Forum

Grodner Buchholz
2014-04-28
...wchodze , chcialam jego salatki kolorystycznej znowu posmakowac a tu masz....zniknal jak kamien w wode, prac nie ma....no rany co to jest samobojstwo takie wirtualne?
natychmiast go sprowadzcie!!!....
*Azja
2014-04-28
http://www.celesteprize.com/member/idu:56390
Archetyp
2014-04-28
Mirku dziękuje Ci za każdą Twoją napisaną literkę.
Dziękuje za to że mogłem poznać Ciebie i Twoje prace.

Bez Ciebie ... Nic już nie będzie takie jak z Tobą.

... chciałbym kiedyś pogadać z Twoimi pracami i Tobą. Może kiedyś ...

Smutek zagościł w moim śnie ....

Ps. Edycja 29.04.2013r.
Dziwię się SzaRaczkom iż nie użyli wszystkich, każdej, wszelkich dostępnych opcji abyś zmienił swoja decyzję.
Nie raz wycinałem swoje prace, konta, profile etc aż pewnego dnia dotarło do mnie, że to nie jest właściwa droga, a wręcz mój błąd.
Człowiek/publiczność się zmienia, praca nigdy.
Poskrob na mojego @milka gdzie bywasz. Bardzo chciałbym czytać Twoje słowa i zerkać na Twoje prace.

Zdrowia i uśmiechu Mirku.
anama
2014-04-28
.
JWS
2014-04-28
......:(
mARTa
2014-04-29
Tu się zaczyna, stąd się odchodzi - ?...
Polubiliśmy go wszyscy, mi tez brak.... Promieniował wszechobejmująca radością i akceptacją.
Kto kolejny zniknie ?... :(
*Azja
2014-04-29
bedziemy sie meldowac? ..Pare osob ostatnio wyszlo "po angielsku"...;-).Dajcie spokoj, ja sie wczoraj powaznie wystraszylam ze Mirek odszedl w Zaswiaty! Taka grobowa atmosfera tu powstala...A przeciez to tylko portal, jak ktos kogos bardzo lubi, polubi, nic nie stoi na przeszkodzie aby to kontynuowac...Przeciez siec wirtulna jest baaardzo obszerna .Sa Mirka prace w internecie i kto go lubil to kontakt z nim utrzyma.I tyle.
ªdominikad
2014-04-29
Ludzie, czy Wy nie przeginacie??
Myslałam, ze ktoś umarł.

Zamykam wątek:S

P.S. a Mirek, mam nadzieję, wróci, juz mu się takie sytuacje zdarzały, każdy ma chwile wątpliwości, każdy czasem potrzebuje odetchnąć, zdystansować się....nie zmienia to faktu,ze to wspaniały variatowicz, kolega i artysta.

Dodaj post w tym temacie

Temat jest zamknięty, nie można dodawać nowych postów.

On-line

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org