ForumAvatar
mireart
2015-07-26
Myślę, że należało by na przykład zmienić nazwę "Danie Główne" na np. Danie Główne i tu nick/ imię/nazwisko/czy co tam jeszcze... redaktora nominującego a to za sprawą "dań głównych" wyjątkowo niskich ich wartości prac tam wstawianych - jeżeli można pisać o jakiejkolwiek wartości dodatniej.... I nie mam tu pretensji do Autorów prac - prace robi tak jak potrafi i jaką ma świadomość twórczą - ale od REDAKTORA nominującego od którego już się powinno wymagać ponad elementarnej wiedzy na tematy prezentowane na tym portalu...

Robi się krzywdę Autorowi, który stara się pracować w dobrej wierze i w przeświadczeniu, że będzie się rozwijać w tym co robi, a którego praca ląduje na pozycji "Dania Głównego", która to praca - przynajmniej teoretycznie - nigdy nie powinna się tam znaleźć... przynajmniej, jeszcze nie teraz, może kiedyś...?

Czy to jest zaplanowane i celowe i planowane obniżanie poziomu portalu, czy brak wiedzy, znajomości tematu czy też taka zwykła indolencja prowadzących variArt...? Czy może celowe działanie, by coraz mniej osób tu się publikowało, by w końcu portal można było wygasić i zamknąć...?
Jeżeli tak, to można by było się postarać jednak trochę i zrobić to inaczej, przy zachowaniu znamion i formy i jakiejś klasy...?!?

Na variArtcie jestem wiele lat, i różnie tu bywało, ale tak niedobrze ("niedobrze" - to eufemizm) jeszcze nie było i, niestety, nie widać tendencji ani woli na poprawę tego zjawiska...

"Ostatnia stacja rezygnacja minięta z hukiem ogłuszającym pędzi lawina w dół" /WitKacy/

