Forum

PiotrDryll
2015-08-09
http://wallpart.com/search?keyword=piotr+olgierd+dryll
ten link dostałem przed chwilą od Evy Lewarne
*schodowski
2015-08-09
http://wallpart.com/search?keyword=krzysztof+schodowski na mnie też i na wielu innych fotografach, których znam także!
jest petycja, która zbiera głosy o zamknięcie strony https://www.change.org/p/remove-wallpart-com-stealing-people-s-work-without-persmission
*schodowski
2015-08-09
wygląda to trochę tak, jakby strona pobierała zdjęcia z innych serwisów na których sam umieszczałem pracę
magda.h-m
2015-08-09
no wiesz Ty co :O nóż się w kieszeni otwiera przez takich złodziei. Zaraz puszczę linki Markowi. Obawiam się jednak że w nawale tych problemów, które jeszcze mu się nie skończyły, nie będzie wiedział co z tym dalej zrobić :(
magda.h-m
2015-08-09
Patrz co ja znalazłam i wcale nie wpisałam Twojego nazwiska:
http://wallpart.com/poster/piotr-dryll-about-google-46616004010
http://wallpart.com/poster/piotr-dryll-videos-google-46630432080
magda.h-m
2015-08-09
Obawiam się tylko, że ta strona wykorzystuje te wszystkie prace pół legalnie. Znaczy, że pewnie zawarła jakieś porozumienie z galerią, w której twórcy zamieszczali swoje prace w celu sprzedaży i być może nie doczytali umowy, albo znaleźli jakiś inny kruczek. Nie sądzę, aby tylu ograbionych artystów jeszcze nic z tym nie zrobiło gdyby mogło, skoro prawo autorskie funkcjonuje i to coraz lepiej...
Podejrzewam też iż to spółka galerii nie z naszego kraju czyli pewnie cierpią tylko Ci, którzy odważyli się korzystać nie z naszych galerii
magda.h-m
2015-08-09
tu jeszcze jeden link, który dotyczy pana Alkora:
http://wallpart.com/search?keyword=alkor12+digart
teraz myślę, czy i digart nie macza w tym palców. Tam się różne dziwne rzeczy już dawno temu działy, ale nie wszyscy chcieli je widzieć
magda.h-m
2015-08-09
pan Masianis też tam jest:
http://wallpart.com/search?keyword=masianis+andrzej
ja myślę, że można by tych, którzy się tam znaleźli popytać w jakich galeriach poza granicami zamieszczali swoje prace i tym tropem dojść do tego jak i dlaczego ta strona wykorzystuje te twory. No ale to już Ci pokrzywdzeni muszą się dogadać. Pozew przecież może być zbiorowy jakby co
PiotrDryll
2015-08-09
no przecież tu variArt jak byk wymieniony: http://wallpart.com/search?keyword=piotr+olgierd+dryll&page=3
PiotrDryll
2015-08-09
i jeszcze: http://wallpart.com/search?keyword=piotr+olgierd+dryll&page=2
nie wiem co o tym myśleć
ªmaniek
2015-08-09
Zauważyłem, ze jak się wejdzie w wybrany poster to jest info, ze nie jest dostępny...
To wg mnie wyraźne sczytywanie informacji z poszczególnych stron jakimś automatem... Czyli ewidentne lamanie praw autorskich.
Moze warto spróbować do nich napisać - każdy artysta w swoim imieniu - i wezwać do natychmiastowego zaprzestania lamania prawa.
rdza
2015-08-09
i znowu się załamałem , moich prac nikt nie kradnie ...........buuuuuuuuuuuuuuu
magda.h-m
2015-08-09
Rafał, a zamieszczałeś kiedyś jakieś w galerii zagranicznej do sprzedaży?
rdza
2015-08-09
nie nie broń Boże :)
magda.h-m
2015-08-09
tak myślałam i właśnie dlatego wysnułam przypuszczenie, że kradzione są tylko te, które korzystały z usług jakiejś zagranicznej galerii/portalu. Pewności oczywiście nie mam, ale myślę, że jest takie duże prawdopodobieństwo. Może to właśnie jest trop, którym należałoby iść, a na pewno 10x trzeba się zastanowić zanim się ktokolwiek zdecyduje na takie usługi bo często umowy są tak konstruowane, że diabeł ich nie rozgryzie, nie mówiąc o tym, że wielu nie zna na tyle dobrze j. angielskiego aby wiedzieć na co się decyduje...
