Forum

Grodner Buchholz
2014-11-10
Kto pozbawil mnie mozliwosci dawania cukerkow?
u mnie w ogole nie wyswietla sie nominuj pod zadna z prac?
Kurde co....? to te cukerky to jakie sniedobre byly czy co?....niesmakowaly?:))
....normalnie kupa variatow:)
ªmaniek
2014-11-10
Nie było żadnych zmian ;)
Grodner Buchholz
2014-11-10
...to co ktos mnie okradl z cukerkow ?
staryszew
2014-11-10
To ja
Uwielbiam łakocie
ela k.
2014-11-10
komus braklo nominacji i pozyczyl od Ciebie :) Ja mialam kiedys podobna sytuacje.
sasquatch
2015-12-08
Nie mogę nominować prac tygodnia. Błąd programu, czy zostałem pozbawiony takiej możliwości?
ªmaniek
2015-12-09
Potrzebuje wiecej info co sie dzieje? Jak wyglada strona po kliknieciu? Co sie wyswietla itd.
sasquatch
2015-12-09
Strona wygląda normalnie, tylko po kliknięciu zielone pole nie reaguje. W trakcie tej czynności pokazuje się niebieska obwódka.
ªmaniek
2015-12-09
Na jakiej przegladarce (w tym jaka wersja)? Internet szybki czy raczej wolny?
I rozumiem, ze na nowej wersji?
sasquatch
2015-12-09
Teraz działa. Internet mam szybki. Być może przeglądarka Chrome zaczęła wariować. Dzięki.
ªmaniek
2015-12-09
Było zmieniane ale testowane na Chrome. Może jakiś lag po drodze i dlatego.
*Azja
2015-12-13
Kuba-ale numer! :Poszlam sobie do galerii Wiktora Najbora, przelaczylam na "wszystkie prace" i..wyskoczylo mi okienko:"dodaj nowa prace"...Nacisnelam.Pojawilo sie miejsce na wstawienie .Nie wstawilam ;-)...Ale zglaszam zjawisko.... Sprawdzcie i Wy , pozostali uzytkownicy czy w Waszych komputerach jest to samo?.. Pozdrowienia!
CaesarEdenpert
2015-12-13
Mam tak samo...Mogłem komuś wrzucić, ale nie próbowałem, bo może by chciał wrzucić dziś 2 prace i byłby problem, a pokusa sprawdzenia była...
ªmaniek
2015-12-13
Możecie dać więcej info? Gdzie dokładnie jest to okno? Podeslac jakiś screen na [email protected] pl
ªmaniek
2015-12-13
Pewnie chodzi Wam o starą wersję strony? Tam faktycznie jest taki przycisk ale dodacie pracę do swojej galerii - system rozpoznaje kto jest zalogowany. Spróbujcie :)
CaesarEdenpert
2015-12-13
OKI, zrobiłem test i praca wpadła do mnie;) Tak, chodzi o starą wersję.Pozdrower
ªmaniek
2015-12-13
Zachęcam do przeniesienia się na nową wersję - tylko ta będzie rozwijana. Planuję też wyłączenie starej, mniej więcej po roku od wdrożenia nowej, czyli w okolicach lipca 2016.
*Azja
2015-12-14
OK,dzieki z wyjasnienie :-).
mARTa
2015-12-18
Proszę nie wyłączać :)
Lubię ją i cały czas z niej korzystam.
ªmaniek
2015-12-21
To raczej koniecznosc. Teraz tak jakby trzeba utrzymywac dwa serwisy... dlaczego dalej uzywacie starej wersji? Ta nowa jest naprawde fajna.
mARTa
2015-12-21
Bo na jednej stronie starej wersji wszystko widzę i mam wszelkie opcje, nie muszę przewijać, wracać, szukać...
Rozumiem, że na komórki i tablety może bardziej wyrazista, ale jakoś nie mogę się do niej przyzwyczaić
*Azja
2015-12-21
Ja z tych samych powodow co Marta : wszystko widze jednym rzutem oka..Bede z tej starej wersji korzystala tak dlugo jak sie da :-)... Po prostu ja lubie.
Jarek
2015-12-23
Ja z tych samych powodow co Marta : wszystko widze jednym rzutem oka..Bede z tej starej wersji korzystala tak dlugo jak sie da :-)... Po prostu ja lubie.
*Azja
2015-12-29
Jest jeszcze jeden powod ...Probuje ostatnio przesiasc sie na nowa wersje ale zawsze na tej nowej wszystko mi sie zawiesza, strony nie chca przelaczac .. w koncu po wielokrotnych probach poddaje sie-przelaczam na stara i problem znika.Na starej wersji wszystko u mnie dziala jak nalezy..Nie wiem czym to jest spowodowane.
ªmaniek
2015-12-30
Ciekawe, czy możesz rozwinąć problem? Nie zabardzo rozumiem, że strony nie chcą się ładować. Co dokładnie się zawiesza? Nowa strona dostosowana jest do nowych przeglądarek - może to taka kwestia?
*Azja
2015-12-31
Weszlam na krotko na VA dzis w nocy i wszystko dzialalo jak nalezy (w nowej wersji) ale wczesniej (czyli w inne dni) gdy wchodzilam gdziekolwiek myszka to od razu wszystko sie zaznaczalo jak do kopiowania i nie chcialo normalnie dzialac.Najwiekszy problem byl z przesuwaniem pionowym obrazu na ekranie .W starej wersji w ogole to zjawisko u mnie nie wystepuje....Postaram sie w najblizszych dniach korzystac glownie z nowej wersji I sprawdze czy ten problem bedzie sie jeszcze pojawial. Dam znac. .....A poki co wszystkim ktorzy najblizszego wieczora i nocy beda swietowac zycze duzo dobrej zabawy . I wszystkiego dobrego na nastepne dni. :-)

