Forum

Grodner Buchholz
2014-09-05
napisalam wiadomosc prywatna a potem, nie moglam znalezc gdzie ona jest...czy na tym portalu jest tylko archiwum wiadomosci otrzymanych?....rany, zapomnialam co napisalam, pod wplywem upojenia tworczo-emocjonalnego a teraz co ?, nie moge tego przeczytac co komus napisalam sama?....albo nie moge znalezc tego, albo poprawcie to moze jakos...
*alkor12
2014-09-05
odpowie, to przeczytasz, upojona, nie pisz...a powaznie, jest to kolejne nasze niedociągnięcie..pracujemy i nad tym...niebawem zmiany pozytywne.
rdza
2014-09-06
wyznałaś miłość komuś ? :)
ela k.
2014-09-06
Odnosnie zmian, bardzo sie ciesze z pojawienia nowych niebieskich kropek. Radosc dla mnie tym wieksza, ze prace tych ludzi zawsze docenialam, czyli oko mam jeszcze dobre :)) Gratulacje!
Grodner Buchholz
2014-09-06
...nie pamietam dokladnie co tam napisalam...:)

odnosnie kropek to w ogole nie rozumiem co to ma za zwiazek z wiadomosciami i archwimum.
Kropki mi wisza i powiewaja na apaszkach. Co wy kurde z tymi kropkami ?...
Ela jak to tak przezywasz to wez pisz pod pracami wlascieli kropek , ze wlasnie sie z tego tak bardzo cieszysz, ze te kropki maja...:)

...dajcie kropke Eli!

:))
*Azja
2014-09-06
Grodner B.: Ela MIALA kropke! I sama z niej zrezygnowala...Jestes nie na biezaco...;-)) .
Grodner Buchholz
2014-09-06
zrzekla sie na korzysc innego variatowicza?:))))

zaraz chyba pekne ze smiechu
Grodner Buchholz
2014-09-06
prosze o zamkniecie tematu, bo zaraz wpadna tu psychopatyczni forumowicze, forsujacy nastepne tematy , ktore w ogole nic wspolnego z moim postem nie maja. Ja juz sie dowiedzialam, czekam wiec na zmiany i ulepszenia, jestem dobrej mysli, ze ten portal bedzie sie rozwijal w ciekawym kierunku i jeszcze wiele rzeczy nowych mozna tu zrobic...dziekuje!

-dodatkowo...mysle, ze swietna bylaby funkcja na forum, ktora by pozwalala autorowi postu zamknac temat:)
katka
2014-09-06
:)))
Margarithes
2014-09-06
Kocham Cię Grodner Buchholz :)

kiss
Margarithes
2014-09-06
:)
CaesarEdenpert
2014-09-06
ja też, ja też!**
rdza
2014-09-06
i ja ! i ja
może przekształćmy ten post w koncik dla zakochanych ?
Margarithes
2014-09-06
Rafale ale tylko dla tych z wysoką kulturą, bez kropek, kresek i bez kompleksów :)
*alkor12
2014-09-06
przeciez jestesmy kochajacy się :) w wielu postaciach..wezykach, kropkach i na niebiesko :) ..i bez wzajemnośc też :)

Grodner...wybacz..zboczylismy od meritum...zapomnijmy sie jak i TY i nie zamykajmy się :) :)
ela k.
2014-09-07
Grodner :) ja kropke mialam, zrezygnowalam z niej na wlasne zyczenie, po stwierdzeniu Redakcji, ze kropki to miernoty. Nie czuje sie miernota :)
Potem nagle pojawil sie wysyp niebieskich kropek, wiec jak rozumiem Redajcja jednak obejrzala dokladniej prace i stwierdzila ze niektore nie prezentuja sie tak zle. Poniewaz kilku wyroznionych to moi faworyci, i ciesze sie ze ich zauwazono, pogratulowalam. Uwazam to za ladne zachowanie.
Ja na tym forum jestem wylacznie dla kilku ludzi, ktorych prace lubie, nie dla pokazywanie siebie, nie mam aspiracji bycia artysta, dlatego wole byc neutralna, i nie miec zadnych oznaczen. Uwazam ze galeria poczatkowa to dobre miejsce dla ludzi, ktorzy maluja tylko dla siebie.
Ostatnio duzo sie pisalo na temat TWA, oczywiscie bardzo krytycznie. Redakcja rowniez zwalcza to zjawisko (przypominam wypowiedz Alkora na ten temat: "usmiechy politowania na widok przymilnych wpisow", "te wasze TWA"... Generalnie ogolna niechec. Niedawno napisalam pod tematem Lenarta, ze 90% uzytkownikow nie zyczy sobie szczerych komentarzy. Chcialam przetestowac swoje odczucia w tym temacie. Odwazylam sie, majac calkowita swiadomosc, ze zostane rostrzelana przez TWA Martwego, i napisalam prawde, czyli, ze postac nie bardzo mu wyszla. Moj komentarz byl absolutnie prawdziwy, chcialam zobaczyc co bedzie dalej. Sytuacja rozegrala sie tak jak przypuszczalam. I jak tu pisac prawde? Ja przyznaje, bawie sie swietnie. Pozdrawiam
Nie zdziwie sie jezeli moje konto zostanie usuniete przez Redakcje, jako niewygodnego uzytkownika :)
Mam jeszcze jedno spostrzezenie, czy napisanie komentarza ktory nie jest zachwytem, oznacza ze sie pretenduje do otrzymania kropki? Bo takie odnioslam wrazenie po pzreczytaniu slow Grodner. Ja sytuacje prostuje:nie chce kropek, wole byc niezalezna.
*alkor12
2014-09-07
Ela, nie będzie usuwania konta. Oby takich jak Ty, było tu wiecej. Szczerych, swiadomych, odważnych.
ela k.
2014-09-07
Dziekuje Alkorze :) ide zatem malowac, zeby miec co wstawic do galerii :)))
*Azja
2014-09-08
A moze Ela da sie namowic na powrot do GG...?..tam na prawde nie jej miejsce... Albo wymyslcie jakas trzecia galerie-dla alternatywnych co nie bawia sie w oceny?...Bo Ela i Danusia do GP nie pasuja...one nie sa poczatkowe... ;-).Pozdrowienia !
StrachPrzedBurza
2014-09-08
Widzę że sprawa "kropek", "wężyków" nigdy umrze śmiercią naturalną. Ktoś założy temat o wpływie krzywego dyszla na psychikę konia, to i tak ostatecznie zejdzie na brak egalitaryzmu na VA. Nie chcę żeby zostało to odebrane w roli zarzutu w stosunku do któregoś z użytkowników. Nie traktujcie też tego jako rzuconej rękawicy. Tylko może pora wrzucić na luz i przestać być buńczucznym. Krytyka to nie jest od razu dyskryminowanie, a podziw i aprobata nie jest afiliacją do czyjegoś TWA. Pozdrawiam wszystkich.
ela k.
2014-09-09
Asiu :)) jezeli Redakcja zmieni zdanie na temat bialych kropek i uzna, ze jednak czesc z nich przyjemnie dla oka sie bieli, to ja moge wrocic do GG :))) Wszak jestem osoba o pozytywnym nastawieniu do swiata i absolutnie niekonfliktowa :)
Grodner Buchholz
2014-09-09
Ela....ty cos palisz?...:)
ela k.
2014-09-09
Nie, mam poczucie chumoru :))) Poprostu ominelas na forum watek rzucony jakis czas temu przez Barko i nie wiesz w czym rzecz :)

Dodaj post w tym temacie

Musisz być zalogowany, aby dodać post.

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org