Forum

^wincent
2006-12-20
1. Danie Główne otrzymuje drugi dzien z rzędu ta sama osoba, z całym szacunkiem dla niej ale no kurde, jest masa wiele prac a wyróżniając daną prace wyróżniacie tez galerię danego uzytkownika, tak miyu ma swietne prace, ale to nie znaczy ze musi miec codzien DG. jutro też proponuje prace miyu na DG. ;]

2. Prace Tygodnia, trzeba coś z tym zrobić, prace które zwyciężają mają po dwa głosy haha!
Chodzi mi tu albo o likwidację tego typu wyróznienia, albo lepszy (widoczniejszy) button do oddania głosu na daną prace

3. co oznacza ocena nominacja? co czego to nominacja? nie rozumiem.
^amigowiec
2006-12-22
Podpisuje sie pod pytaniami wincenta...

Nominacja w ocenie, czy nie moglaby ona nominowac do galerii tygodnia? Bo moze czesc osob mysli, ze tak sie wlasnie nominuje? Button nominacji jest tak maly, ze latwo go przeoczyc.
^wincent
2006-12-22
a no i mało ludzi na forum działa :/ amigowiec jestes w ekipie, zadziałaj, niech serwis bedzie lepszy!
Zetka
2006-12-23
chyba faktycznie spią.... moj news juz tydzien czeka na przeczytanie ...
ormo
2006-12-23
Nominuję Wicka na moderatora *pstryk butonem*
^wincent
2006-12-23
nie dziękuję,

mało tu bywam ostatnimi czasy.
^amigowiec
2006-12-24
Nie jestem tutaj adminem, tylko moderatorem... A modow cos ostatnio za malo i mowie to z czystym sumieniem. Jesli ktos ma jakis pomysl, uwage, znalazl prace do usuniecia (staram sie nie przeoczac) - mowiac o skrajnych przypadkach, czy jakies newsy czekaja nie zaakceptowane - pisac do mnie na PW, z gory dziekuje za kazda pomoc :).

I zachetam goraco do komentowania galerii debiutantow, straszie tam martwo, a prac nowych duzo :)

Eh.

Dodaj post w tym temacie

Temat jest zamknięty, nie można dodawać nowych postów.

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org