Z poważaniem,
Waldemar Dąbrowski
Avatar
Anton
2015-07-26
Popieram Cię Waldemarze ,tak samo widzę i myślę że galeria pomału za umiera :)
Avatar
~eddgar
2015-07-26
A poziom fotografii niektórych użytkowników jest gorszy jak przeciętny. Na portalach społecznościowych takich jak NK można znaleźć lepsze zdjęcia.
Jak można wyróżniać kogoś, kto robi zdjęcia w taki sposób jakby trzymał aparat w ręku pierwszy raz i nie posiadał żadnej wiedzy na temat kompozycji kadrów nie mówiąc już o pomysłach. Tacy "artyści" nie powinni wyjść z galerii początkowej a tu... nawet kolorowe kropki.
Radziłby tym "artystom" zaprezentować swoje zdjęcia na takich witrynach:
http://www.fotoferia.pl/ czy mniej wymagającym http://plfoto.com/
Avatar
*Azja
2015-07-26
Ale przeciez Danie Glowne jest zawsze podpisane-czyj to wybor. Wiec gdzie problem? Redaktorzy ci sami od lat, "Dania" to kwestia ich gustu....Niektorzy konsumuja takie rzeczy jakich ja bym nigdy do ust nie wziela ale czy to znaczy ze mam wybrzydzac nad cudzym talerzem?...Wiekszosc pisze za co dana prace wyroznia i jezeli akurat ktorys z redaktorow grzeszy indoencja to trudno. Portal jest jaki jest i nie jest to interes czysto profesjonalny ani galeria BWA. Jaki jest jego cel nalezy zapytac szefostwo ale jezeli sie chce tu bywac to powinno sie przyjac zasady gry (czyli regulamin)... To tylko moje skromne zdanie...Pozdrawiam wszystkich a w szczegolnosci tych ktorzy sa wyrozniani mimo braku kropek i kolorow.Bo kropki i ich kolor to tez kwestia gustu Redakcji czyli tylko kilku osob... Dla nas-uzytkownikow- sa Prace Tygodnia- mozemy wybierac prace na najwazszym tu poziomie ;-). (PS: Tu jest gorzej niz kiedys...A czy w innych mediach jest tak swietnie?TV, Radio, itp.. Papka i mieso.)
Avatar
srebrnydzwonek
2015-07-26
a ja mam wrażenie, że nie do końca sama redakcja wybiera prace( z pełnym szacunkiem dla redakcji! - taka dyskusja jedynie...i postanowiłem napisać swoje zdanie, po to jest forum), że są tu osoby bardzo uprzywilejowane...zresztą nie tylko ja tak uważam ... :( z boku obserwuję sobie i wyciągam wnioski....być może się mylę, ale wówczas myliłoby się sporo osób...chociaż od lutego br zauważam jakby inne kryteria wyboru dań głównych i to mi się podoba! coś się zmieniło...nie wiem co...ale myślę, na lepsze:) Dziwił zawsze mnie fakt, że w galerii głównej jest na prawdę dużo bardzo dobrych prac a nie są brane pod uwagę...
Avatar
^waldemar
2015-08-07
Też mam takie spostrzeżenia jak Waldemar. Szkoda,że prowadzący portal tego nie widzą. Waldemar ujął to bardzo dyplomatycznie. Czy naczelni rozmawiają ze sobą. Ustalają , dyskutują?Kiedyś zaglądałem z radością na Variart. Teraz już z obawą. Żal ,żal za dobrymi starymi czasami. Bardzo wielu wartościowych ludzi opuściło naszego Variata.
Avatar
madzikowicz
2015-08-07
Ja z kolei mam odmienne zdanie. Uważam że poziom prac wzrósł, nowa odsłona Variartu bardzo mi się podoba. Strona wygląda bardzo profesjonalnie. Wybór Dania Głównego jest subiektywną nominacją, nie sdze że do tego potrzeba ogólnego konsylium :)
Dużo ludzi opuściło Variart nie z powodu poziomu prac, a z powodu Facebooka :)
Avatar
rdza
2015-08-07
Jest mniej osób które tu bywają , słuszna uwaga Madzi , Fejs daje większe możliwości pokazania się, nie wydaje mi się żeby poziom był niski, po prostu mniejsza różnorodnośc z powodu mniejszej liczby uczestników, nie wiem czy Waldemar ujął to dyplomatycznie , wydaje mi się że niespacjalnie,, napisał tego posta w momencie kiedy Maniek wprowadzał zmiany graficzne, i do tego jeszcze nominował kilka prac na danie główne, czytałem to wszystko z pewnym zarzenowaniem i trochę było mi głupio,
Uwagi na pewno nie pozbawione słuszności można podyskutować, ale moment wniesienia tego wpisu był zupełnie niedyplomatyczny mówiąc delikatnie.
Avatar
staryszew
2015-08-08
Nie wrzucam ostatnio nic, ponieważ nic ostatnio nowego nie maluję, więc nie dlatego, że istnieje FB i wolę tam.
Zacząłem sporo pisać, w tym ostatnimi czasy się realizowałem, i uwaga
Skoro już te zmiany na VA zaszły, dobre i złe, to dlaczego nie dodano kategorii Poezja/Proza ?
Ale to tak na marginesie.
Aktualnie zacząłem coś nowego malować, mam nadzieję że już na stałe wrócę do malowania, i wówczas uaktywnie się i tutaj.
PS.
Błagam o przywrócenie enterów i akapitów wszędzie, na forum ii w komentarzach, bo wychodzą teksty bardzo nieestetyczne.
Avatar
staryszew
2015-08-08
a nie dobra, wyszło ładnie
ale w komentarzach pod pracami i w profilach chyba dalej jest ten bug
Avatar
*schodowski
2015-08-08
Staryszew - dokładanie nowych kategorii mija się z celem, zrobi się drugi digart, gdzie jest wszystko. To, co wyróżnia galerię to dobrze zarysowany profil.

