Forum

mARTa
2013-12-18
Lub okolic.
Szukam towarzystwa na włóczenie się po wernisażach i galeriach, mam mnóstwo zaproszeń a samej się nie chce...
DeepGreen
2013-12-18
Ja mam ochote i czas...ale nie spelniam trzeciego warunku:-(
Mam nadzieje,ze mimo wszystko sie ktos sympatyczny znajdzie:-)
MajaK
2013-12-18
ja mam ochotę ale nie spełniam pozostałych warunków :(
PiotrDryll
2013-12-18
jak ponowisz propozycję gdy temp. wzrośnie do 20 na plusie to zgłaszam się natychmiast ... nie wiedziałem że jesteśmy sąsiadami :)
annagerczuk
2013-12-18
Przepraszam, bo ja już nie z Warszawy ani nawet z okolic, ale zawsze marzyłam o takiej sytuacji.
^waldemar
2013-12-19
Tylko W-wa wchodzi w rachubę? Możemy się powłóczyć po Berlinie. Jest tam dużo fajnych galerii.
Archetyp
2013-12-19
Zawsze mam ochotę, czasu poszukam, a i o Warszawę gjuglla zapytam.
Za wyżywienie i nocleg w ciepełku jestem do przytulania nawet w Galaktyce Andro Maginy.

Artystów - i tych innych odchyleńców mało sztuce wiernych - ze swej strony

Zapraszam na Diablaka w Lutym 2014r.
mARTa
2013-12-21
A więc zebrałaby się gromadka, tylko przeszkód bez liku...
Wszystkim dziekuje za dobre chęci i odpowiedź.
Piotr jest więc brany pod uwagę latem - jak dożyjemy ;)
Waldemar - dopiero niedawno zwiedziłam Berlin, czemu Cie nie znałam... Ale nic straconego.
Archetyp - wyżywienia i noclegu nie sugerowałam... nie mówiąc o przytulaniu - zimna ze mnie baba ;)
Kto następny...?
A przy okazji Wesołych Świąt, oczywiście.
staryszew
2013-12-21
czasami zahaczam o Warszawę, ale jako przyjezdny byłbym specjalnej troski, więc chyba z tego nici, skoros taka zimna ;)
PiotrDryll
2013-12-21
szczerze żem zobowiązany za wzięcie pod uwagę i zaczynam suplementację... może dam radę dożyć czego i Tobie życzę :)
mieto
2013-12-21
bywam, przeważnie latem, nie jestem pacjentem specjalnej troski, wystawy oglądam przypadkowo, te podane ,na łopacie,. Wiedząc o jakiejś grupowej wyprawie na wernisaż, przy sprzyjających okolicznościach, chętnie bym się przyłączył. Bo to i raźniej, i tak w ogóle...
pozdrawiam :-)
mARTa
2013-12-22
Dla przejezdnych - gdyby szykowało sie coś ekstra ciekawego, wrzucę na Forum.
Najwięcej zaproszeń mam na Mazowiecką, tam, w Domu Plastyka, aż pięć galerii co dwa tygodnie wymienia ekspozycje :)
A potem możnaby jeszcze powłoczyć się po mieście, np na piwko na Nowy świat, podawędzić, póki nie wyrzucą z knajpki...
staryszew
2013-12-22
To tak w ogóle może by na wiosnę coś na kształt zlotu , spotkania uskutecznić w Wawce?
mieto
2013-12-23
[img]http://www.kulturalna.warszawa.pl/pi/8351_9cbe8191c.jpg[/img]
*Azja
2013-12-23
:-D)))))) !!!
mARTa
2013-12-28
Poczekam do wiosny wobec tego (choć to absurd - właśnie jest wiosna ;).
Widzę, że tylko mnie gdzies gna poza dom. Troche się powłoczyc w miłym towarzystwie, to potem przez kilka dni super jest w bliskości kaloryfera pomalować sobie :) Nic to.

Dodaj post w tym temacie

Musisz być zalogowany, aby dodać post.

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org