Forum

madzikowicz
2014-02-12
Dzień dobry,
chciałabym zapytać Redakcję czy zarzuciła prowadzenie profilu Variart na facebooku?

Ostatnia aktywność - zdaje się, sierpień 2013. Dla porównania Artpub Galeria- ostatnia aktywność na facebooku 31 stycznia 2014.
*alkor12
2014-02-12
FB jest passe ! :) :)
madzikowicz
2014-02-12
Dziękuję za odpowiedz:)
drugie pytanie dotyczy możliwości poszerzenia kategorii na Variart. Czy myśleli państwo o włączeniu poezji w poczet aktywności twórczych pokazywanych na łamach tego portalu?
*alkor12
2014-02-12
Tak, rozmawialiśmy na ten temat. Opinie były podzielone, po głosowaniu nie przeszło.
madzikowicz
2014-02-12
No cóż... bardzo szkoda.

Ostatnie pytanie.
Czy Redakcja zamierza kontynuować organizację konkursów tematycznych? Lub organizować przedsięwzięcia artystyczne (wystawy) pod szyldem Variart? Bardzo brakuje na tych polach pozytywnego „fermentu”.
*alkor12
2014-02-12
Tak mamy takie plany, a o szczegółach poinformujemy Państwa niebawem .
madzikowicz
2014-02-12
:)
*alkor12
2014-02-12
Chcecie dużą wspólną wystawę ???? taką na 120- 150 obrazów ???

2014-02-12
To najpierw wypadałoby podać kto się kwalifikuje.
Po co mam odpowiadać, skoro że tak powiem, nie zawisnę;)

Ale jako odwiedzający, pewnie bym z chęcią zobaczył na żywo.
wiesz
2014-02-12
tak chcemy...a do tego orkiestrę, balony i tłustą zakąskę..;)))

:)
*Azja
2014-02-12
a czy moznaby uczestniczyc zaocznie? (oczywiscie w przypadku ewentualnego zakwalifikowania sie...)
*alkor12
2014-02-12
wiesz..no popatrz..temat wystawa a tu takie oczekiwania rozpusty :)

pytamy tylko, czy jesteście zainteresowani ? jako spotkanie, wernisaz i wystawa.

asias...miło by było...naocznie :)
*Azja
2014-02-12
:-) ale czy mozliwe bylyby inne opcje? (I tak tam zwala sie tlumy ;-)...)
MajaK
2014-02-14
Świetny pomysł z Wielką Wystawą ale czy ktoś jest w stanie opanować logistycznie takie olbrzymie przedsięwzięcie? Ja chętnie przybędę by na żywo podziwiać ulubionych artystów i ich Dzieła.
*alkor12
2014-02-14
ktoś juz pusił farbę, Mario, nad czym pracujemy ??? :)
^waldemar
2014-02-14
Ciekawie się zapowiada. Ale kto zawiśnie? Ha,ha.
PiotrDryll
2014-02-14
a więc będzie możliwość i palcem i językiem... ?
wiesz
2014-02-15
pid53:..i oko w oko..

2014-02-15
Dzień dobry,
Widzę, że fotografia i fotomontaż dla niektórych użytkowników, to jest to samo i podstawianie fotomontaży pod kategorię fotografia stała się codziennością. Raczej nie są to uczciwe praktyki, bo wprowadzanie w błąd innych użytkowników jest poważnym nadużyciem. Mam wrażenie, że redakcja i użytkownicy takie zjawisko tolerują, bo nienaturalnych zjawisk jakie pojawiają się w pejzażach nie da się nie zauważyć.
Archetyp
2014-02-15
W temacie dostępnych kategorii można by spor napisać ale po co ? Są jakie są i decyzja winna zależeć od autora w jakiej umieszcza swoja prace. Puki np. rzeźba ni trafia do kategorii Fotografia to jest bardzo dobrze.
Przecież publikuje się zdjęcie/fotografię rzeźby oraz często ... rzeźbi fotografie.
Mnie bulwersuje sama nazwa kategorii Fotomontaż miast Fotografika
Zawsze zmieniać można wiele ale ważne są tylko prace i publika inne to drobiazgi.
Grodner Buchholz
2014-02-15
...nie tolerowac!!...od razu obciac glowe albo rozstrzelac zywcem za cos takiego!!:)))