Wszędzie niestety czyhają pułapki bo ten co bardziej cwany wie, jak wykorzystać niewiedze innych dla swoich korzyści :/
staryszew
2015-08-09
mnie tyz nie ma...
nie wiem, czy ma się smucić, czy cieszyć ;p
PiotrDryll
2015-08-09
ja mam bardzo dobre doświadczenia z galeriami zagranicznymi choć jak wszędzie bywają nieuczciwe... pamiętam, gdy sprzedałem w jednej z nich swoją pierwszą pracę w formie reprodukcji a ponieważ była to niewielka kwota ok. 40 dolarów zwlekałem z wypełnieniem dokumentów potrzebnych do przelewu i przedstawiciele tejże galerii bombardowali mnie mailami służąc wszelaką pomocą, w polskich natomiast często nieodbierają telefonu i zwlekają z przelewami a język angielski dla młodszych pokoleń to normalka
magda.h-m
2015-08-09
Piotrze, ale to nie chodzi o to czy płacą czy zwlekają z zapłatą. Czasami szybka niby uczciwa zapłata jest uśpieniem czujności tylko po to, żeby przy okazji można było korzystać na szerszym polu. Wiem, że Waldek, za namową i pseudo pomocą pewnego, jak się okazało nieuczciwego przyjaciela, też korzystał z pośrednictwa zagranicznych galerii/portali w sprzedaży. W jego wypadku j.ang nie był mocna stroną dlatego zaufał temu, który twierdził, że zna. Myślę, że On nie jest odosobnionym przypadkiem. Młodsze pokolenie i znajomość ich angielskiego nie ma tu nic do rzeczy. Akurat te namierzone prace w większości nie dotyczą młodego pokolenia, a jaki to problem skonstruować umowę, której w dużej mierze nikt dokładnie nie czyta, w taki sposób, aby tymi najmniejszymi literkami było wypisane, że zgłaszający pracę nie wnosi zastrzeżeń do odstąpienia tych praw innemu kontrahentowi?
Swego czasu namawiano mnie na konkursy, bo świetne nagrody i te wszystkie inne bzdety, ale nigdy nie doszło to do skutku bo po dokładnym przeczytaniu regulaminu okazało się, że 90% podmiotów ogłaszających konkurs, zastrzega sobie prawo do dyspozycji danym tworem na wszystkich niemalże polach eksploatacji i to bez ograniczeń. A potem co_ Szukaj wiatru w polu... Ktokolwiek wykorzysta twe dzieło i akurat zdarzy się, że na nim zarobi to Tobie do niego prawa ani do kasiory już nie przysługują i nagle wielkie zdziwko....
Dzisiaj naprawdę trzeba być bardzo ostrożnym bo prawnych kruczków jest tyle, że zwykły człek ma małe szanse aby je pojąć i nad nimi zapanować :(
PiotrDryll
2015-08-09
dlatego preferuję jak klient przyjeżdża na miejsce... tak będę miał we wrześniu - przyjeżdżają z Włoch camperem i zostają na tydzień... zabawa szykuje się przednia a jak nie przebalujemy całej kasy to nawet jakieś obrazy kupią co wpłynie bardzo pozytywnie na moje zaszargane sumienie :)
L.A.K.
2015-08-09
Maniek, im tak naprawdę o to właśnie chodzi, aby oburzeni autorzy do nich napisali (jedyna możliwość to formularz kontaktowy), cel: wyłudzenie adresów e-mail
*Azja
2015-08-09
dane osobowe to lakomy kasek-lepiej sie sprzedaja nie raz niz obrazy a juz na pewno czesciej ;-)
CaesarEdenpert
2015-08-09
http://wallpart.com/search?keyword=cezary+rajpert&page=2
Moich jest ponad 900.....ale widzę, że to są przypadkowe zdjęcia z wyszukiwarki google, jak szukałem samym nazwiskiem, bez imienia, wyskoczyły też zdjęcia mojej siostry (naukowca) i stryja (prawnika), a nawet gabinet brata...Może L.A.K. ma rację!
CaesarEdenpert
2015-08-09
3614 osób kupiło plakat z moim obrazem :"Łazarz.." po 5,95 $....
to ja poproszę 10%;)
katka
2015-08-09
ja siebie też znalazłam, http://wallpart.com/search?keyword=kasia+tchorz