Co do całego wątku - uważam podobnie do Madzi. Obecnie udziela się niewielka grupa osób. Dania główne (jak sądzę) to wybór redakcji z aktualnie publikowanych prac. Wyróżnianie prac sprzed 3-4 lat moim zdaniem mija się z celem. Owszem, można od czasu do czasu przypomnieć "martwą galerię" ale nie non stop.
Od czasu do czasu zapraszam nowych ludzi na VA, może gdyby każdy z nas zaprosił po jednej ruch na stronie byłby większy i różnorodność dań głównych od razu by wzrosła?
Avatar
CaesarEdenpert
2018-08-16
Czy teraz DG, czyli praca dnia będzie wisiała dłużej niż praca tygodnia? Zauważyłem to już dawno, ale to było 2, 3 dni zamiast jeden i zawsze głupio mi było spytać, aby nie zrobić przykrości akurat teraz nagrodzonemu .... ale ostatnio to już po 5, 6 dni są DG niezmieniane, mam nadzieję, ze nikt mi za złe nie będzie miał, że teraz pytam. (Podpowiadam też, że bardzo dużo prac u mnie jest nie wyróżnionych) :) :)
Avatar
staryszew
2018-08-16
Weszła nowość, teraz będzie Praca Miesiąca, a nie Danie główne, no chyba że tym daniem będzie coś z dużą zwartością konserwantów
Avatar
Jarek
2018-08-16
Wakacje są pewnie.
Avatar
staryszew
2018-08-17
Wakacje są dla dzieci w wieku szkolnym!
Avatar
Araxela
2018-08-17
Może zbyt mało jest "prawdziwych artystów", stąd ruch, aktywność użytkowników ustała?
Ja również mam mniejszą chęć publikowania się tutaj... bo chyba nie do końca spełniam oczekiwania ogólnego profilu portalu, a i poziom pozostawia wiele do życzenia. Ewidentnie VariArt daje ukłon w kierunku klasycznych twórców obrazów - to się czuję... Szanuję.
Istotnie - staryszew ma rację - wakacje są dla dzieci... Oczywiście, większość z nas ma jakieś tam urlopy, ale one trwają tydzień, maks dwa... Nie szukajmy usprawiedliwienia na siłę.

