Forum

wiesz
2015-07-19
grzecznie zauważam ,że na formę przekazu i związany z nim odbiór, wpływ mają słowa zapisane w odpowiednim rytmie. a niekiedy też rymie;))..dlatego, kiedy zachowuję osobistą i Osobową..indywidualną oczywiście stylistykę(taki wezbrał we mnie potok;)..., a po wciśnięciu Enter. giną akapity...zlewa się wszystko w jedną "kupę"..-wtedy charakter naszego(bo niewątpliwie ten tu brak plastyki ew aplastyka;)) formy dotyczy nas wszystkich) pisania przestaje być charakterm - to smutne..bo tu chodzi o charakter!;))

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku i oczywiście z góry chyląc mojego niestety niskiego czoła - dziękuję :)
ªmaniek
2015-07-19
Gdzie brakuje enterow? - uzupelnie
MajaK
2015-07-19
Alicji chodzi o to, że tekst układa się ciurkiem, np wiersz nie układa się w strofy tylko leci słowo za słowem ile się zmieści w okienku na szerokość.
ªmaniek
2015-07-19
No tak czyli brakuje enterow w wyświetlaniu pomimo, ze zostały wstawione podczas edytowania tekstu. Zatem pytanie, o które pola chodzi - gdzie chcielibyście, żeby tak bylo to dodam taka funkcje.
ªmaniek
2015-07-22
Tylko sprawdzam dodawanie postu w temacie.

Dodaj post w tym temacie

Musisz być zalogowany, aby dodać post.

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org