co z tym zrobić?!
magda.h-m
2015-08-09
szczerze mówiąc, zdjęcie tomiku poezji z moimi zdjęciami, które zamieściłam na blogu też tam znalazłam a nie wierzę aby ktokolwiek to kupował i chciał mieć taką pamiątkę :/ ta cyfra, która podajesz Cezary jest ciągle taka sama jak wchodzę na czyjąkolwiek niby galerię. Dużo osób z VA tam jest, sporo jest niby z kont google więc ja sama nie wiem o co w tym wszystkim chodzi :(
CaesarEdenpert
2015-08-09
No, myślę, że 10% honorarium to minimum...a jeszcze odszkodowanie za publikację bez zgody
Anton
2015-08-09
Ja bym sie cieszył za darmo macie reklamy :)
CaesarEdenpert
2015-08-09
No właśnie! Cieszmy się! Cieszenie jest fajne!
Magdo, wiem, zamieściłem uśmieszek z mrugnięcie, na koniec mojego postu;)
MajaK
2015-08-09
moich też jest pełno :(
http://wallpart.com/search?keyword=maria+kuczara
L.A.K.
2015-08-10
Nie trzeba się denerwować, że sprzedają bo raczej niewiele osób próbowało tam coś kupić, ale, że wciągnęli ludzi do nielegalnego procederu wyłudzania danych, poza pozyskiwaniem adresów e-mail, zajmują się zapewne rozsyłaniem spamu i phishingiem...
srebrnydzwonek
2015-08-10
Chciałbym zauważyć pewien fakt! martwić powinny się osoby, które umieszczają duże formaty prac w necie, tzn, waga przynajmniej 3 mb, i wielkość boku ponad 2000 px, zdjęcia bardzo dobre w sensie jakości, na portalach "krzak"...gdzie nawet nie można oznakować swoich prac...nie wiem, czy ktoś z Was umieszcza gdzieś tak duże prace, ale jeśli tak, to duzy błąd!nikt tak nie powinien robić, bo cwaniaków w dobie komputerów i łatwych zarobków nie brakuje... Mam kilku znajomych, którzy znają się na tym, zajmują się np w Niemczech wydrukami itd, w Polsce również, pokazałem im linki, które umieściliście w tym wątku, te prace, ich wielkość, nie nadają się do wydruków!nawet na papierze wyjdą rozmazane. Więc wydaje mi się, że nie macie czym się przejmować!bo po pierwsze, nikt tego nie wydrukuje ze względu na rozdzielczość itd, a po drugie, nikt na świecie nie kupuje w tego typu "galeriach" wydruków, bo każdy myślący człowiek wie, że to oszustwo.Poza tym, nie wiem, czy ktoś przeglądał galerię tej firmy krzak, dlaczego firmy krzak, dlatego, ponieważ takie galerie momentalnie znikają, tak szybko jak się pojawiają!w tej galerii jest dosłownie śmietnik, jest tam wszystko...od zdjęć powiedzmy "osobistych" po prace znanych artystów wszelkiego rodzaju...Na takie strony, zauważcie, jakie są tytuły plików które są umieszczane, trafiają wszystkie mozliwe zdjęcia z netu, nawet takie, które mają powiedzmy wielkość 75 kb!a tego wydrukować się nie da:)co więcej z tego co się dowiedziałem od znajomych, te zdjęcia wszystkie wrzucają na tego typu strony programy, a nie ludzie!i co więcej, nie zapisujcie lepiej zdjęć z takich stron! ponieważ często podpięte są pod nie pliki, które wyłudzają dane , a nawet moga rozwalić komputer itd. Wasze prace z tego wynika nie są zagrożone!a to jest najważniejsze! rozmawiałem też z moim bratem, jest prawnikiem, nie ma opcji uzyskania odszkodowań za takie wybryki niestety, ponieważ znalezienie osoby, która tworzy takie strony jest niemożliwe!nierealne, ponieważ adresy, dane itd podane na tych stronach są "fałszywe". Naruszenie praw autorskich następuje wówczas, gdy ktoś czerpie korzyści materialne z Waszych prac, a to jest nie realne, ponieważ tych plików, które są umieszczone, nie da się wydrukować.Mam nadzieję, że pomogłem...na prawdę nie ma co się denerwować...