Avatar
*Azja
2018-08-20
Wakacje sa tez dla rodzicow dzieci w wieku szkolnym....Wiem bo to mocno odczuwam :-).
A wracając do wypowiedzi Cezarego: brawo Cezary! Już od dawna denerwuje mnie ze jednych uzytkownikow prace migiem przemykają przez Danie Glowne a innych-ciagna się jak przysłowiowe flaki z olejem :-). Moje prace wyróżnione (a jestem na portalu już ladnych pare lat )nigdy nie wisiały jakoo Danie Glowne dluzej niż dobe :-)...Myslalam kiedyś ze to dlatego ze ciagle jestem tu obecna ale to nieprawda: pojawily się osoby które sa online na VA na pewno codziennie przez dobrych 8 godz na dobe (jak w robocie ) a ich prace gdy sa wyróżniane to i tak wisza i wisza….
No, Redakcjo Droga: wypowiedz się!
Avatar
ªmaniek
2018-08-20
Mogę powiedzieć tylko tyle - powiem wprost bo chyba tego oczekujecie: każdy z nas ma swoją pracę, życie osobiste, czasami wakacje, a VA dla każdego z redaktorów (i dla mnie również, chociaż merytoryczny w kwestii sztuki nie jestem) jest zajęciem dodatkowym, hobbistycznym i przede wszystkim nieodpłatnym. Tym samym nie możemy (i wg mnie inne podejście jest po prostu niedopuszczalne) rozliczać kogokolwiek za to czy wybrał danie główne, czy też nie. Być może akurat tak się złożyło, że nie było czasu, czy sposobności aby to uczynić (każdy z nas wie jak wygląda "dłubanie" przy swoim hobby). Na pewno nie jest to podyktowane tym, że któraś praca powinna "wisieć" dłużej, a któraś "dłużej" itd.
Avatar
staryszew
2018-08-21
Dać Azję do ekipy Redaktorów! ;]
Avatar
*Azja
2018-08-21
Kuba: szczerość to podstawa, bardzo dzieki.
Wszyscy Cie doceniamy za Twój Variart i cieszymy się z niego, spoko :-)).
Ale może byscie sobie w Redakcji jakies dyżury ustalili albo to w rzucili w program automatyczny żeby się te obrazki w DG zmienialy regularnie? Skoro jest czas na jakies ulepszenia ( bądź udziwnienia), na kaprysy i wymysły uzytkownikow to moze lepiej zadbac o wizerunek bazowy? Wchodzi się na VA i co się widzi najpierw? Danie Glowne (czyli jak w socjalistycznym barze: czasem ten sam kotlet 3 dni....mniam mniam.)
Staryszew: nie mam odpowiednich kompetencji (ludzie z Redakcji robia więcej niż ja, samo malowanie to mało) Ale może Ty się zaproponuj?( Wiem ze nie tylko malujesz...)
Avatar
ªmaniek
2018-08-21
To może automat - nie wybierający dani główne ale robiący zaślepkę w postaci galerii ostatnich dań głównych jak nie ma nowego.
Avatar
*Azja
2018-08-21
Jeżeli każdy z redaktorow, w wolnej chwili ,wrzuci Ci swoja "liste rezerwowa" na której będzie np. 10 jego propozycji to wyjdzie z tego Dan Glownych na dobre kilka tygodni! Dodatkowy plus to fakt ze obejrzymy w Daniach Glownych także prace sprzed lat i tworcow już czasem zapomnianych (być może) a nie tylko to, co nie dostalo się np.ostatnio do Prac Tygodnia...(W końcu, jak się jest redaktorem, to chyba znajdzie się ta jedna godzine w tygodniu aby sobie taka liste awaryjna przygotować?...bo zakładam ze jak ktoś już KOMPLETNIE nie ma czasu to z 'redaktorowania' zrezygnuje.)
Avatar
staryszew
2018-08-21
Ja mogę tylko startować na miano Prezesa. Inne pośledniejsze funkcje mnie nie satysfakcjonują. ja mierzę wysoko. Bardzo wysoko!
Więc jeśli macie wakat na stanowisko Prezesa, to ja oczywiście wyrażam chęć i gotowośc :)
Avatar
Araxela
2018-08-21
staryszew - na prezesa! Mogę jedynie potwierdzić, że sprawdza się na tak poważnych stanowiskach :)
Avatar
ªmaniek
2018-08-21
Azja: takie coś już od dawna funkcjonuje. Prace wybierane są zazwyczaj z wyprzedzeniem i wpadają do kolejki.
Avatar
Jarek
2018-08-21
Normalnie jak losowanie grup w piłce nożnaej :D
Prezes - na Staryszewa!
Avatar
behemot
2018-08-21
O prezesach mam kiepskie zdanie ..
Ok kasa zero myślenia i odpowiedzialności :)
By nie być gołosłownym kilka lat temu dano prezesa, pierwsze jego zarządzenie zlikwidować zmiany ... w elektrowni .
Zazdroszczę czechom Hawla ...może dla tego że lubię czechów :)
Panowie prezesi ...
Czasem ktoś ma wolne ...ok wakację bo lubię tą nazwę wolnego.
Nagle doczepiacie się bo ktoś tam za długo jest !
Stało się coś ?
Jakaś w Was zazdroś pojechała że to nie wy ?
Kiedyś przykro mi było czytać o digartowiczach o kiepskim poziomie niby prac... gdzie też byliście !
Widzę w galerii początkowej dobre prace ludzi którzy chcą tworzyć sztukę ...starają się
i dalej są tam .... przykre :(
Pamiętajmy że sztuka jest dla ludzi a nie dla samej sobie !
Jeśli czegoś nie rozumiemy ...wybaczcie nam ..
Staramy się zrozumieć .... i docenić !
Avatar
Jarek
2018-08-21
Kotom nie wolno! Z kotami nie wolno! Psik! Wyłaź, bo zawołam milicjanta!
Avatar
behemot
2018-08-21
Zawołaj ...i wprowadż kotka w galerię początkową wszak to jest tylko nieudolny amator sztuki ....
Avatar
magda.h-m
2018-08-21
myszki sio i nie prowokować kotów. Niech milicja z psami porządek tu zrobi :)))))
Avatar
Jarek
2018-08-22
A Franz ma wielbłąda.
Avatar
behemot
2018-08-22
Panie Jarek jak masz pisać to mądrze a nie ...pozdrawiam :)
Avatar
Jarek
2018-08-22
A jak nie mam?
Avatar
behemot
2018-08-22
Napisz o co Ci chodzi merytorycznie !
Nie atakowałem tu staregoszefa bo wydaję mi się że on wie o czym pisał mówiąc o prezesurze.
Jeśli uważasz że ja czy inni w galerii początkowej powinni tam zostać napisz !
Może że Ty i kilku innych tu artystów zasługujecie na P.D bo reszta się n ie liczy... ?
Zauważyłem będąc tu że jakieś prace były kilka dni ... być może moderatorzy nie mieli czasu bo są ludżmi tylko ...
Nie było takiego ataku jak teraz ..przykre to wszystko :(