2016-01-03
Mój Boże. Kto, niegdyś całkiem przyzwoita stronę, zamieniła na coś w rodzaju słabego bloga...? To jest wizualna tragedia.
*Azja
2016-01-04
Staralam sie uzywac w ciagu ost. dni nowej wersji-dziala, normalnie. A tak w ogole, poza faktem ze lubie wersje stara ( mimo iz prace duzo lepiej prezentuja sie w wersji nowej ) to chcialam dodac ze moim zdaniem nowy Variart jest (i tak ) o niebo lepszy od portali zagranicznych o podobnym charakterze. Przegladalam niedawno "asortyment" francuskojezyczny:portale , galerie francuskie, szwajcarskie itp. i stwierdzam ze wygladaja slabo...Nieciekawe graficznie, nieczytelne , przewaznie biale tlo albo jakies ciapkowano-cetkowane (co jest jeszcze gorsze ) .Ich jedyna przewaga nad VA to fakt ze na wszystkich (przynajmniej tych ktore ogladalam ) mozna sprzedawac swoje prace (mozna, co nie znaczy ze trzeba i nie wszyscy artysci sie tym interesujai zajmuja).
Iwona77
2016-01-04
Jak dla mnie to bez różnicy. Stara i nowa wersja mi się podoba :)
*Azja
2016-01-24
Redakcjo: Chce wlasnie nominowac jedna z najswiezszych prac z Galerii Glownej i nie ma takiej opcji pod owa praca.Czy inni tez maja taki problem ? Pozdrowienia, jak u Was jest podobnie to dajcie znac.
*Azja
2016-01-24
.....Sprawdzilam :innych "nowych"czyli dzisiejszych prac tez nie moge nominowac.Zniknelo to "okienko" do naciskania "nominuj..." :-(..... ale jeszcze dzis, pare godzin wczesniej -bylo... ?....
*alkor12
2016-01-24
Joanno, PT nominujeny tylko z bierzącego tygodnia :)Sprawdz proszę, czy nie jest to starsza praca.
*Azja
2016-01-25
Wiem Aleksandrze-prace byly wstawione wczoraj (rebeliant i iwost) ale nie bylo tego okienka do nominowania...Dzisiaj jednak juz jest, wiec wszystko OK, nawet jezeli cos nie gralo...Jezeli problem sie powtorzy to dam znac.
*Azja
2016-01-25
..I jeszcze jedna (w takim razie ) dziwna rzecz : jakim cudem w aktualnych nominacjach znajduje sie "Marlena"-praca sprzed 2 tygodni?....
*alkor12
2016-01-25
a to pytanie o cuda to już do Kuby proszę...to on jest tu cudotwórcą :)
*Azja
2016-01-25
Oczywiscie,od poczatku zwracam sie do Redakcji ale wiadomo ze glownie do Kuby :-).
katka
2016-01-25
bo Marlena była fajna;)))
*alkor12
2016-01-25
urzycie czasu terazniejszego i przyszłego do Malneny, bardziej trafne. :)
katka
2016-01-25
:)
ªmaniek
2016-01-25
Sprawdzę ;)
*Azja
2016-01-25
(Mi Marlena nie przeszkadza,moze sobie w Nominacjach siedziec aczkolwiek lekko sie juz "przeterminowala"... ) ;-)

Dodaj post w tym temacie

Musisz być zalogowany, aby dodać post.

On-line
red rema

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org