rdza
2015-08-10
no i dzwoneczek bardzo roztropnie podsumował to wszystko :)
katka
2015-08-10
dzięki za informacje dzwonku.
srebrnydzwonek
2015-08-10
do "katka" słuchaj dziewczyno, najpierw nasyłasz na mnie koleżanki itd,sama pół roku pastwisz się nade mną... a teraz dziękujesz...dla mnie to śmieszne!daj mi spokój i na pewno mi nie dziękuj! nie chcę tego....napisałem jedynie to, czego się dowiedziałem, dla osób z portalu, które poczuły się "zagrożone" naruszeniem praw autorskich i nie oczekuję od nikogo podziękowań...skoro to co napisałem przydało Ci się, super...ale mi nie dziękuj po tym, co robiłaś...Przepraszam za ton wypowiedzi...ale nie trawię osób dwulicowych i podstępnych...i mam prawo to powiedzieć...
katka
2015-08-10
podziękowałam, bo zdenerwowała mnie ta sytuacja , a Ty rzeczowo ją wytłumaczyłeś, co mnie uspokoiło więc najzwyczajniej w świecie bez przypochlebiania się, (jak to zapewne w swej infantylności, powierzchowności odebrałeś) podziękowałam i tyle. nie wiem o jakich koleżankach i pastwieniu mówisz, ale to już tylko i wyłączenie Twój problem.
A jeśli o mnie chodzi to mam sobie wiele do zarzucenia, ale na pewno nie to, że jestem podstępna i dwulicowa.
Ponadto podjęto tu ważniejszy temat niż Twoje prywatne animozje...
staryszew
2015-08-10
Dzwonek, nie bluzgaj, grzeczniej proszę do Kasi
nie będziesz nikogo na Forum terroryzował, za ten bluzg należy ci sie ban!
PiotrDryll
2015-08-10
srebrnydzwonek - jesli chodzi o wielkoforatowe wydruki dobrej jakości to masz rację ale niewielka reprodukcja + passe-partout wystarczy 0,5 mb, spódnica, koszulka czy bielizna pościelowa z wzorem powtarzającym się wystarczy 1 mb a kubki, obudowy telefonów komórkowych, laptopów itp drobnica wychodzi dobrej jakości za zdjęcia obrazu o ciężarze nawet 300-500 kb
*Azja
2015-08-10
Na pewnio trzeba uwazac gdzie sie chodzi i co kopiuje...poszlam kiedys niefrasobliwie na niesprawdzona strone i ..komputer do naprawy.Podpinanie dziwnych programow i sciaganie danych z komputera sa bardziej niebezpieczne niz przejmowanie sie "piractwem"...(przynajmniej dla mnie ) .
*Azja
2015-08-10
PS:Kasujcie historie
srebrnydzwonek
2015-08-10
Panie Piotrze:) napisałem to, co zdążyłem się dowiedzieć, ja osobiście nie znam się na tym...ale właśnie o to chodzi, by coś było "na sprzedaż" i się sprzedało musi być bardzo dobrej jakości, bo zła jakość ma "krótkie nogi"...i inną cenę...a od moich znajomych zajmujących się wydrukami wiem, że wcale taka mała wielkośc poniżej 3mb nie zda egzaminu, ponieważ wydruk na czymkolwiek wyjdzie rozmazany..., żadna szanująca się firma, nie wydrukuje złej jakości pliku...znajomy ma drukarnię w Niemczech, współpracują z różnymi artystami itd, i nie ma opcji, przyjęcia do wydruku pracy mniejszej niż 3mb...obojetnie czy ma to być nadruk na pościel, kubek, płótno, czy papier...bo