Forum

halupka
2013-04-13
Od jakiegoś czasu bywam tutaj codziennie i bardzo brakuje mi jednej rzeczy. Oprócz zakładki Ulubione Galerie przydałaby się zakładka Ulubione Prace, w której każdy z nas mógłby sobie "odkładać" bez potrzeby długiego szukania to, co najbardziej mu się podoba.
Pozdrawiam

2013-04-13
Niby Variart to portal społecznościowy ale nie ma tu wielu narzędzi temu służących, takie to wszystko "rozwalone w kawałkach", np odpowiedzi na komentarze nie są powiązane, brak czatu..., subskrybcji informacji..., ale ja już straciłem nadzieję że tu się coś zmieni. Mam pewną hipotezę ale mniejsza o to. Pozdrawiam

Ps halupka popieram Twój pomysł.

2013-04-13
przydała by się data publikowania pracy..., tak na marginesie dodam...
madzikowicz
2013-04-13
Dzien dobry,
na Variarcie był czat, ale nie cieszył się zbytnio popularnością. Myślę ze kierunek zmian nastawiony na eksponowanie dobrego kawałka "sztuki" wyszedł temu portalowi na dobre:)

2013-04-13
No dobre..., to chyba ironia z twojej strony.
madzikowicz
2013-04-13
Proszę Pana, to tylko moja opinia. Ma Pan prawo do swojej.
Może tylko powiem, że jestem na portalu od 2005 roku.

2013-04-13
Rozumiem i szanuje Twoją opinię. Przyjąłem do wiadomości.
madzikowicz
2013-04-13
Dziękuję:)
to teraz kilka argumentów:
-na czacie wisiały wypowiedzi bynajmniej sprzed miesiąca co dawało ponure wrażenie iż nic się tutaj nie dzieje. Tak samo forum.
Co innego pod pracami,pod profilami autorów- dyskusje, spory, nieraz bardzo gwałtowne.
Dlatego sądzę że to tam przeniosła się cała aktywność.

-przeorganizowanie całego Variartu i wprowadzenie udogodnień o których Pan wspomina nie jest proste, nie wiem czy nawet możliwe bez nakładu czasu i pieniędzy. Wszyscy Redaktorzy oraz Naczelny działają społecznie, poświęcają swój wolny czas dla variartu.
Co innego Digart, który jest typowo społecznościowym, komercyjnym portalem czerpiącym zyski z reklam. Są częścią onetu, który na pewno dołoży wszelkich starań aby rozwijać komunikację między użytkownikami.

2013-04-13
Tak rozumiem te argumenty. Nie mam tu do nikogo żalu, wiem co to brak czasu. Pozdrawiam

Dodaj post w tym temacie

Musisz być zalogowany, aby dodać post.

On-line
*Azja

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org