Avatar
Jarek
2018-08-22
Miałem wrażenie że cycta o kocie Behemocie, pochodzi z powieści Bułhakowa ;)
A kogokolwiek zaatakowano, to własnie Behemota, który chciał zapłacić za bilet w tramwaju!
Avatar
behemot
2018-08-22
Tak Jarek z tej ksiązki którą lubię i czasem do niej wracam ...
Variart podoba mi się ... Prace dnia trafiają do mnie
Fajne jest to że mamy wpływ na prace tygodnia.
Nie wiem jakie są kryteria przenosin kogoś z galerri początkowej do głownej.
Zwłaszcza że uważam że Ci twórcy dają koloryt tej galerii .
Lecz widząc ciekawe tam prace mam wrażenie że tu zrobił się jakiś zastój.
Forum czytałem sobie kiedyś te stare wpisy i ciekawe dyskusje ...można było coś z nich wynieść.
Narzekanie jednak było i jest ...niestety .
Lubię oglądać prace i jeśli mi się coś podoba coś staram się napisać ...
Być może nie merytorycznie .. bo też częsty tema na forum ..
Przyznaję że jakiś prac kompletnie nie rozumiem .
Czasem nie leży mi kolor który odpycha mnie od jakieś pracy ...
Przyznaję że właśnie dla tego szukałem jakiś merytorycznych wypowiedzi na forum ..
Na część prac nie mam czasu lecz kiedyś go znajdę ...
Wczoraj podniosło mi się ciśnienie ... klecz już się wyrównało :)
W sumie to jestem niesłychanie spokojnym facetem :)


Avatar
CaesarEdenpert
2018-08-22
W sumie mi głupio, że rozruszałem temat....
Z drugiej strony- pomogło! :)
Avatar
*Azja
2018-08-22
Cezary,jestem z Toba :-) !
Avatar
Araxela
2018-08-23
Dlaczego głupio? Ten portal jest dla ludzi :) Trzeba rozmawiać, mówić o swoich spostrzeżeniach, dzielić się nimi...
O ile nikogo się nie obraża, kulturalnie dyskutuje (a tak też ja to widzę) - jest baaardzo ok!
Avatar
*Azja
2018-08-23
Kuba:glupia sprawa z tali (już obecna) lista rezerwowa....bo to znaczy ze w Redakcji..wieje pustka.Gdzie ci ludzie się podziali?..I coraz częściej slysze wspomnienia o sp.Aleksandrze...Wzbudzal emocje ale za to BYL.
Avatar
behemot
2018-08-23
Azja ...
To nie Cezary mi podpadł ale Ty :)
Choć z drugiej strony może wykryłaś jakowyś spisek .
Siedzą online i ...... i pewnie jakowąś rewolucję szykują :)
Straszne że miałaś prace dnia i były tylko jeden dzień ...skandal ! :)
Oj Asiu ..Asiu :)
Wypowiadał się też były moderator z diga...
Czy tam nie wisiały kilka dni prace dnia ?
O poziomie ich nie wspomnę bo każdy ma swój gust ..
Co tam pisano .."moderatorzy z łapanki "czy inne wpisy ...ech ..

