Forum

~Kenzo
2012-11-08
witam poszukuje jakiejś grafiki która by przedstawiała postacie aniołów, szukałem w internecie ale niestety nie znalazłem tego co chciałem, mam tu na myśli jakieś fotografie posągów lub postaci aniołów ale w stylu bardziej realistycznym, coś w stylu renesansu i w stylu Michała Anioła jeśli ktoś mi może przesłać jakieś zdjęcia bo chce je skopiować, to był bym bardzo wdzięczny i proszę o kontakt:)
MajaK
2012-11-08
http://www.anioly.digart.pl/
Tomek jest specjalistą od Aniołów :)
~Kenzo
2012-11-08
Dziękuje za namiar sprawdzałem zdjęcia tego Tomka ale jakoś nie mogłem znaleźne konkretnie tego o co mi chodziło ja poszukuje czegoś z większą ekspresja wiem ze jestem wybredny ale bardzo mi na tym zależy nie jestem w stanie opisać jaki to ma być konkretnie typ aniołów ale myślałem o czymś w stylu tego anioła z filmu "Anioły i Demony" dzięki;)
MajaK
2012-11-08
to sobie lataj po Powązkach albo po cmentarzu Rakowickim w Krakowie i sam sobie sfotografuj :)
~Kenzo
2012-11-08
no nie bardzo dam rade bo jestem w Madrycie tak ze nie bardzo ale tutaj się postaram coś znaleźne;)

Dodaj post w tym temacie

Musisz być zalogowany, aby dodać post.

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org