2014-02-15
To uczciwość nakazuje zamieszczanie swoich prac do właściwej kategorii. Jeśli jest inaczej, to nie jest to OK wobec innych użytkowników tej samej kategorii.
Anna
2014-02-15
Fajny pomysł z ta wystawą a może i wspólny plener potem i jest szansa spotkania w realnym świecie :)
openet
2014-02-15
Jakaś prawda w tum jest. Widać. Np. Maja K robi dobre technicznie fotomontaże, niektóre z nich mogła by zaliczyć do kategorii foto, co by podniosło ich wartość, ale nie robi tego. Uczciwość.
AEU
2014-02-15
Pomysł wspólnej wystawy - jestem za
Archetyp
2014-02-15
W temacie realu (wiem często o tym marudzę) to właśnie spotykamy się 1-2 Marca na foto plenerze. Na dziś jest nas ok 8 osób ale nie widzę przeszkód aby było i 80.

W temacie prezentacji prac / wystaw / wernisaży tak indywidualnych jaki zbiorowych.
Miejsce od 20 do 160-200 prac lokalizacja Śląsk i Małopolska.
Też można ze mną pogadać ale wyłącznie na pw. Nie mam i nie ma to nic wspólnego z działalnością portalu ani redakcji VA.

Ps.
Kobieto niepoważna kiedy nie ma pewności czy autor żywy na umyśle przed rozstrzelaniem.
Może że względu na koszty będziemy jednak ścinać ?

2014-02-15
Archetyp, jako kolejny zmienia temat, a ja czekam na odzew redakcji. Jest problem z nieuczciwością, czy nie ma?
staryszew
2014-02-15
~alka, to Ty zmieniasz temat
załóż osobny watek jak nie chcesz, żeby ktoś Ci sie wcinał
a tak w ogóle to problem przez Ciebie poruszony jest miałki i żenujący, po co ta spina?

2014-02-15
Oj, Staryszew. Ani miałki, ani żenujący, ani spina. Nie masz nic sobie do zarzucenia, to się wcinasz. A winni tulą po sobie uszy i zapadli się pod ziemię. Trzeba być chłopem.
Archetyp
2014-02-15
~alka
Czego dotyczy ten wątek ? .--> Aktywność Redakcji.
Co ja opisałem --> Własne zdanie w tematach poruszonych przez przed piszących.
1. Twój post w temacie kategorii na VA
2. Własnej propozycji i AKTYWNOŚCI

Gdzie to ja zmieniam temat ?

Załóż swój wątek i walcz na argumenty nie na pustosłowie.
A ja ?
Zapomnij o moim tuleniu uszu, jak to Redakcja opisała jestem ...
...jesteś tak irytujący, Archetypie, jak wrzód na dupie. jak pryszcz na dupie.
... i cacy ... wszystko się zgadza poza tym wrzodem.

EOT.

2014-02-15
Ci, co tulą uszy nie odezwą się tutaj. Może i jesteś irytujący Archetypie, ale nie dla mnie. Wątku nie założę, bo to daremny trud. A moje galeryjne zabawy, to ilustracja do problemu, który tu poruszyłam.
^rusnok
2014-02-15
Alka, widzę że jesteś marudna tak samo jak Archetyp, któremu tym razem akurat przyznaję rację.
Poszukaj na forum tematu, który Cię interesuje, bo był wałkowany już dawno. Jeśli uznasz, że rzeczywiście masz na ten temat jeszcze coś do powiedzenia, to tam się dopisz, a nie wyważaj otwartych drzwi, robiąc przy tym bałagan w innym temacie.

Na temat wystawy będzie ogłoszone, jak będzie konkretnie coś wiadome.

Dodaj post w tym temacie

Temat jest zamknięty, nie można dodawać nowych postów.

On-line

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org