nic sam nie wybiera.... po prostu zwykły przypadek :)

2012-10-13
No to wszystko się wyjaśniło..Miło mi ,ze Iwona zaprezentowała się w tym dniu bo tworzy wspaniałe prace. Pozdrawiam wszystkich.

Dodaj post w tym temacie

Musisz być zalogowany, aby dodać post.

On-line

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org