Forum

MajaK
2015-01-03
Rozdwojenie nastąpiło w pracach tygodnia, co innego wisi na stronie głównej a co innego w zakładce, tylko ja tak mam ?
annagerczuk
2015-01-03
To już trwa kilka dni:)Nawet było wiadomo jaka praca będzie Daniem Głównym:))
staryszew
2015-01-03
ja na to w ogóle nie zwracałem uwagi tylko dziwiła mnie nieco zbieżność PT z DG ale w sumie olewałem to
*Azja
2015-01-03
Podobno to jest zwiazane z Nowym Rokiem-jakis blad w systemie.Przynajmniej rok temu byl taki sam numer i wowczas to ja dziwilam sie na Forum :-).
ªmaniek
2015-01-04
Tak, to standard noworoczny... Nie poprawiam już tego błędu bo finalizuje prace nad nowym VA ;) więcej szczegółów nie zdradzę ;)
staryszew
2015-01-04
Jak już mają być jakieś zasadnicze zmiany to fajnie by było jakby weszły też emoticony [img]http://www.digart.pl/emotikony/kawa2.gif[/img]
*Azja
2015-01-05
Kuba, to szepnij tylko kiedy zmiany wejda w zycie :-)...?
ªmaniek
2015-01-06
Nic nie powiem ;) prace trwają i zależą od wielu czynników. Jestesmy juz na finiszu.
*Azja
2015-01-06
bede grzecznie czekac :-)
madzikowicz
2015-03-11
Jestem baaardzo ciekawa kiedy nowa odsłona Variartu :) odsłońcie rąbka tajemnicy :)
*Azja
2015-03-11
...juz grzecznie czekam 2 (dwa) miesiace....! :-)....
ªmaniek
2015-03-12
Mam ndzieje, ze to kwestia max dwóch tygodni ;)
cynober
2015-03-13
Ja z innej beczki :

http://www.bahadirbaruter.com/
madzikowicz
2015-03-20
Fajnie :)
rdza
2015-03-28
nareszcie zostały zniesione oceny, brawo !!!!!!!!!!! :)
*Azja
2015-03-28
..a jak wrzucilam Forum to mi sie na dole pokazalo :"liczba rekordow 15" ... :-)))).. ...A co do ocen to tez tak uwazam- i tak kazdy pisze jak widzi sprawe.No i nie jestesmy w szkole!...
staryszew
2015-03-29
Mi tam ocenki nie przeszkadzały i ubolewam nieco nad ich utratą
satyrek
2015-03-29
Zgadzam się z Rafałem. Do prac tygodnia też bym nie wracał, bo niepotrzebnie jątrzą... Prezentacja prac i poddanie się osądowi innych w zupełności wystarczą...
MajaK
2015-03-29
A mnie jest żal trochę prac tygodnia, chyba miłe było takie wyróżnienie dla Autora
staryszew
2015-03-29
W Pracach Tygodnia było za dużo wzajemnej adoracji i lizania sie po częściach intymnych a za mało obiektywizmu
To była raczej nagroda za aktywność
*Azja
2015-03-29
Mam inne zdanie.Bardzo czesto odbieralam Prace Tygodnia jako ocene sprawiedliwa i "wypadkowa" w miare obiektywna-miernik gustu uzytkownikow....Czesto wygrywaly prace wspanialych artystow jak GraszkaP czy Andrzej O ktorzy absolutnie na nie zaslugiwali,( wlasciwie zawsze ) a nic z lizusostwem ani nadmierna aktywnoscia nie maja wspolnego. Jestem "za".
rdza
2015-03-29
Ci bardzo "aktywni" na szczęście się wynieśli, ostatnimi czasy prace tygodnia rzeczywiście dość wierni oddzwierciedlały stan rzeczywisty
no i to takie miłe było :) to uważam można by przywrócić :)
mireart
2015-03-29
Skromnym acz moim zdaniem, bardzo fajne były te prace tygodnia, wartość, która mnie tu przyciągała... Homo Ludens - heh, przychylam się do takiego pojmowania świata i jakby lepiej mi na tym z najpiękniejszym ze światów, milej, sympatyczniej, prościej...

Przecież nikt nikogo nie zmuszał do brania udziału w głosowaniach, to zabawa była - oświeceniowe „Uczyć bawiąc”...?!?

Chyba, że społeczność na tym portalu - a tym podobnych i większych i mniejszych i bardzo dużych - jest wręcz ilość niepoliczalna - przestała kontaktować z rzeczywistością - ale chyba nie jest aż tak źle...? Myślę, że trochę zdrowego dystansu, zwłaszcza do siebie ale i do otoczenia, zawsze dobrze robi...

Ten okrojony, kadłubowaty variArt mocno stracił, przynajmniej w moich oczach...
Sądziłem naiwnie, że to wersja niestabilna (testowa) odnawianego portalu...?

Szkoda...

Waldemar Dąbrowski
magda.h-m
2015-03-29
"Jeszcze się taki nie urodził, który by wszystkim dogodził"

Zgadzam się ze zdaniem "Satyrek" i "Staryszew"
Prace tygodnia niejednokrotnie były kontrowersyjne tak wielokrotnie kontrowersje budzą dania główne, jednak napisanie rzeczowego komentarza wymaga znacznie więcej wysiłku niż bezmyślne klikanie w przycisk nominuj.
Jeśli autor się szanuje i naprawdę zależy mu na opinii innych, to nie będzie się skupiał na zbyt często przypadkowych wyróżnieniach, ale z morza plew wybierze dla siebie te wartościowe uwagi, a moim zdaniem to one dają największą szansę rozwoju.
Zawsze będą tacy co im się coś spodoba i tacy, którzy nie zaakceptują zmian, zwłaszcza niekorzystnych dla siebie. Ci przyzwyczajeni do częstych wyróżnień będą ubolewać najbardziej, chociaż jest jeden wyjątek - Satyrek.
On akurat powinien ubolewać najbardziej, bo choć tworzy znakomitą sztukę, to doceniany był tylko przez użytkowników a redakcja notorycznie go pomija. Okazuje się jednak, że można być wyjątkowym twórcą i tworzyć piękne rzeczy bez parcia na wyróżnienia....
rdza
2015-03-29
Satyrek jest Mistrz , zawsze to powtarzam :)
mARTa
2015-03-30
Ja zasadniczo zgadzam się z powyższym zdaniem, ale uważam, że taka nagroda była bardzo sympatyczna i mobilizująca :)
mARTa
2015-03-30
Przepraszam, napisałam bez sensu, do poprzedniej strony - to moja odp na zdanie Staryszewa.

Dodaj post w tym temacie

Musisz być zalogowany, aby dodać post.

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org