Forum

broda502
2014-10-18
Kochani chciałbym wydać kalendarz na nowy rok z moimi pracami co o tym myślicie czekam na waszą opinię !
Archetyp
2014-10-18
Popieram masz świetne prace więc i zbyt będzie. Do przemyśleń wydawca. format, nakład.
Powiem więcej masz mnie jako pierwszego nabywcę.

Pozdrawiam.
*Azja
2014-10-18
Kalendarz to zawsze dobry pomysl a Twoje prace to zero ryzyka ;-)
halupka
2014-10-18
Świetny pomysł, tym bardziej, że nie ma tutaj chyba ani jednej osoby, która nie zawiesiłaby z przyjemnością Twojego kalendarza na ścianie.
*alkor12
2014-10-18
Andrzej, Ania Bodnar na doswiadczenia rózne z kalendarzami. Warto z Anią porozmawiać.
anias
2014-10-18
Z wydaniem kalendarza to bardzo dobry pomysł...
PiotrDryll
2014-10-18
jako Twoja promocja ok. ale na zarobek się nie nastawiaj... pozdrawiam Cię serdecznie :)
*lauraverde
2014-10-18
Jędruś, masz tak niesamowite prace, że pomysł wart grzechu, ale... obawiam się, że Piotr ma rację. Chyba, że złapiesz kontakt z jakimś specjalistą pr w bogatej korporacji i wydadzą kalendarz w ramach reklamy. Wtedy na pewno dobrze Ci zapłacą.
L.A.K.
2014-10-19
Pomysł świetny, wydaje mi się, że Andrzej nie zamierza go sprzedawać, w czasach kiedy każdy ma w kieszeni komórkę, smartfona z elektronicznym kalendarzem te papierowe przestały być tak pożądane jak kiedyś.. jednak taki kalendarz jako jeden z elementów promowania twórcy to pomysł wyborny, być może warto zwrócić się do wydziału promocji w Zielonej Górze..może mogliby partycypować w kosztach?
Pozdrawiam
broda502
2014-10-19
Z wielką uwagą śledzę wasze rady za które dziękuję !
CaesarEdenpert
2014-10-19
W zeszłym roku wydałem kalendarz z moimi paniami (na rok 2014), oczywiście małym nakładem na rozdanie;)
Myślę, że w Twoim przypadku można połączyć promocję z wynikiem finansowym in plus- kalendarz nabyć łatwiej niż obraz oryginalny....
mieto
2014-10-19
można zachęcić ludzi dodając ze dwa tygodnie ,,gratis,,
CaesarEdenpert
2014-10-19
Wpadł mi pomysł...a gdyby zrobić SUPER LIMITED EDITION i wydrukować kalendarz na płótnie?Po roku szczęśliwy nabywca miałby do oprawienia 12 reprodukcji....Jak zobaczyłem w niektórych marketach obrazy drukowane na płótnie w cenie niższej niż kosztują mnie same krosna, to pomyślałem, że może udałoby się zrobić to niedrogo...
*Azja
2014-10-19
Dostalam niedawno w prezencie fajna rzecz: gotowy kalendarz z dniami ale bez podanego roku na..papierze akwarelowym i z miejscem na obraz...Bardzo sie ucieszylam ale poki co..boje sie go dotknac bo jak sknoce jedna kartke ?..:-).Uwazam jednak ze producent mial fajny pomysl i gdy zapelnie moj egzemplarz akwarelami- ktos wejdzie w posiadanie oryginalnego, unikalnego kalendarza. .. Nie sadze aby jakiekolwiek agendy telefoniczne czy komputerowe wymiotly z rynku tego typu produkt. Juz w tej chwili, od wrzesnia-na pocztach i w roznej masci sklepach jest mnostwo kalendarzy w wersji tradycyjnej i wiem ze sie sprzedaja ( nie wiem jak w Polsce). A sztuka (takze lub tym bardziej -niepotrzebne skreslic ) zawsze znajdzie swojego nabywce.

Dodaj post w tym temacie

Musisz być zalogowany, aby dodać post.

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org