Forum

iwoArt
2014-07-01
Od kilku dni nie pojawiają się wiadomości o komentarzach. Czy to błąd strony. Wcześniej było wszystko ok. Teraz dopiero jak otworzę swój obraz to po przewinięciu strony widać, czy ktoś coś napisał czy nie.
człowiek
2014-07-13
Wspanialaa ulubiona ma Artystko subtelnych uniesień.ja doswiadczam tego typu zaniedbań od poczatku uczestniczenia w naszej wspanialej spoleczności.Myślę ze Moderatorzy szybciutko wykryją przyczynę owych tajemnic :)
ªmaniek
2014-07-13
Weryfikowałem ten problem i wszystko powinno być ok. poproszę o screeny i więcej info nt. przeglądarki na maila [email protected]

2014-07-13
Żeby nie pisać kolejnego wątku.
Czy da się zrobić aktywne linki w komentarzach pod galeriami?
Z tego co widzę pewne osoby mają kłopot z otwieraniem i zamiast przykładowej sztuki, wyskakuje jakiś macho jak Boni z krzaków ;)
ªmaniek
2014-07-14
Nanh, co masz dokladnie na mysli? Daj mi prosze znac na [email protected] wtedy mi nie umknie.
MajaK
2014-07-14
W innych galeriach jest tak, że jak cytujemy jakieś źródło podając linka do niego, to kliknięcie w tego linka otwiera adres podany w linku. Bez kopiuj wklej :) Jest to duże ułatwienie :)
^rusnok
2014-07-14
Maniek - chodzi o możliwość zamieszczania aktywnych linków w komentarzach - 'nanh' mówi pod galeriami, ale najlepiej i pod pracami, i w opisach, i w niusach.

Tak jak mówi Maja - żeby nie trza było kopiać-wklejać.

2014-07-14
Tak, problem sprawiają z tego co się dowiedziałem urządzenia przenośne.
Ja z takiego nie korzystam bo mi ie pozwala wzrok, być może też miałbym jakiś problem z tym.
ªmaniek
2014-07-15
Jasne, rozumiem. Postaram się.

Dodaj post w tym temacie

Musisz być zalogowany, aby dodać post.

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org