to się nie sprzeda...klient wymaga, płaci, więc wymaga...poza tym, takie firmy krzak, które zazwyczaj się mieszczą wbrew pozorom w Chinach...i zakładają je laicy, nie posiadają odpowiedniego sprzętu, by wykonać obojetnie jaki wydruk...a już na pewno nie na płótnie...sprzet do takiej działalności, profesjonalny sprzet, kosztuje bardzo duże pieniądze...Zrobić taką strone, to jest dosłownie chwila...a potem program wrzuca kolejno zdjęcia z netu...wystarczy odpowiednio zaprogramować stronę...wrzucić odpowiednie "polecenia" w całkiem prostych aplikacjach...Jeszcze jedno, kolejny raz zwracam uwagę na tytuły w tej galerii pod pracami, to jest wrzucane przez "automat", kto normalny i myślący logicznie i wiedzący, że narusza prawa autorskie( bo na pewno mają tego świadomość), pisałby źródła z których uzyskał prace? z jakich portali itd nawet znalazłem zdjęcia z "Pudelka" naszych "Polskich Gwiazd":)znalazłem na tej stronie wiele prac gdzie podawane są źródła...było nawet przy Pani Marii napisane bodajże Variart - i nick itd...i to nie jedyny przykład... zauważcie jeszcze jedno, ich strona na twitterze wygląda jako tako, mają dużo, nawet bardzo dużo postów, jest trochę obserwujących, bo ludzie lubia tam obserwować itd...ale na tyle postów tylko taka liczba obserwujących?! nierealne...ale wejdźcie na ich stronę na fb...co na tej stronie jest?która szanująca sie firma, traktuje w taki sposób klienta?i kto kupi coś, od takiej firmy? tam nie ma nic...naiwniaków nie brakuje, ale nawet naiwniak ma świadomośc patrząc na strone na fb, że to jest oszustwo...a liczniki zadowolonych klientów, każdy głupi może przestawić i wklepać ilość itd czy odwiedzin, czy zadowolonych klientów...tym bardziej, jeśli ma dostęp do ustawień strony... tu na tej stronie jest na teraz niby 3614 zadowolonych klientów...Poza tym ta firma podobno mieści się w USA:) nie wiem, czy twórcy strony mają świadomość, że naruszanie tam praw autorskich, jest bardzo karalne...i ścigane...więc gdyby ta strona była w USA, to po 2-3 godzinach byłaby zdjęta...i to najpóźniej...także ja myślę że na prawdę nie ma się czym denerwować, a potraktowac to raczej jako ostrzeżenie, i by zwracać uwagę gdzie co się umieszcza...i w jakich wielkościach. Variart jest moim zdaniem bezpieczny, prace sa dość małe, więc są bezpieczne...i na prawdę uważajcie co zapisujecie na kompach, bo mogą tego typu strony i pliki zrobić dużo złego.
duhu
2015-08-10
cześć, zajrzałem i znalazłem:http://wallpart.com/poster/p4-piotr-duh-imbor-duhu-praca-na-variart-org-874394220 znaczy stąd ciągną te maleństwa wrzucane. 6 dolców za rozmiar pocztówki - poczułem się doceniony
barko
2015-08-10
Jeżeli "Duhu" poczuł się doceniony, to ja powinnam tym bardziej...:) Mam jednak spore wątpliwości co do kryteriów i chyba rzeczywiście wybór jest przypadkowy. Bo jeśli nawet byłabym skłonna uwierzyć, że podobało się komuś kilka moich prac, to jest już wielce nieprawdopodobne, by znalazł się nabywca na mój wizerunek...))
http://wallpart.com/search?keyword=barbara+kosz&page=2
rdza
2015-08-11
Basiu Twój wizerunek jest bezcenny! 6 dolców to kjakaś profanacja ! :)
barko
2015-08-11