Lecz cóż zapomniało się, :)
Tak jestem za kategarią proza..poezja .Warto przeczytać dobre teksty ...
Avatar
*schodowski
2018-08-24
żeby jeszcze było co wybierać na DG....
Avatar
magda.h-m
2018-08-24
ha ha ha.... ale się uśmiałam :)))) dania głownego nie ma z czego wybrać.... dania głownego nie ma kto wybrać...danie główne za długo, źle,,,, za krótko, źle... brak, źle,,, . to proponuję zlikwidować ten okropny posiłek, albo zlikwidować w ogóle portal skoro tu same śmieci :))))
Jest jeszcze parę rozwiązań np niech redaktorzy stworzą po jednym szablonie jak powinno wyglądać danie główne i zamieszczą w galerii a wtedy nie będzie problemu z czego wybrać. Albo można też ustawić automat, żeby sam wstawiał na DG wszystkie prace redaktorów po kolei, a w dalszej kolejności niebieskokropkowców i myślę że sprawa na lata będzie załatwiona a redaktorzy będa mieć więcej wolnego no i automatu nikt się nie będzie mógł czepiać :))))))))))))))))) Pozdrawiam wszystkich z daniem głównym włącznie :)
Avatar
staryszew
2018-08-24
Behemot, owszem wisiały po kilka dni, ale to z przyczyn technicznych, a nie braku czasu czy chęci Załogi. Digart technicznie się sypał, Onet nie chciał nic z tym robić by w końcu go zlikwidować. Więc moderacji o to nie obarczaj, bo ona na to nie miała żadnego wpływu.
Reinkarnacja Digarta to już całkiem co innego, stworzyliśmy ją sami od zera i na wszystko mamy wpływ, niezależni od nikogo, od jakiegokolwiek molocha korporacyjnego. Finansujemy go z własnej kieszeni, by użytkownikom żyło się lepiej.
Avatar
Araxela
2018-08-24
Jeżeli jest dobry portal artystyczny, wart uwagi... sprawnie działający - ja nie miałabym nic przeciwko opłacaniu symbolicznej comiesięcznej składki.
Dla mnie oczywisty jest fakt, że jeżeli ktoś pracuje (moderator czy administrator - to też praca!) zasługuje na wynagrodzenie.
Oczywiście - kwestie prawne pewnie są zawiłe (zresztą nie znam się na tym). Zostawmy ten temat...
W każdym razie jestem zdania, że jeżeli ktoś pełni funkcje zarządzającą, podjął się jej na takich a nie innych warunkach, wypadałoby, by się z niej wywiązywał.

A tak na marginesie, szczerze mówiąc.... nie obchodzi mnie to, ile dni wisi Danie Główne... całe te nominacje, nobilitacje, wyróżnienia... - uważam to jedynie za subiektywne spojrzenie paru osób i tyle.

