Forum

matrix
2013-04-07
Cześć
W soboty w Warszawie (przy metrze Natolin) organizuję po kosztach miejsce do poćwiczenia studium aktu z żywym modelem.
Zapraszam zainteresowanych:

https://www.facebook.com/pages/Warsztaty-z-rysunku-aktu/324799104304335?ref=hl

Pozdrawiam
*alkor12
2013-04-07
fajna inicjatywa :) popieram i zycze wielu ćwiczących :) z ciekawością oglądałem ten link na fb. Moja sugestia..modelkom spinajcie włosy, ustawiajcie je nieco wyżej, nawet na poziomie wzroku. I rzecz najważniejsza..nigdy w świetle ogólnym, to błąd najpowaznieszy.
Anna
2013-04-07
fajnie macie -ja mam za daleko szkoda :)
Marchewa
2013-04-07
...o jak blisko -to rzut beretem ode mnie:)
świetna propozycja!
ewaafrus2
2013-04-08
niestety dla mnie to zasiedmiogórogród
matrix
2013-04-08
Aleksandrze, dzięki za sugestie. Światło jest aspektem nad którym się cały czas zastanawiałem, bo z jednej strony przy świetle ogólnym i pracy na małych kontrastach jest trudniej, trzeba bardziej się nagłowić, a z drugiej brakuje smaczków i prostej przyjemności z rysowania fajnych światłocieni. Także... będą reflektory :)
*alkor12
2013-04-08
Mateusz, rysowanie to zabawa i radość :) Nie musi być trudno, powinno być przyjemnie. Ostry światłocień pomoże obserwacji, budowaniu bryły. Rysunki poprzez to, staną sie bardziej dynamiczne i z pewnością, rysowane będą z kącikami ust do góry :)
matrix
2013-04-11
W tym tygodniu z powodu choroby jestem zmuszony odwołać warsztaty, ale już za tydzień (20.04) będziemy dalej kontynuować cotygodniowe rysowanie :)
matrix
2013-05-17
Cześć
W ten weekend wyjątkowo rysujemy w niedzielę.
Pozdrawiam
matrix
2013-10-04
Po raz kolejny zapraszam na warsztaty. Można nas śledzić tutaj:

https://www.facebook.com/AKTwarsztatyRysunkowe

Za małą zrzutę możemy razem porysować modela. W domu tego nie ma :)

Dodaj post w tym temacie

Musisz być zalogowany, aby dodać post.

On-line

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org