Trudno byłoby oczekiwać z Twoich ust innej riposty (to miłe, że szanujesz kobiety)... Rafale...:) ale to nie była prowokacja tylko zdziwienie i dowód, że mógł to zrobić tylko automat...! Ten fakt nie zmniejsza jednak mojego oburzenia, że bez zgody autora ktoś daje sobie prawo do wystawiania na sprzedaż odbitek z jego podobizną. To mnie bardziej zirytowało, niż ściąganie prac...! Nasuwa się bowiem przypuszczenie, że każdy może być narażony na ten bezczelny i nielegalny proceder.
masianis
2015-08-11
myślę że jest to problem dzięki za zauważenie tej strony wygląda jakby ściągali z kilku miejsc i cena jest niepokojąca ,
barko
2015-08-12
Tu Krzysztofie, za bluzganie się nagradza...!!!
*alkor12
2015-08-13
Tu nagradza się obraz. Frustracje uzytkowników to ich prywatna sprawa. Od Tego są lekarze.
~eddgar
2015-08-13
Szanujący się artysta nie produkuje się w galeriach wzajemnej adoracji... i tyle w temacie
CaesarEdenpert
2015-08-13
Wracając do TEMATU, taką radę dał mi znajomy z Facebook'a;

Peter Michael Lesniewsky Jest adres to ktos tam musi byc. Sprawdz na google maps co jest pod adresem.