Pozdrawiam serdecznie życząc WSZYSTKIM miłego dnia! :)
Avatar
*Azja
2018-08-24
Behemot: odezwalam się aby poprzeć Cezarego.
Nie mam sama z siebie zadnych pretensji (jakos nie zauwazyles) jedynie przez kilka (ladnych) lat zaobserwowałam dziwna niescislosc i AKURAT moje prace (och, co za szczęście ze zostały wyróżnione...!!!! ) wisiały zawsze programowo czyli dobe>No i dobrze bo przynajmniej się nie "przejadłam".
Ty tu jesteś nowy to się rzadz (tym bardziej ze nie Ty jedyny) , ja się już naprodukowalam.Nie mam ochoty potem czytac czym to mam się wypchać albo ja albo czym mam sobie co wypychac. (już to przerobiłam).Pozdrowienia.
Avatar
Dev
2018-08-24
hahaa, i co sobie w końcu wypchałaś??? :D
"żeby jeszcze było co wybierać na DG"... A w sumie zaglądam non-stop i widzę mnóstwo mega dobrych plastycznie prac. Albo są oczekiwania albo obiektywna ocena. Podobają mi się też DG z konkretnym uzasadnieniem.
Avatar
*Azja
2018-08-24
Wyobraz sobie ze zrobiłam z tego zdania skierowanego do mnie w zlosci dobry użytek: wypchałam sobie glowe dobrymi myślami i robie to do dziś.Z przyzwyczajenia.I polecam.
Avatar
Dev
2018-08-24
ja bym pewnie zaraz o cyckach pomyślała, ale głowa z dobrymi myślami też może być ;)))))))
Avatar
*Azja
2018-08-24
Głowa z fajna zawartoscia bardziej mnie pociąga niż push up-y a la Barbie :-).
Krzysiek: jak nie możesz się zdecydować majac na dziś w samej Galerii Glownej 59 911 prac no to....chyba powinienes się zastanowić czy się w ogole kiedykolwiek zdecydujesz.
Avatar
behemot
2018-08-24
Azja... Asiu :)
W którym momencia napisałem coś w złości ?
Najpierw być może tak , bo coś mi się nie spodobało .
Przeczytaj siebie neutralnie swoją wypowiedż...chyba przyznasz że coś głupio wyszło ..
To w czymś kiedyś przyznałaś mi rację, pamiętasz ?
Opowiedziałem troszkę może żartobliwie jeśli Ciebie uraziłem to przepraszam .
Myślałem że też tak to przyjmiesz ... z uśmiechem
Masz rację jestem tu nowy i może masz racje powinienem milczeć ....
O rządzeniu ...chyba te słowa nie do mnie , bo nigdy czegoś takiego nie napisałem !
Nie mam żadnych zastrzeżeń do portalu .
Fakt nie rysuję facetów ale kobiety :)
Jakiś czas temu podrapałem się po głowie bo nie pamiętam dla czego je rozbieram ...od skleroza :)
Nawet chciałem rysować coś innego .. i czasem się staram :)
Pozdrawiam ,przepraszam i milczę ....
Avatar
*Azja
2018-08-24
Kocie....Alez sobie mow....Ja tylko chciałam zwrocic uwagę na fakt ze każdy ma swój-inny- punkt widzenia....
Oberwalo mi się kiedyś nieprzyjemnie,nieladnie nie od Ciebie.
Tak tylko mi się przypomniało ze ja już nie mam ochoty na powtorke ale Ciebie to nie dotyczy.Ty masz tu dużo miejsca, nikt Ci nic niemiłego nie pisze no i ...rob co chcesz.Pozdrowienia.
Avatar
behemot
2018-08-24
Czyli wiesz że czegoś nie lubię ...
Asiu każdy ma zły dzień, czasem coś palniemy (czasem ja dopiero palne :) )
Dla tego lubię angielski humor ...czasem warto uśmiechnąć się z siebie :)
Każdy ma prawo do innego punktu widzenia !
Tylko masz rację jest tu problem w tym ....
Nie złośliwa ale krytyka merytoryczna prac....
Być może Ty ..wiemy kto i ja i może inni się z tym spotkałem ..przykre jeśli na jakieś sugestie zostajemy zaatakowani :(
.....
Przyznaję że jest mi bardzo smutno po słowach mistrza ,redaktora ....
Widzę tu tyle swietnych prac a tu takie słowa :(


Avatar
*Azja
2018-08-24
Krzysiek jest fajnym tworca i mam dla jego dzialanosci artystycznej szacunek ale może po prostu nie nadaje się do redagowania na Variart.
Moze nie ma tu tego, czego on szuka, co lubi....I to wszystko.Nie ma w tym głębszego problemu.
Alkor,( sp.Aleksander Korman, dawniej redaktor) wiele razy krzywil się na poziom prac uzytkownikow VA i wzbudzal tym ogrom emocji ale za to dużo się angazowal, co wielu ludzi docenialo..np.organizowal spotkania-wystawy VA w Miedzylesiu. Uzdolniony był na dodatek nieprzeciętnie wiec jego wypowiedzi można było postrzegać przez pryzmat jego dzialan ale Krzysiek: sam nie pokazuje tu prac od dawna i nie udziela się tu w widoczny sposób. To trochę nieaktywna "miejscowka" w Redakcji-moim zdaniem.
I tyle.
Avatar
behemot
2018-08-24
Ja temu nie zaprzeczam ... czy ktoś się nadaje czy nie nie mnie o tym sądzić .
Tylko smutna jest jego wypowiedż ,wchodzę tu podziwiam prace ..czasem zastanowię się czasem uśmiechnę ... ludzie z pasją ...
Pamiętam Alkora i jego prace jeszcze z digarta i są we mnie bo zapamiętuje obrazy .... smutne :(
Avatar
behemot
2018-08-24
Żle napisałem ,smutno że odszedł ... bo obrazy jego dla mnie były pełne życia i chyba w tym nie muszę Cie przekonywać że je bardzo czułem ....
Avatar
*Azja
2018-08-25
No cóż...Każdy z nas ma swoja ścieżkę...Ciesze się że nie mam złych wspomnień, to najważniejsze. Negatywne myśli na pewno nie są korzystne dla nikogo.

Dodaj post w tym temacie

Musisz być zalogowany, aby dodać post.On-line
Rafshchax

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org