Forum

gifter
2012-12-26
http://variart.org/galeria/3609-rafal_kilimnik/73603-polski_%C5%BByd.htm

Widzieliście Kiedyś Żyda?...A jeśli tak to Gdzie?...
wiesz
2012-12-28
..kto nie widział niech zobaczy...
..myślę co o tym myślec mam...................................
..co myślę?.......

http://natemat.pl/8281,srebrny-rumak-dziecko-siedzace-na-nagrobku-i-dlonie-zlozone-w-gescie-modlitwy-wybrano-pomnik-ofiar-smolenska

2012-12-28
tak ta praca jst rzyczywiscie godna polecenia ,w przeciwinstwie do tej miernej kopi
http://variart.org/galeria/2188-malarz84/75739-jan_paweł_ii_portret_.htm

2012-12-29
;...

2012-12-29
Abstrahujac od postaci papieza ciekawa jestem na czym Miroslawie Kim oparles ocene artystyczna tego obrazu , mam nadzieje ze nie oparte jest to na wlasnej intuicji...

Zauwazam wyjatkowa slabosc do kopiowania historycznych postaci ... ale gdzie tu sztuka .Zwracam uwage na swastyke na ramieniu tego osobnika ,a jak wiadomo rozpowszechnianie symboli hitlerowskich jest w Polsce zabronione . Wprawdzie w sztuce mozna pozwolic sobie na pewne odstepstwa ,ale ten portret nie jest sztuka.....

2012-12-30
Panie Gifter bardzo ubolewam ,ze pisanie glupot na tym portalu nie jest zabronione . Panska kocepcja tak tzw. " pokolenia nic " to poprostu kolejna pseudonaukowa bzdura.

2012-12-30
...
*alkor12
2012-12-30
Odnośnie portretów AH i JPII.
Jeśli ktoś dostrzega w tych portretach propagandę, i złorzeczy z tego względu, to nie znaczy ,ze powinniśmy je usunąć. Poziom malarski jest kwestią gustu i nie powinniśmy odbierać przyjemności lub nie.. oglądania tego. Faktem jest,ze komentarze giftera są prowokacyjne, niejednokrotnie kontrowersyjne,lecz wśród nas są również twórcy skłonne do prowokacji...mamy ich stąd wyrzucić ? ...ja nie widzę takiej potrzeby.

2012-12-30
no tak Panie Alkor ,ale jakbym byla zlosliwa to moglabym pomyslec ze uwazasz ze na portalu sa osoby czerpiace przyjemnosc z ogladania portretu Adolfa... oczywiscie rozumiejac to jako sztuke :) .
Uwazam ze wolnosc wypowiedzi jest wartoscia podstawowa i to niezaleznie od tego czy jest madra czy nie. Powinna byc tylko mozliwosc repliki, zwlaszcza przy skrajnych/kontrowersyjnych wypowiedziach. Jestem stanowczo przeciwko usuwaniu prac i wyrzucaniu kogos z portalu czy grozbach typu "...ze jak ci sie nie podoba to mozesz odejsc". Nieprzekraczalna granica sa dla mnie wypowiedzi na tematy osobiste. A wiec piszmy wszystko ale na TEMAT.
*alkor12
2012-12-30
Szanowna Pani Basiu ( bab 1960) Tak, wyobrażam to sobie,ze są tu osoby którym jeden,czy drugi z tych portretów podoba sie. I nic na to nie poradzę.

2012-12-30
no niestety Panie Aleksandrze,no niestety ..... :)

2012-12-30
jak widze rozmowa przeniosła sie z przedmiotu jak i podmiotu na ocene osób oceniajacych to ja nie zamierzam uczestniczyc w typowej zabawie w piegi: kto zna to zna . i wycofuje swoje komentarze bo juz mi sie odechciało
malarz84
2012-12-30
oceniajcie warsztat i udzielajcie wskazówek anie tam jakieś biadolenie.
Najbardziej biadolą ci którzy nie tworzą nic lub zero, a tacy zawsze najwięcej do powiedzenia mająąąąąąą

2012-12-30
Przy portretowaniu znanych postaci historycznych wazna jest pozycja spoleczna jaka zajmowaly ,osobowosc i szczegolne zaslugi ktore czynily go godnym uwiecznienia. Dlatego o ile moge zrozumiec artystow niemieckich ktorzy malowali Adolfa w czasach Trzeciej Rzeszy to nie moge zrozumiec dlaczego Pan Panie Gierlach to robisz ?

2012-12-31
No i masz babo placek , chcialem wejśc w Nowy rok bez sporów i dasów ale w przypadku głosów malarz84 musze sie odezwac.Warsztat artystki bab1960 jest wiecej niz nienaganny i gdybym zrzadzeniem losu byl Zarzadzajacym Szkoła Artystyczna to Pani Barbara Kroll objełaby katedre malarstwa bez zmrużenia oka to tyle na temat uwag co do osób zabierajacych głos w dyskusji , natomiast co do uwieczniania wizerunku jednej z wiekszych kanalii na naszej planecie to uwazam to za pomyłkę No teraz mogę rozpoczynac świetowanie . Diosiego Roku

Dodaj post w tym temacie

Musisz być zalogowany, aby dodać post.

On-line
Araxela

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org