Masz znajomych w stanach? Popros zeby Ci uzyczyli adresu i zapisz sie do zwiazku zawodowego (jakiegos ogolnego). Zwiazki zawsze daja darmowa pomoc prawna (np 4h na rok), dogadaj sie z nimi zeby wystawili im pismo ze kwota ma byc zaplacona za royalities i zdjecia zdjete ze strony. Jak zaplaca to ok. Jak nie to mozesz zaczac sprawe w sadzie w typie 'no win no fee'. Sad moze nakazac blokade no konta paypal i zgromadzonych na nim srodkow dopuki ci hajcu nie oddadza.

Wyglada to na mase zachodu, ale jak zrobisz przez zwiazek zawodowy to bedzie tak naprawde snieszny koszt i nawet nie musisz byc rezydentem w stanach.
mARTa
2015-08-14
Do eddgara - wzajemna adoracja jest sympatyczną cnotą w dobie wzajemnego kąsania ; rozsadne osoby i tak maja dystans do wlasnej pracy
bardo
2015-08-14
Jestem w pełni świadoma, jak działają takie portale ale trudno by było inaczej jeśli aktywnych użytkowników jest garstka. Co nie oznacza samych komplementów, ale to już od każdego z nas zależy. Na ile chcemy być szczerzy i jak takie postępowanie zostaje przyjęte przez tę garstkę.
~eddgar
2015-08-14
@Marta
To jest moja odpowiedź na arogancję niektórych artystów, którzy od czasu do czasu wpadają na forum i piszą coś co można zrozumieć tylko jednoznacznie ;
"wszyscy jesteście beznadziejni..."
p.s
"Jeżeli porównujesz się z innymi możesz stać się próżny lub zgorzkniały, albowiem zawsze będą lepsi i gorsi od ciebie...."
barko
2015-08-14
Te dwa fakty zbiegły się w czasie, więc nie powinno Pana dziwić, Panie "Alkor", że wzbudziło to we mnie niesmak....!
*Azja
2015-08-14
Czy z tym bluzganiem to nie przesada?..Byly jakies niesnaski, niektorym uzytkownikom puszczaja nerwy-to sie zdarza.Srebrny Dzwonek nie toleruje Katki, Pan X nie toleruje Pani Y-jak zawsze i wszedzie....Akurat zaraz pozniej praca .:Dzwonka zostala wybrana jako Danie Glowne:prawo Redakcji. Ja sie i tak zastanawaiam dlaczego S.Dzwonek, bez wzgledu na "niesnaski" nie jest jeszcze w Galerii Glownej?Przeciez ma ciekawe prace?.... Z ta "adoracja" to w ogole przesada:jest wystarczajaco wielu uzytkownikow na VA aby znalezc sobie miejsce, bez wzgledu na animozje a jezeli nie wszyscy sie lubia to...tym lepiej:jest prawdziwie.(Oczywiscie obrazliwych publicznych wypowiedzi nie popieram, sama zostalam kiedys na Forum obrazona, nie przeproszona do dzis wiec wiem jakie to nieprzyjemne...). Pozdrawiam wszystkich.
staryszew
2015-08-14
Brak tolerancji Dzwona nie powinien skutkować taki hejtem, mógł jej podziękowanie zignorować, ale nie musiał bluzgnąć jadem
Również pozdrawiam
ps
zawsze będę reagował alergicznie na takie odzywy
barko
2015-08-14
Trochę Cię Asiu nie rozumiem. Uznałaś, że zostałaś obrażona niesłusznie, więc oczekujesz przeprosin, co jest oczywiste. Czy zatem dlatego rozgrzeszasz "szaregodzwonka", bo uważasz, że "Katce" nie należą się przeprosiny...!? Wydaje mi się, że forma w jakiej zwróciła się do niego była wyjątkowo uprzejma. W takim miejscu podstawowe normy etyczne wszystkich obowiązują...!!!
magda.h-m
2015-08-14
Niektórzy niestety stawiają się tak wysoko, iż pozwalają jedynie na całowanie się po stopach, a każdą sytuację choćby w minimalnym stopniu podobną do swojej wykorzystają, aby się użalić.... Jak widać niektórzy wymagają przeprosin za brak leżenia u stóp, a innych obdarowują cierpkimi słowami bo dają sobie większe prawa....
*Azja
2015-08-14
Mysle Basiu ze Dzwonek nie zareagowal adekwatnie do sytuacji- nie bylo w tym momencie powodu aby "wyskakiwac" do Katki ze swoimi zaszlosciami...tym bardziej publicznie.Chodzi mi jedynie o to ze kojarzenie jego zachowania z wyborem Dania Glownego jest nieporozumieniem. Dominika wybrala jego prace. Dlaczego cos jej insynuowac?.Moze w ogole nie czyta Forum?... .To moze wywolac kolejny konflikt. Katka ma takie samo prawo do przeprosin jak kazda inna osoba nieslusznie i publicznie obrazona (nota bene:"Uderz w stol a nozyce sie odezwa"... ;-))..)
CaesarEdenpert
2015-08-14
Przeprosiny należą się Piotrowi, za spitolenie jego wątku, eh
barko
2015-08-14
Jeszcze raz powtórzę; źle odebrałam tę nominację, więc mam prawo o tym powiedzieć. Niczego Asiu nie insynuuję, jedynie wydaje mi się, że można było zaczekać z nominacją. Nie chcę się wypowiadać za Katkę, ale mnie w podobnej sytuacji byłoby bardzo przykro. Lubię Dominikę i w tym wypadku mam nadzieję, że nie wchodziła na forum, choć z drugiej strony, jako redaktorka powinna być na bieżąco.

Mam nadzieję, że Piotr jak zawsze wykaże się wyrozumiałością, a Ty Cezary jeśli masz ochotę, możesz bez przeszkód kontynuować główny temat..!:)
barko
2015-08-15
Do "szaregodzwonka"...!

Proszę nie przypisywać mi zachowań, które nie były moim udziałem. Nigdy się z Pana ani pańskich zwierzeń na VA nie naśmiewałam i niczego " na forum nie wyprawiam", jak to Pan napisał na profilu Azji, jedynie zgodnie z moimi zasadami, krytycznie odniosłam się do Pana aroganckiej wypowiedzi. Zresztą nie ja jedna...! Poza tym nic do Pana nie mam. Pozdrawiam.

Przepraszam Piotrze, że wykorzystuję Twój wątek, ale zależało mi, by odpowiedź na bezpodstawne zarzuty "szaregodzwonka" umieścić na forum.
Mam nadzieję, że to już koniec niesnasek.

Dodaj post w tym temacie

Musisz być zalogowany, aby dodać post.

On-line
datura

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org